Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwykły gość

Czemu kobiety tak robią ?

Polecane posty

Gość Zwykły gość

Witam. Kręcę z taką jedną dziewczyną i wiadomo, na początku latała za mną i raz było gorzej, raz lepiej .
Ogólnie w pewnym momencie mieliśmy kryzys i zerwaliśmy kontakt, by go wznowić pod warunkiem pójścia krok do przodu w tej relacji.
Spotykaliśmy się częśniej niż dotychczas, często sama pisała pierwsza. Kupiłem jej nawet kwiatki z zaskoczenia, była zadowolona, przyjeżdżałem pod szkołę z zakupami jak była głodna.
Byliśmy w kinie, pozwalała trzymać się za rękę, dawałem pocałunki w polik.
No, i chciałem się umówić na kawę ostatnio, a ona nie miała zbyt dobrego humoru, bo jej ex ją wkurza, a ona ma go dość, bo przychodził do niej na lekcje - Opowiedziała mi o tym, że ma już go dość, bo go nienawidzi i jest desperatem.
Po intensywnych wiadomościach przestała się odzywać, mija już drugi dzień, co robić ? Czy to jakiś shit test ? Może lepiej dać na luz, bo nie jesteśmy razem, a wszystko szło w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dać na luz. Też miałam upierdliwego byłego, zrezygnowałam z dwóch relacji przez niego bo mi obrzydził związki. U nas się skończyło na policji, prawie doszło do sprawy o nekanie, wtedy odpuścił. Jeśli to test, to też nie warto skakać jak piesek. Odezwałeś się i milczy, to nic już nie rób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No spoko
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dać na luz. Też miałam upierdliwego byłego, zrezygnowałam z dwóch relacji przez niego bo mi obrzydził związki. U nas się skończyło na policji, prawie doszło do sprawy o nekanie, wtedy odpuścił. Jeśli to test, to też nie warto skakać jak piesek. Odezwałeś się i milczy, to nic już nie rób. 

Ona sama się odezwała, więc zacząłem się zastanawiać o co chodzi. Dziś idzie na imprezę z ekipą z klasy, więc wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×