Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja uwu

Czy tak uda mi się schudnąć?

Polecane posty

Gość Patrycja uwu

Witam!

Ważę 61,50 kg, mam 160/161 cm wzrostu i mam 18 lat. Chciałabym schudnąć do 60 kg ale przy tym zdobyć "płaski brzuch", czy jest to możliwe skoro:

-od poniedziałku do piątku nie jem słodyczy (w weekend jakiś batonik)

-piję codziennie 2 l wody

-staram się przyspieszyć swój metabolizm dzięki zimnym prysznicom, jabłkom i ostrymi przyprawami

-nie jem fast-foodów

-staram się jeść w małych ilościach, ale zachowywać 1500 kcal

I do tego chciałabym ćwiczyć dwa razy w tygodniu ( w weekend), tylko czy to coś da właśnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jedyne co może przyspieszyć metabolizm to regularny wysiłek fizyczny (ćwiczenia siłowe i interwały) a nie jabłka i prysznice 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ 💁‍♂️

Witam,Patryk lat22. 

Jasne że dasz radę takim trybem odżywiania się i systematycznych treningów ale proponował bym w dni w tygodniu a nje w soboty np (poniedziałki bądź i Środy) , warto wierzyć w Siebie swoje siły i mocne strony. Jestem dosyć szczęśliwy bo mam dziewczynę ma 20lat. Jesteśmy ze sobą sporo czasu i naprawdę nie mam pojecia jak jej powiedzieć że I tak jest cholernie Piękna i Sexy i nie chce żeby się zmieniała, często gdy pisze mi przez przypadek coś o tali i jaka to ona nie jest mam załamanie nerwowe poprostu wiem że co kolwiek bym nie napisał będzie źle i będzie smutna przez to.(ps.Masz jakieś rady?) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKKK
54 minuty temu, Gość gość napisał:

Jedyne co może przyspieszyć metabolizm to regularny wysiłek fizyczny (ćwiczenia siłowe i interwały) a nie jabłka i prysznice 😄

... się znasz więc siedź Cicho. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1134

Deficyt kaloryczny i tyle,oblicz sobie zapotrzebowanie i obswrwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość OKKK napisał:

... się znasz więc siedź Cicho. 

Góowno to ty się znasz, skoro nie potrafisz nawet napisać zdania konstruktywnej krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×