Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Księgowa Bacha

zdrada uratowała moje małżeństwo

Polecane posty

Gość Księgowa Bacha

Chciała bym wam opowiedzieć moją niesamowitą historię która uratowała moje małżeństwo. Mam 50 lat ale jestem bogata i zadbana wyglądam na 35 Maks haha. Mój mąż ma 60 lat.  Mamy jednego syna już dawno na swoim. A między mną a mężem nie ma żadnego współżycia. Wszystko się zmieniło gdy mieliśmy rocznicę ślubu o której zapomniał. Pokłóciłam się z nim o to. Dzień późnej zepsuła się rura w łazience. Mąż się na tym nie zna a ja wezwałem hydraulika. Fajnie nam się gawędziło a że był upał to zapytał się mnie czy może ściągnąć koszulkę. Zgodziłam się i bardzo podniecił mnie ten widok. Miał świetnie umięśniona klatę  🙂 Aż mi się w cipce mokro zrobiło. Zauważył to i posadził mnie na blacie i zębami ściągnął moje majteczki. Zaczął pieścić moja cipeczke był tak świetny że myślałam że zacisnę głowę udami i jęczałam sokołowski jesteś ruchacz boski. Wjechał w cipkę anal a nawet robiłam mu loda. Powiedział że ciągnę jak odkurzacz. Kochaliśmy się 3 razy z rzędu i takich orgazmów to w życiu nie miałam. Wtedy wszedł mój mąż. I nas złapał. Mój ruchacz boski zaczął się ubierać i spieprzać gdzie pieprz rośnie. Zostałam sama z mężem. Ten zaczął się na mnie drżeć. Też mu wtedy wykrzyczałam że mnie nie posuwa że to jego wina bo nawet o tym nie gadamy. Wtedy wszedł a ja wyszłam do ogrodu. Mąż wrócił i zaczął mnie posuwać przy samochodzie dostawczym. Potem weszliśmy do niego i posuwał mnie brutalnie stosując klapsy. Miałam całą czerwona dupę od klapsów haha zaczął podgryzać moją łechtunie i miałam zajebisty orgazm. Posuwał mocno i namiętnie nawet ruchał mnie w gębę. Było zaajetbiście. Od tej pory kochany się codziennie a nawet kilka razy dziennie. I tak o to zdrada uratowała moje małżeństwo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek aa

A potem się obudziłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

Bujaj dalej w obłokach, na cmentarz idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×