Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

pytanie dziwne zachowanie

Polecane posty

Gość Kasia

Hej,

mam pytanie czy ktoś miał podobnie. Mój syn ma rok i dwa miesiąca. Od jakiegoś czasu tzn od maja, ma dziwne spanie. Do tego momentu był usypiany w wózku i przenoszony do łóżeczka, poźniej był usypiany na piłce.Noce przesypiał, ale poźniej w dzienń spanie stało się koszmarem, z miesiąca na miesiąc co raz gorzej. Spi jakąś godzinę po czym budzi się, klęczy drapie nerwowo po po uchu, szyji i płacze, weźmie się go na ręce i na piłke to jeszcze przyśnie. Czasem ma też, że prześpi, ale jak wstanie to znów płacze, płacze, płacze, że aż wpada w histerię, nic nie chce zjeść, krrzyczy, na rekach źle, posadzić jeszcze gorzej i tak potrafi do 1.5 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Zęby,  pasożyty,  koszmary... Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URL

Pasożyty.Badanie na pasożyty z kału czy z krwi często wychodzą negatywne,pomimo tego że jednak pasożyty są.Weź idź do lekarza i powiedz że widziałaś w pupie białego wijącego się robaka,to od razu przepisze ci lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Kasia napisał:

Hej,

mam pytanie czy ktoś miał podobnie. Mój syn ma rok i dwa miesiąca. Od jakiegoś czasu tzn od maja, ma dziwne spanie. Do tego momentu był usypiany w wózku i przenoszony do łóżeczka, poźniej był usypiany na piłce.Noce przesypiał, ale poźniej w dzienń spanie stało się koszmarem, z miesiąca na miesiąc co raz gorzej. Spi jakąś godzinę po czym budzi się, klęczy drapie nerwowo po po uchu, szyji i płacze, weźmie się go na ręce i na piłke to jeszcze przyśnie. Czasem ma też, że prześpi, ale jak wstanie to znów płacze, płacze, płacze, że aż wpada w histerię, nic nie chce zjeść, krrzyczy, na rekach źle, posadzić jeszcze gorzej i tak potrafi do 1.5 godziny

Faktycznie dziwne, chyba robaki. W ogole jest jakas pasta na nie, bez recepty juz. Kiedys pytalam o odrobaczanie w okolicznej aptece i okazalo sie, ze tam akurat wszyscy farmaceuci to robia.. A ja ani raz. Kolezanka chodzi z dziecmi do jednego z najlepszych pediatrow i tez cala rodzina sie odrobaczaja. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Kasia napisał:

Hej,

mam pytanie czy ktoś miał podobnie. Mój syn ma rok i dwa miesiąca. Od jakiegoś czasu tzn od maja, ma dziwne spanie. Do tego momentu był usypiany w wózku i przenoszony do łóżeczka, poźniej był usypiany na piłce.Noce przesypiał, ale poźniej w dzienń spanie stało się koszmarem, z miesiąca na miesiąc co raz gorzej. Spi jakąś godzinę po czym budzi się, klęczy drapie nerwowo po po uchu, szyji i płacze, weźmie się go na ręce i na piłke to jeszcze przyśnie. Czasem ma też, że prześpi, ale jak wstanie to znów płacze, płacze, płacze, że aż wpada w histerię, nic nie chce zjeść, krrzyczy, na rekach źle, posadzić jeszcze gorzej i tak potrafi do 1.5 godziny

Jeszcze przejzyj mu głowe, szczegolnie za uszami. Moze to wszy. Sprawdz czy nie ma ugryzien. 

Uzywaj kosmetykow do skory z azs. Zmien posciel, poduszka bez pierza. 

Moze tez alergia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A moja tak spała do trzeciego roku życia. Dopiero zaczęła normalnie spać chwilę przed 3 urodzinami. Wcześniej to samo co u autorki. I mózgi sobie odrobaczcie bez badać przed 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×