Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilian

Impreza halloween a ciąża

Polecane posty

Gość Lilian

Jestem w 21 tygodniu ciąży, znajomi z roki zaprosili mnie na imprezę Halloweenową, u jednego z nich w domu. Przebranie, ok. 40-50 osób. Mąż oczywiście nie wyobraża sobie jak mogłabym iść na taka imprezę do „gówniarzy” którzy będą pic i palić.. nie wiem jak z Nim ostatnio rozmawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystko zalezy od tego jak sie czujesz, palic w pomieszczeniu raczej nie beda, Ty pic przeciez nie bedziesz nie musiss tez przetanczyc calego wieczoru. Ja tez jestem w 21 tyg i juz bylam na dwoch weselach, a w poprzedniej ciazy bylam na weselu w 32 tyg i wszystko bylo ok, jedynie wrocilismy wczesniej do domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Lilian napisał:

Jestem w 21 tygodniu ciąży, znajomi z roki zaprosili mnie na imprezę Halloweenową, u jednego z nich w domu. Przebranie, ok. 40-50 osób. Mąż oczywiście nie wyobraża sobie jak mogłabym iść na taka imprezę do „gówniarzy” którzy będą pic i palić.. nie wiem jak z Nim ostatnio rozmawiać. 

Pić to pić, ale palić będą w mieszkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 28tc, w zeszłą sobotę byłam na weselu i niedlugo wybieram się na kolejne 🙂 była też dziewczyna w 34 tygodniu i też się bawiła i tańczyła. Nikt na imprezie nie dmucha ciężarnej dymem w twarz, wszyscy przecież wychodzą na zewnątrz. No chyba, że mąż uznaje, że nie będziesz się dobrze bawić bez alkoholu 😄 ale chyba najgorzej to się w ciąży uwięzić w domu. U nas nie ma żadnej imprezy halloweenowej a szkoda, bo bym chętnie poszła i na brzuchu wymalowała sobie dynię 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co maz ma do gadania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakby to byly urodziny czy wesele czy imprezabezokazji to jak najbardziej, ciaza nie ma nic do rzeczy o ile bedziesz bezalkoholowe.Ale Halloweena nie popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jakby to byly urodziny czy wesele czy imprezabezokazji to jak najbardziej, ciaza nie ma nic do rzeczy o ile bedziesz bezalkoholowe.Ale Halloweena nie popieram

a nie popierasz bo dziecko bedzie sie jąkac czy opetane bedzie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mialabys iść sama czy z mężem? Dla mnie to nie.okazja do imprezy, ale jezelie chcesz iść na trochę a dobrze się czujesz to idź, ale raczej na taką duża imprezę chyba z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgtg
44 minuty temu, Gość gosc napisał:

a nie popierasz bo dziecko bedzie sie jąkac czy opetane bedzie?:D

pewnie tak !! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość gość napisał:

Mialabys iść sama czy z mężem? Dla mnie to nie.okazja do imprezy, ale jezelie chcesz iść na trochę a dobrze się czujesz to idź, ale raczej na taką duża imprezę chyba z mężem.

A co jest okazja do imprezy ? 😄 co za ciemnogród tu siedzi ? 😒🤣 halołin generalnie jest zle i nie jest okazja do imprezy, A kobieta może wychodzić tylko z mezem, bo bez męża halołin jest jeszxze gorsze. Najlepiej niech założy na siebie czarny worek i idzie 3 metry za mezem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chyba źle mnie zrozumialas. Halloween nie jest dla mnie żadnym świętem ani okazją do.imprez, nie obchodzę tego dnia, ale nie oceniam autorki i jej poglądów. Jeżeli natomiast miałabym iść na duża imprezę w ciąży to poszlabym z mężem. A co jest okazją do świętowania? Jest wiele okazji, urodziny, imieniny, rocznice, duże osiągnięcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Chyba źle mnie zrozumialas. Halloween nie jest dla mnie żadnym świętem ani okazją do.imprez, nie obchodzę tego dnia, ale nie oceniam autorki i jej poglądów. Jeżeli natomiast miałabym iść na duża imprezę w ciąży to poszlabym z mężem. A co jest okazją do świętowania? Jest wiele okazji, urodziny, imieniny, rocznice, duże osiągnięcia ...

Sobota, niedziela...A Halloween ju nie 😄 jacy wy smutni jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili

A co z przesądami ciążowymi, żeby nie patrzeć na brzydkie czy straszne rzeczy, bo dziecko może urodzić się z jakąś skazą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i co  będziesz wywijać z brzuchem jak ta nawiedzona baba z reklamy otodom? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość lili napisał:

A co z przesądami ciążowymi, żeby nie patrzeć na brzydkie czy straszne rzeczy, bo dziecko może urodzić się z jakąś skazą?

Tak, urodzi się z dynią zamiast głowy,zębami wampira i z miotłą między nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Sobota, niedziela...A Halloween ju nie 😄 jacy wy smutni jestescie

Smutne to jest ślepe naśladowanie cudzych tradycji, bez wiedzy na ich temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×