Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wera Wenera

Szlachetna paczka 1019?

Polecane posty

Gość Wera Wenera

Czy w tym roku ruszy Szlachetna Paczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co, dzieciorobom jeszcze mało dają? 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera Wenera

nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nic wam kur. Wy nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem

Żadna rodzina z dziećmi nie załapie się na szlachetną paczkę bo 500 plus też się wlicza do dochodu. A dochód na osobę nie może przekroczyć bodajże 350-400 zł. Tylko bezdomni i bezrobotni bezdzietni się na to łapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem

źle napisałam- ogólnie 500 plus nie wlicza się do dochodu, ale do szlachetnej paczki wlicza się.Wiem to, bo w tamtym roku starałam się o szlachetną paczkę, mam 5 dzieci i niestety lider powiedział mi że do szlachetnej paczki dochód z 500 plus wlicza się, byłam w szoku i nie chciałam wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

No i prawidlowo, ze sie wlicza. Z tych 2500 zl miesiecznie mozesz przyoszczedzic, zeby zrobic swieta i prezenty dzieciom. Co za roszczeniowa postawa, daj i daj i ciagle malo. Pasozyty. 
Popieram paczki dla starszych samotnych osob. Oni naprawde potrzebuja pomocy i uczucia, ze ktos cos dla nich chce zrobic, ktos o nich mysli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość Jem napisał:

źle napisałam- ogólnie 500 plus nie wlicza się do dochodu, ale do szlachetnej paczki wlicza się.Wiem to, bo w tamtym roku starałam się o szlachetną paczkę, mam 5 dzieci i niestety lider powiedział mi że do szlachetnej paczki dochód z 500 plus wlicza się, byłam w szoku i nie chciałam wierzyć.

Za 2500 I na prezenty starczy i na kondomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Za 2500 I na prezenty starczy i na kondomy

Akurat dzieci były planowane.Chciałabym jeszcze jedno,ale mam za sobą 4 cesarki(w tym bliźniaki)więc mam zakaz od lekarza. Jednak znam kobiety po 5 i po 6 cięciach i wszystko okej a też miały zakaz od lekarza.Mam pieniądze na paczki czy prezenty ,dzieciom niczego nie brakuje ale skoro można coś dodatkowo dostać za darmo to dlaczego nie brać??Szkoda,że 500 plus się wlicza🥺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 minut temu, Gość Jem napisał:

źle napisałam- ogólnie 500 plus nie wlicza się do dochodu, ale do szlachetnej paczki wlicza się.Wiem to, bo w tamtym roku starałam się o szlachetną paczkę, mam 5 dzieci i niestety lider powiedział mi że do szlachetnej paczki dochód z 500 plus wlicza się, byłam w szoku i nie chciałam wierzyć.

W szoku? Ojej. No współczuję z całego serca inteligencji ameby. Szlachetna paczka, to nie jest kolejny zasiłek z mopsu roszczeniowa kre/tynko, tylko coś co wymyślił jeden z księży. Skoro to on, a nie rząd wymyślił taką akcję, to on ustala zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Jem napisał:

Mam pieniądze na paczki czy prezenty ,dzieciom niczego nie brakuje ale skoro można coś dodatkowo dostać za darmo to dlaczego nie brać??Szkoda,że 500 plus się wlicza🥺

To musi być troll, nie wierzę że można być takim pasożytem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
1 minutę temu, Gość Jem napisał:

Akurat dzieci były planowane.Chciałabym jeszcze jedno,ale mam za sobą 4 cesarki(w tym bliźniaki)więc mam zakaz od lekarza. Jednak znam kobiety po 5 i po 6 cięciach i wszystko okej a też miały zakaz od lekarza.Mam pieniądze na paczki czy prezenty ,dzieciom niczego nie brakuje ale skoro można coś dodatkowo dostać za darmo to dlaczego nie brać??Szkoda,że 500 plus się wlicza🥺

Mam nadzieje, ze tylko prowokujesz. Keszcze bym ci zabrala te 500 plus nierobie, malo ci dostawania za darmo. 
nikt nie broni miec tyle dzieci, ile sie chce, ale trsebs umiec na nie zarobic bez liczenia, zd ktos cos da za darmo. 
szlachetna paczka jest dla potrzebujacych, a nie takich co kombinuja jak tu dostac cos za darmo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To musi być troll, nie wierzę że można być takim pasożytem. 

Niestety, ale istnieją takie su/ki. Ręce opadają. Skoro dają coś za darmo. Pani Jem proponuję iść do szkoły trochę wiedzy pobrać, jest za darmo. W internecie też jest dużo wiedzy za darmo, odnośnie prawa i przepisów też. No nic tylko brać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej
1 godzinę temu, Gość Marta napisał:

Mam nadzieje, ze tylko prowokujesz. Keszcze bym ci zabrala te 500 plus nierobie, malo ci dostawania za darmo. 
nikt nie broni miec tyle dzieci, ile sie chce, ale trsebs umiec na nie zarobic bez liczenia, zd ktos cos da za darmo. 
szlachetna paczka jest dla potrzebujacych, a nie takich co kombinuja jak tu dostac cos za darmo. 

Ale każdy kombinuje jak może.Gdyby ludzie byli uczciwi i szlachetni to by goowno mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ojej napisał:

Ale każdy kombinuje jak może.Gdyby ludzie byli uczciwi i szlachetni to by goowno mieli.

Dokładnie.Mojej siostry mąż odlewa paliwo z samochodu służbowego i przelewa do swojego.Mówi,że jego koledzy też tak robią.Koleżanka wyszukuje na olx rzeczy za darmo,głównie ciuszki dla dzieci,zabawki ,wózek,łóżeczko  a biedna nie jest. Mówi że chodzi o oszczędność, ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie.Mojej siostry mąż odlewa paliwo z samochodu służbowego i przelewa do swojego.Mówi,że jego koledzy też tak robią.Koleżanka wyszukuje na olx rzeczy za darmo,głównie ciuszki dla dzieci,zabawki ,wózek,łóżeczko  a biedna nie jest. Mówi że chodzi o oszczędność, ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka.

Moze i tak, ale ja uwazam, ze to dziadowanie. Jeszcze ciuszki za darmo to moge zrozumiec, i tak ktos oddaje. Ale to z benzyna to kradziez i twoj szwagier to zlodziej. Takie moje zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera Wenera

W tamtym roku po 20 pazdziernika u mnie juz byly wolontariuszy a teraz mamy poczatek listopada i cisza. Dlatego pytam moze ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Wera Wenera napisał:

W tamtym roku po 20 pazdziernika u mnie juz byly wolontariuszy a teraz mamy poczatek listopada i cisza. Dlatego pytam moze ktos wie?

DO ROBOTY IDŹ!!! 🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera Wenera

Chodze do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bius
8 godzin temu, Gość Wera Wenera napisał:

W tamtym roku po 20 pazdziernika u mnie juz byly wolontariuszy a teraz mamy poczatek listopada i cisza. Dlatego pytam moze ktos wie?

Ale głupia jestem i naiwna. Myslałam ,że autorka pyta o paczkę, bo chce komuś pomóc a nie dla siebie. Dopytujesz się o to tak jakby szlachetna paczka była czymś co Ci się należy.

Jeszcze kilka lat temu sama angazowałam się w pomoc , sam z własnej kieszeni robiłam paczkę. A przez takie sepy jak autorka i pani która bierze ,bo jak za darmo to trzeba brać ,odechciało mi się i juz nie robie paczek.

A szkoda, bo osoby naprawdę potrzebujące tej pomocy się nie domagają ,a wręcz wstydzą się prosić o pomoc.

Znam wiele osób ,które myslą podobnie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dzis sie obudziłąs? Oczywiscie że NAPRAWDE potrzebujący siedzi cicho i o nic nie prosi, bo ma dumę albo się wstydzi, a cwaniary którym nic nie brakuje rękami i nogami wyszarpują darmochę. Mam nawet w rodzinie podobny przypadek- księgowa, stara panna, kasy mnóstwo a jak np coś rozdają w ramach promocji, albo właśnie DLA UBOGICH, to ona pierwsza się rzuca i wyszarpuje,np jak jakies jabłka dla ubogich rozdawali w ramach jakiejs akcji, to z kolezanką wzięły po skrzynce, i narzekały że tak mało. Porażka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.11.2019 o 16:10, Gość gość napisał:

Dzis sie obudziłąs? Oczywiscie że NAPRAWDE potrzebujący siedzi cicho i o nic nie prosi, bo ma dumę albo się wstydzi, a cwaniary którym nic nie brakuje rękami i nogami wyszarpują darmochę. Mam nawet w rodzinie podobny przypadek- księgowa, stara panna, kasy mnóstwo a jak np coś rozdają w ramach promocji, albo właśnie DLA UBOGICH, to ona pierwsza się rzuca i wyszarpuje,np jak jakies jabłka dla ubogich rozdawali w ramach jakiejs akcji, to z kolezanką wzięły po skrzynce, i narzekały że tak mało. Porażka. 

Moja znajoma nie jest w szlachetnej paczce. Próbuje jakość ciągnąć. Od kilku lat zmaga się z problemami po obuocznym odwarstwieniu siatkowki. Na jedno oko juz nie widzi i sa z nim komplikacje. Problem jes takze z drugim. Ma min. silny swiatlowstret. Nie spamietalam co jeszcze. Ma dwoje dzieciaków 9 i 8 lat. Utrzymują się z jej renty 945 zl i pensji meza 2400. Jesli ja wozi do Lublina to mniej. Mieszkają w Łomży. Musi leczyć się prywatnie bo szpital nie podejmuje się leczenia. Z lewym okiem z tego co wiem sytuacja jest bez wyjścia. Zmaga się z bólem i jedyne "rozsadne" rozwiązanie prowadziło by do zaniku gałki ocznej. Dopóki pracowała było w miarę. Mają kredyt zaciągnięty na leczenie. Ponadto resztki kredytu na mieszkanie. I nie jest to żądna patologia. Po przejściu na rentę zeby starczyło na życie dobijala to jedno oko redagowaniem prac i tekstów. Teraz, kiedy ja odwiedzilam sama się załamałam. Odkad nie może dorabiać brakuje im wszystkiego. Jeśli ktoś chce poczytać jej historię, proszę. Wiele mnie kosztowało zeby ja przekonac do zalozenia zrzutki.
zrzutka.pl/na-dalsze-leczenie-po-obuocznym-odwarstwieniu-siatkowki
Może ktoś moglby zorganizować zakupy żywieniowe. Ja sama nie dam rady. Jestem na emeryturze. Pomagam ile mogę. To na prawdę dobra dziewczyna. Uderzylo mnie to co powiedziala ostatnio, ze najgorsze są wyrzuty sumienia, że przez jej oczy cierpia jej dzieci. Zawsze to one liczyły sie przede wszystkim. Chce zaprzestac leczenia bo nie ma pieniedzy. Nie wiem jak jej pomoc. Zawsze mowila, ze sa inni bardziej potrzebujacy. Wiele razy sama pomagala nieodplatnie zwłaszcza w rozliczeniach z podatku. Nigdy nikomu nie odmowila pomocy. Nie skarzy sie. Dzieci są czyste. Teraz brakuje prz3de wszystkim na żywność, chemię. Zawsze z zarobionych pieniędzy sie utrzymywali. Zawsze wszystko planowała tak, zeby dzieci byly na 1 miejscu. Wiele osób, już po tym jak przeszla na rentę mówiło jej, że nie może pisać, bo ma tylko 1 oko, ale ona zawsze powtarzala, ze dopoki jeszcze widzi i moze, musi bo ma dzieci A one nie są niczemu winne.
Próbowała znaleźć pracę w zakladzie pracy chronionrj, ale nie zatrudniają osób z dysfunkcją wzroku. Zwłaszcza teraz, kiedy ma swiatlowstret. Może znajdzie się ktoś, kto jej pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghh
Dnia 1.11.2019 o 12:11, Gość Jem napisał:

Akurat dzieci były planowane.Chciałabym jeszcze jedno,ale mam za sobą 4 cesarki(w tym bliźniaki)więc mam zakaz od lekarza. Jednak znam kobiety po 5 i po 6 cięciach i wszystko okej a też miały zakaz od lekarza.Mam pieniądze na paczki czy prezenty ,dzieciom niczego nie brakuje ale skoro można coś dodatkowo dostać za darmo to dlaczego nie brać??Szkoda,że 500 plus się wlicza🥺

Jak planowałas bachory to powinnad zaplanować z czego je utrzymasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iria
Dnia 1.11.2019 o 12:11, Gość Jem napisał:

Akurat dzieci były planowane.Chciałabym jeszcze jedno,ale mam za sobą 4 cesarki(w tym bliźniaki)więc mam zakaz od lekarza. Jednak znam kobiety po 5 i po 6 cięciach i wszystko okej a też miały zakaz od lekarza.Mam pieniądze na paczki czy prezenty ,dzieciom niczego nie brakuje ale skoro można coś dodatkowo dostać za darmo to dlaczego nie brać??Szkoda,że 500 plus się wlicza🥺

Kopa w d możesz dostać za darmo, tyle ci się należy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiuu

Kvvrwa ochydna roszczeniowa. Żryj chleb ze smalcem z tymi bękartami. I tak guufno z nich będzie. Kolejne pasożyty, śmiecie nic nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×