Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka

Stoły z krzesłami do salonu

Polecane posty

Gość ninka

Czy macie swoje sprawdzone sklepy w którym można szukać dobrej jakości stołów oraz krzeseł do salonu? Chodzi mi tutaj głównie o wersje drewniane i też fajnie jakby stoły były rozkładane, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sklep z antykami. Jak ma już około 50 lat i wygląda dobrze to znaczy że wytrwa jeszcze drugie tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Ja ze swojej strony polecam sklep salonmeblowy.net.pl mają własnie spory wybór stołów jak i krzeseł. Wszytko zrobione z drewna bardzo dobrej jakości. Sporo osób z mojego otoczenia tam właśnie zamawiało stół i każdy jest zadowolony ja również. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara
32 minuty temu, Gość kaja napisał:

Ja ze swojej strony polecam sklep salonmeblowy.net.pl mają własnie spory wybór stołów jak i krzeseł. Wszytko zrobione z drewna bardzo dobrej jakości. Sporo osób z mojego otoczenia tam właśnie zamawiało stół i każdy jest zadowolony ja również. 

bardzo fajne maja meble potwierdzam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina

Sklep salonmeblowy.net.pl ja również polecam. Posiadają naprawdę bardzo duży asortyment mebli stoły do jadalni są w świetnych cenach i naprawdę dobrej jakości. Sama mam u siebie w domu stół z tego skelpu i było warto kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka

Dzięki właśnie przeglądam ofertę sklepu SalonMeblowy myślę że coś wybiorę dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×