Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

username777

Podział pokoju

Polecane posty

Witam, mam pytanie.

Mam dwie córki w różnym wieku, starsza córka chciałaby mieć osobny pokój i wpadłam na pomysł. Chciałam podzielić im pokój ściankami działowymi. Pokoje wtedy miałyby 3,2m na około 1,3m. Wydaje mi się, że łóżko i biurko zdecydowanie by sie zmieściło i byłoby jeszcze troche miejsca. Oba pokoiki miałyby po oknie jeden byłby przechodny, ale tylko córka by tam chodziła.

Jednak nie jestem pewna, dlatego chciałam zapytać, co sądzicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
1 minutę temu, username777 napisał:

Witam, mam pytanie.

Mam dwie córki w różnym wieku, starsza córka chciałaby mieć osobny pokój i wpadłam na pomysł. Chciałam podzielić im pokój ściankami działowymi. Pokoje wtedy miałyby 3,2m na około 1,3m. Wydaje mi się, że łóżko i biurko zdecydowanie by sie zmieściło i byłoby jeszcze troche miejsca. Oba pokoiki miałyby po oknie jeden byłby przechodny, ale tylko córka by tam chodziła.

Jednak nie jestem pewna, dlatego chciałam zapytać, co sądzicie na ten temat?

Super pomysł moim zdaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

19 minut temu, username777 napisał:

 

Pokoje wtedy miałyby 3,2m na około 1,3m.

Po dokladniejszym zmierzeniu, pokoj mialby 3,5x1,4m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, username777 napisał:

Witam, mam pytanie.

Mam dwie córki w różnym wieku, starsza córka chciałaby mieć osobny pokój i wpadłam na pomysł. Chciałam podzielić im pokój ściankami działowymi. Pokoje wtedy miałyby 3,2m na około 1,3m. Wydaje mi się, że łóżko i biurko zdecydowanie by sie zmieściło i byłoby jeszcze troche miejsca. Oba pokoiki miałyby po oknie jeden byłby przechodny, ale tylko córka by tam chodziła.

Jednak nie jestem pewna, dlatego chciałam zapytać, co sądzicie na ten temat?

Zapytaj córek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Zapytaj córek 😉

oby dwie sie zgodzily, ale jedynie chcialam sie upewnic czy w tych pokojach na pewno bedzie się dało funkcjonować itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, username777 napisał:

oby dwie sie zgodzily, ale jedynie chcialam sie upewnic czy w tych pokojach na pewno bedzie się dało funkcjonować itp

Trudno funkcjonować w pokoju szerokim na 1,4 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, username777 napisał:

 

Po dokladniejszym zmierzeniu, pokoj mialby 3,5x1,4m

to cela nie pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Trudno funkcjonować w pokoju szerokim na 1,4 m.

wydaje mi sie, że jak np. zrobi sie lozko na antresoli i pod spodem biurko jakby prostopadle i pod druga strona lozka pufe, bedzie ona miala miejsce do nauki i ewnetualnego odpoczynku, druga część pokoju będzie miała wolną. Starsza córka natomiast sama oznajmiła, że nie potrzebuje dużo miejsca, sama upatrzyła sobie juz łóżko i biurko, które zajmuje naprawdę niewielką przestrzeń, ewentualnie w pokoju miałaby wysoką, ale wąska szafę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×