Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żaba

Odkryłam pieniądze schowane w rzeczach męża

Polecane posty

Gość Żaba

Ostatnio szukałam śrubokrętu w garażu i odkryłam pieniądze ukryte pomiędzy rzeczami męża. Tłumaczył ze chciał mi zrobic niespodziankę urodzinowa. Tyle ze urodziny miałam miesiąc temu a jak gadaliśmy o wycieczkach kiedyś to mówił ze wszystko bardzo drogie i przecież chciałam zrobic altankę i inne rzeczy w domu. Mam wrażenie ze kłamie. Jak sprawdzić na co mu pieniądze w gotowce. Było tego Ok 8000 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszzaswoje

niech zgadnę.Jesteś tłusta i nie udostępniasz anusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

odkłada pieniądze na boku w razie W. wiele kobiet też tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIXEN81

Piepsz sie ropucho iebana.Idz zaloz kolejna pralnie w Krakowie a nie tu wypisujesz bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIXEN81

Szkoda ze nie mamy rownych szans bo dobrze wiesz co by sie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po hu grzebiesz w jego rzeczach. Pracuje to ma wielkie mi halo. Idź i ty do roboty i tez będziesz miała. Szkoda mi go. Musi w garażu trzymać kasę żeby grubaska nie wywęszyła i jie przepuściła na żarcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba

Chyba niektórzy z was są opóźnieni. Co to za bzdury. Ja tez chodze do pracy wiec masz jakieś urojenia schizofreniku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moj szwagier, maz mojej siostry tez tak robi, o czym ona nie ma pojecia. I nie ma zadnej baby na boku, moja siostra po prostu jest bardzo rozrzutna, ile bedzie miala do dyspozycji tyle wyda, niestety sporo na glupoty, a szwagier chcial odlozyc kilka tys na czarna godzine. Nie powiedzialam o tym siostrze, bo nie chce sie wtracac, poza tym szwagier nie ma zlych intencji. Kiedys rozwalilo im sie auto i potrzebowali 2 tys, szwagier wzial ze swoich oszczednosci a zonie powiedzial ze pozyczyl od babci. Nie do konca podoba mi sie taki uklad, ale nie chce sie wtracac i po czesci go rozumiem, bo siostra jest naprawde rozrzutna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81
8 minut temu, Gość Żaba napisał:

Chyba niektórzy z was są opóźnieni. Co to za bzdury. Ja tez chodze do pracy wiec masz jakieś urojenia schizofreniku. 

AGENCI sluzb specjalnych najczesciej normalnie pracuja.Z kogo ty chcesz ...e zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81

Tam gdzie praca i duze zbiorowiska ludzi tam musi byc agentura.Przeciez to oczywiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet racjonalny

To chowanie kasy przez mężów to kara baby za waszą rozrzutność. Mózg przeciętnej baby nie wie co to oszczędność, racjonalizm oraz pragmatyzm finansowy, gadzi babski mózg mówi tylko "wydać".

Masz to, co chciałaś, dobrze ci tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zapewne na pilna skrobankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Głupia jesteś, trzeba było nic nie mówić i sobie wziąć kaskę 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja koleżanka tak odklada, jak maz potrzebowal na auto i chcial kredyt to my dala mówiąc, że pozyczyla w pracy. Jej mąż przyjechal z kwiatami dziękować tej, co niby bez procentu im pożyczyła i oddaje sumiennie w ratach 🙂 dziwne to dla mnie. Niby fajnie, że odkłada, ale w tajemnicy? I nie trzyma w banku tylko między srubokretami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygvygv

Dziwne. To spora suma, to nie wiem, albo długo to odkładał, albo nie masz pojęcia ile faktycznie zarabia, albo ma jakies ineteresy o ktorych nie wiesz...?

Przypomniało mi się coś teraz.

Mój mąż kiedys mnie zaskoczył, pokazując mi dwie koperty. To było kilka lat temu, akurat miałam duży stres w pracy, zepsuła się pralka, dziecko potrzebowało nowego większego roweru, i  łapałam nieco doła. Mąż spomiędzy swoich gratów -  stare części komputerowe, kable i stare telefony... ktore ma w dużym pudle w schowku, wyjął koperty. powiedział, że od prawie roku odkładał tam małe kwoty , po 20 złotych, za każdym razem, jak go mocno wkurzyłam, oraz też po 20 zł za każdym razem, jak  czuł się naprawdę bardzo szczęśliwy, z jakiegokolwiek powodu.

W kopercie "wkurzenia" było  ok 500 zł. w kopercie "szczęścia" ponad 1000.

było na pralkę oraz na romantyczną kolację z deserem i winem we dwoje i kino 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygvygv

A dziecko rower dostało miesiąć później 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość ygvygv napisał:

Dziwne. To spora suma, to nie wiem, albo długo to odkładał, albo nie masz pojęcia ile faktycznie zarabia, albo ma jakies ineteresy o ktorych nie wiesz...?

Przypomniało mi się coś teraz.

Mój mąż kiedys mnie zaskoczył, pokazując mi dwie koperty. To było kilka lat temu, akurat miałam duży stres w pracy, zepsuła się pralka, dziecko potrzebowało nowego większego roweru, i  łapałam nieco doła. Mąż spomiędzy swoich gratów -  stare części komputerowe, kable i stare telefony... ktore ma w dużym pudle w schowku, wyjął koperty. powiedział, że od prawie roku odkładał tam małe kwoty , po 20 złotych, za każdym razem, jak go mocno wkurzyłam, oraz też po 20 zł za każdym razem, jak  czuł się naprawdę bardzo szczęśliwy, z jakiegokolwiek powodu.

W kopercie "wkurzenia" było  ok 500 zł. w kopercie "szczęścia" ponad 1000.

było na pralkę oraz na romantyczną kolację z deserem i winem we dwoje i kino 😉

 

24 minuty temu, Gość ygvygv napisał:

A dziecko rower dostało miesiąć później 😉

Super 🙂 Fajnego masz męża 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość ygvygv napisał:

Dziwne. To spora suma, to nie wiem, albo długo to odkładał, albo nie masz pojęcia ile faktycznie zarabia, albo ma jakies ineteresy o ktorych nie wiesz...?

Przypomniało mi się coś teraz.

Mój mąż kiedys mnie zaskoczył, pokazując mi dwie koperty. To było kilka lat temu, akurat miałam duży stres w pracy, zepsuła się pralka, dziecko potrzebowało nowego większego roweru, i  łapałam nieco doła. Mąż spomiędzy swoich gratów -  stare części komputerowe, kable i stare telefony... ktore ma w dużym pudle w schowku, wyjął koperty. powiedział, że od prawie roku odkładał tam małe kwoty , po 20 złotych, za każdym razem, jak go mocno wkurzyłam, oraz też po 20 zł za każdym razem, jak  czuł się naprawdę bardzo szczęśliwy, z jakiegokolwiek powodu.

W kopercie "wkurzenia" było  ok 500 zł. w kopercie "szczęścia" ponad 1000.

było na pralkę oraz na romantyczną kolację z deserem i winem we dwoje i kino 😉

Ale mi się spodobało 🙂 super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×