Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Stalkkerka

Natalia Mocha

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 25.01.2020 o 10:11, Gość Gość napisał:

Mąż prowadzi firmę budowlaną. Widocznie musi to być bardzo duża firma,skoro na wszystko ich stać  

Budowlanka zawsze daje zyski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2020 o 23:37, Gość Gość napisał:

Po prostu oboje mają zamożnych rodziców, dziadków i pradziadków☺️Czyli fortuna przekazywana z pokolenia na pokolenie 😊

Mocha jeszcze dwa lata temu jeździła 20 letnim Fordem focusem 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ją lubię, pokazuje, że mozna sie ubrać za duze i male pieniadze. Zacheca szczerze do badan i odnosze wrazenie ze gdyby zostala odcieta od instagrama jej swiat wcale by sie nie zawalil. Nie opiera na nim swojego bytu tylko autentycznie sie dzieli tym co robi 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, LicziTea napisał:

Ja tam ją lubię, pokazuje, że mozna sie ubrać za duze i male pieniadze. Zacheca szczerze do badan i odnosze wrazenie ze gdyby zostala odcieta od instagrama jej swiat wcale by sie nie zawalil. Nie opiera na nim swojego bytu tylko autentycznie sie dzieli tym co robi 🙂

a co innego robi ? dopóki studiowała a potem pracowała w szkole jeszcze dało się ją znieść. odkąd porzuciła prace i stała się w 100% influencerką, zajmująca się reklamowaniem jakiś poznańskich butików, nie da się jej słuchać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Olamka napisał:

a co innego robi ? dopóki studiowała a potem pracowała w szkole jeszcze dało się ją znieść. odkąd porzuciła prace i stała się w 100% influencerką, zajmująca się reklamowaniem jakiś poznańskich butików, nie da się jej słuchać..

Jak mam ochotę posłuchać czegoś ciekawego/mądrego to odpalam instastories kogoś innego 😉 Kiedy mam ochotę na coś przyjemnego i nieangażującego to właśnie jej. Uważam, że jest sympatyczna. Nie jest desperatką, która znikąd poleci Ci zestaw do szermierki xD w związku z tym nie należy jej nazywać influencerką z pogardą bo jest nią w swoim obszarze w to jest w porządku. Więcej luzu, świat ma więcej kolorów niż czarny i biały 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, rodzynkarodzynka napisał:

Dalej biega między butikami, wozi cztery litery samochodem klasy premium, zatem to błąd tych, którzy nie są influłęserami, że żyją od pierwszego do pierwszego i nie mają na przyjemności. Jej covid nie dotyczy, ona ma inny świat, który jest lepszy od naszego.  Zastanawiam się  naprawdę po co w tym kraju żyć, albo faktycznie tylko doczekać dyplomu i eksportować się na zachód...  Przykre.

 

Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby zostać tym ‚influłęserem’ 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była w ten weekend na weselu i pięknie wyglądała 😍 Widać że otwarta i pozytywna z niej dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiła mnie ostatnio info, że Natalia zrobiła biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×