Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała

Wydzielina z pochwy u nastolatki

Polecane posty

Gość Mała

Mam pytanie. Mam 12 lat i nie mam jeszcze okresu ale co jakis czas pojawia się u mnie taka wydzielina z pochwy przezroczysta albo mleczna i później jest Ok i po jakimś czasie znowu to samo. Nie mam żadnego pieczenia ani swędzenia. Czy wszystko ze mną Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A śmierdzi? Bo jak tak to może być infekcja, powiedz mamie, nie wstydź się. Jeżeli nie śmierdzi to może po prostu niedługo dostaniesz okres 🙂 dojrzewasz. W końcu najpierw organizm przygotowuje się do ciąży i jest owulacja a dopiero później okres. I tak co miesiąc. Może na dniach dostaniesz miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała

Dzięki za odpowiedz. Nie. Nic nie śmierdzi. Zostawia tylko plamę na majtkach. Wstydzę się powiedzieć mamie. Mam nadzieje ze nie zauważy tych plam przy praniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zakładaj wkładki do majtek w takim razie. To nic wstydliwego każda kobieta tak ma chociaż kilka razy w miesiącu. Po to są wkładki aby nie pobrudzić majtek. To jest Twoja mama, widziała Ciebie nago milion razy i w bardziej krępujących sytuacjach, nie ma się czego wstydzić. Chociaż przyznam, sama w Twoim wieku zaczęłam się wstydzić przy mamie i ukrywać. Ja w wieku 25 lat ostatnio byłam nago przy mojej mamie - pomagała mi się umyć po operacji, ani przez chwilę nie pomyślałam, żeby się wstydzić. Dojrzewasz, nie wiesz co się dzieje z Twoim ciałem, mama Ci pomoże zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała

Ale wy nie rozumiecie mnie bo ja mam z moja mama zły kontakt. Ona jest starsza od innych mam i mam tez duzonstarsze rodzenstwo.i nie mamy wszyscy zbyt dobrego kontaktu.  Mama mnie kiedyś wyśmiała przy bracie ze ale ci cycuszki rosną. Było mi okropnie wstyd. Ale stanika mi nie chciała kupić jak ja poprosiłam bo mówiła ze na takie małe to nie potrzeba. Dlatego nie chce jej nic mówić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

To narmalne. Każda kobieta ma śluz. W okresie dojrzewania się pojawia. Noś wkładki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinky

Gruczoły szyjki macicy produkują taką wydzielinę - wygląda różnie w zależności od stężenia hormonów i fazy cyklu. Najzupełniej normalne, powoli stajesz się kobietą 🙂 Tak jak dziewczyny pisały - wkładki higieniczne, nie zaskoczy też Cię wtedy pierwszy okres.

Nie masz może w swoim otoczeniu kogoś z kim mogłabyś pogadać o babskich sprawach skoro z mamą się nie dogadujecie? Może higienistka w szkole, starsza kuzynka/koleżanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka277

Jeśli nie piecze,nie boli i nie ma bardzo brzydkiego zapachu to normalne .

Zawsze jak jest zapalenie to piecze,boli i ta wydzielina jest żółta,no i brzydko pachnie.

A jak powyżej tego co napisałam nie ma to normalne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała
2 minuty temu, Gość Pinky napisał:

Gruczoły szyjki macicy produkują taką wydzielinę - wygląda różnie w zależności od stężenia hormonów i fazy cyklu. Najzupełniej normalne, powoli stajesz się kobietą 🙂 Tak jak dziewczyny pisały - wkładki higieniczne, nie zaskoczy też Cię wtedy pierwszy okres.

Nie masz może w swoim otoczeniu kogoś z kim mogłabyś pogadać o babskich sprawach skoro z mamą się nie dogadujecie? Może higienistka w szkole, starsza kuzynka/koleżanka?

Higienistce nie ufam. Mam niestety tylko brata i mamę. Mam tez kilka ciotek ale z nimi tez nie ma takiego kontaktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

A masz PESEL? Jak tak to idź się zarejestruj do ginekologa. Bo od takiego leczenia się przez internet to co najwyżej nerwicy można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała

czy to że uprawiam sex ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała

To powyżej nie ja napisałam. Ktoś chyba sobie robi zarty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka277

No od seksu czasem można dostać zapalenia jeśli chłopak jest chory lub rzadko się myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka277

Jak nie piecze i nie boli to wszystko jest normalne.Ale kup podpaski bo niedługo dostaniesz okres i to się zdarza zwykle rano więc bądź gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Przecież to post pisany przez jakiegoś zboka... jaka 12 latka tu siedzi i ma nick „Mała” ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nie infekcja.Wkrotce przyjedzie niedobra ciocia, badz gotowa, to wredne babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała

ja nie chce jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×