Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Czy zabiora mi swidczenia na dzieci help

Polecane posty

Gość autorrkkaaa

Od poniedziałku zaczynam prace na okres 2 miesiecy.Dostaje z funduszu pieniazki na dzieci oraz rodzinne.Czy zawiesza mi wyplate swiadczen w tym okresie.Zna sie ktos na prawie mopsowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
49 minut temu, Gość autorrkkaaa napisał:

Od poniedziałku zaczynam prace na okres 2 miesiecy.Dostaje z funduszu pieniazki na dzieci oraz rodzinne.Czy zawiesza mi wyplate swiadczen w tym okresie.Zna sie ktos na prawie mopsowym?

Jakiego typu to są świadczenia? Alimenty, 500+ i zasiłki rodzinne? Nie wydaje mi się aby Ci zabrali. Alimenty, alimentami, 500+ dają chyba bez względu na zarobki( nie wiem bo nie mam) a zasiłki rodzinne .....nie wiem jakie są teraz obwarowania. Wydaje mi się jednak, że nie powinni Ci chapnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Przy rodzinnym próg dochodowy jest 600cos zł na osobę więc jeżeli przekroczy to Ci zabiorą. Ale zabierają dopiero po jednym przepracowanym miesiącu. Np. Zaczynasz pracę na początku stycznia idziesz to zgłaszasz i oni każą Ci na początku lutego przynieść zaświadczenie o zarobkach, umowę czy tam coś co powie im jaki masz na dany czas dochód i jak przekracza to w lutym już nie masz pieniędzy. Miałam tak z rodzinnym i 500+(jak jeszcze było zależne od dochodu) gdy podjęłam pracę. Więc jak nie będziesz miała to przez miesiąc skoro mówisz, że praca na dwa miesiące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jakiego typu to są świadczenia? Alimenty, 500+ i zasiłki rodzinne? Nie wydaje mi się aby Ci zabrali. Alimenty, alimentami, 500+ dają chyba bez względu na zarobki( nie wiem bo nie mam) a zasiłki rodzinne .....nie wiem jakie są teraz obwarowania. Wydaje mi się jednak, że nie powinni Ci chapnąć.

Tak właściwie to nic nie wiesz... 😂 500+ nie pobierasz to nie wiesz, a zasiłki rodzinne nie wiesz jakie są teraz obwarowania... To po co piszesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Emm933 napisał:

Tak właściwie to nic nie wiesz... 😂 500+ nie pobierasz to nie wiesz, a zasiłki rodzinne nie wiesz jakie są teraz obwarowania... To po co piszesz? 

Głośno myślę 😀 można się przecież głośno zastanawiać 😜 Już napisałaś i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynnkaaa

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mogą Ci zabrać zasiłek rodzinny jeżeli przekroczysz próg dochodowy, 500+i alimenty zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

ale to praca w agenturze i szef powiedział że może mi płacić w kopercie pod warunkiem że klijenci będą zadowoleni.Wtedy może nie zabiorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×