Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gościówa

babskie kanały na yt

Polecane posty

Gość Gościówa

Kogo lubicie oglądać na yt? Same hejty tu lecą, więc może pora teraz kogoś pochwalić? 🙂
Ja lubię lgs i vlogi Panny Joanny. No i czasem do sprzątania czy gotowania włączałam sobie Laurę Ogrodowczyk, ale ona coś już nie nagrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest hejt na J. Kobus, a ja bardzo lubię jej vlogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Szczerze mówić NIKOGO.Dlaczego? Bo te wszystkie babskie kanały to jedno i to samo, nikt nie wyróżnia się niczym w prowadzeniu takiego kanału.Ten sam identyczny schemat, te same tematy, gadki, czynności, zakupy. Ile można pie przyć o kosmetykach i pielęgnacjach? Widzisz taką wymalowaną fruzię z twarzą brzydką i zaniedbaną i obwisłą, pofałdowaną zwłaszcza w okolicach podbródka i ona gada o pielęgnacjach, na okrągło pokazuje się z maseczkami na tej zaniedbanej twarzy i co jej to daje? No nic, bo odżywia się byle jak, kupuje najtańsze kosmetyki, najtańsze jedzenie śmieciowe w dyskontach i co jej po tonach mazideł? Czesto też i włosy do kompletu mają zaniedbane, byle jakie. Przeglądam te kanały i nic ale to nic mnie nie zaciekawiło, bo do porzygu w kółko jest to samo tylko inne osoby. Zero oryginalności, bylejakość, powielanie tego samego jedna po drugiej. Teraz będzie faza kupowania kalendarzy adwentowych, wszystkie przecież muszą mieć i o tym gadać, jakby to było takie super ciekawe. Te wszystkie osoby to kwintesencja pustkowia i wąskich horyzontów intelektualnych, te dziewczyny nie mają nic do powiedzenia tak naprawdę, tępe dzi dy które nie mają pomysłu na siebie i zaśmiecają yt swoimi "produkcjami", wielkie gwiazdy ...straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Szczerze mówić NIKOGO.Dlaczego? Bo te wszystkie babskie kanały to jedno i to samo, nikt nie wyróżnia się niczym w prowadzeniu takiego kanału.Ten sam identyczny schemat, te same tematy, gadki, czynności, zakupy. Ile można pie przyć o kosmetykach i pielęgnacjach? Widzisz taką wymalowaną fruzię z twarzą brzydką i zaniedbaną i obwisłą, pofałdowaną zwłaszcza w okolicach podbródka i ona gada o pielęgnacjach, na okrągło pokazuje się z maseczkami na tej zaniedbanej twarzy i co jej to daje? No nic, bo odżywia się byle jak, kupuje najtańsze kosmetyki, najtańsze jedzenie śmieciowe w dyskontach i co jej po tonach mazideł? Czesto też i włosy do kompletu mają zaniedbane, byle jakie. Przeglądam te kanały i nic ale to nic mnie nie zaciekawiło, bo do porzygu w kółko jest to samo tylko inne osoby. Zero oryginalności, bylejakość, powielanie tego samego jedna po drugiej. Teraz będzie faza kupowania kalendarzy adwentowych, wszystkie przecież muszą mieć i o tym gadać, jakby to było takie super ciekawe. Te wszystkie osoby to kwintesencja pustkowia i wąskich horyzontów intelektualnych, te dziewczyny nie mają nic do powiedzenia tak naprawdę, tępe dzi dy które nie mają pomysłu na siebie i zaśmiecają yt swoimi "produkcjami", wielkie gwiazdy ...straszne.

to może polecisz coś na zagranicznym yt? a może jakieś podcasty czy audycje radiowe?

Ja do gotowania czy sprzątania lubię sobie włączyć jakiś vlog albo filmik z pomysłami na ciekawy ubiór czy jakieś life hackami które mi się przydadzą w ogarnianiu domu. Nie oczekuję tam niewiadomo czego, a filmiki "beauty" mnie nie interesują w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gościówa napisał:

to może polecisz coś na zagranicznym yt? a może jakieś podcasty czy audycje radiowe?

Ja do gotowania czy sprzątania lubię sobie włączyć jakiś vlog albo filmik z pomysłami na ciekawy ubiór czy jakieś life hackami które mi się przydadzą w ogarnianiu domu. Nie oczekuję tam niewiadomo czego, a filmiki "beauty" mnie nie interesują w ogóle.

Też szukam czegoś takiego jak ty. Fajny ubiór, stylizacje jakieś. Ale ciężko mi trafić na coś fajnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja przerobiłam dużo kanałów, czasami trafiam na nowe. Ostatnio trafiłam na kanał MoimZdaniem.be dziewczyna mówi logicznie z sensem i humorem i przedewszystkim umie się wyrażać poprawną polszczyzną. Drugim kanałem, który mnie zainteresował jest Po Taniości blog też można się dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy. Ja nie lubię takich filmików gniotów w stylu że wstałam, śniadanko, makijaż, paczkomat, kawka itd. netflix i spać. Wiele kanałów przez to odsubskrybowałam bo ile można oglądać jedno i to samo. Jeszcze jak któś lubi eksperymenty w kuchni to polecam kanał Szarlott, ciekawe przepisy podaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedyś tu było o takiej dziewczynie Monia Mól, ale chyba nie wstawia już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja przerobiłam dużo kanałów, czasami trafiam na nowe. Ostatnio trafiłam na kanał MoimZdaniem.be dziewczyna mówi logicznie z sensem i humorem i przedewszystkim umie się wyrażać poprawną polszczyzną. Drugim kanałem, który mnie zainteresował jest Po Taniości blog też można się dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy. Ja nie lubię takich filmików gniotów w stylu że wstałam, śniadanko, makijaż, paczkomat, kawka itd. netflix i spać. Wiele kanałów przez to odsubskrybowałam bo ile można oglądać jedno i to samo. Jeszcze jak któś lubi eksperymenty w kuchni to polecam kanał Szarlott, ciekawe przepisy podaje. 

dzięki za polecenia, obczaję sobie te kanały 😉

Ja lubię na niemieckim YT kanał Madametamtam i czasem Ella the bee oraz Jasminar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może z takich luźnych jeszcze HollyMolly - prosta dziewczyna, ale sympatyczna i można trochę dowiedzieć się o życiu w Norwegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

HollyMolly też czasem spojrze co tam u niej ale podejrzewam, że jeszcze trochę i zejdzie na tematy dot. dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Valeria Lipovetsky - tematyka vlogowo-modowa

Joanna Glogaza - slow life

Elodie Romy - moda (kanał francuski)

Kenna - rynek kosmetyczny z perspektywy biochemistki

Skazany na film oraz kanał pana Tomasza Raczka - filmy

Wnętrza Zewnętrza oraz Radosław Gajda & Natalia Szcześniak - urządzenie wnętrz oraz architektura

Kuba Klawiter - technologia

Uwaga! Naukowy Bełkot - nauka

ciekawehistorie - ciekawe historie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gotuj z Gracjanem - ciekawe przepisy, on gotowania wielkim fanem jak sam mówi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

kanal i instagram        pani kruk  polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janowa

safarilive - jeśli ktoś uwielbia dziką przyrodę i safari kanał w języku angielskim. Nadają 2 razy dziennie na żywo przez 3 godziny, ale można potem zobaczyć z odtworzenia. Ludzie zadaja pytania na żywo. Dla naszej strefy czasowej to godz. 5: 30 i 15:00. Mnie wciągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

BezPlanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×