Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

aleksandra zuraw

Polecane posty

Gość gosc

czy ona jest stabilna emocjonalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

czy ona jest stabilna emocjonalnie?

Wydaje mi się okropnie konfliktowa. I w Top Model, i na filmach mam wrażenie, że to taki typ absolutkie nieznoszący sprzeciwu i że jest przy tym bardzo egzaltowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co to za jedna? Założyla jakąś firmę ubraniową i teraz wszystkie juciuberki pieją peany na temat jej ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lata temu otarła się o media kiedy na chwilę znalazła się w Top Model, odpadła z programu i jej siadło na czapę. Od tamtego czasu nie potrafi się pogodzić z tym, że jednak nie zrobiła kariery w modellingu i kombinuje jak koń pod górkę jak tu o sobie przypomnieć. Wbiła sobie do głowy, że jej miejsce jest na okładkach czasopism i w mediach i nie dociera do niej że po prostu jej nie wyszło i nie wychodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Lata temu otarła się o media kiedy na chwilę znalazła się w Top Model, odpadła z programu i jej siadło na czapę. Od tamtego czasu nie potrafi się pogodzić z tym, że jednak nie zrobiła kariery w modellingu i kombinuje jak koń pod górkę jak tu o sobie przypomnieć. Wbiła sobie do głowy, że jej miejsce jest na okładkach czasopism i w mediach i nie dociera do niej że po prostu jej nie wyszło i nie wychodzi. 

Widzę, że ona prężnie działa na jutubie i instagramie. Co z niej za modelka? Chyba plus-size bo przeciez nie taka wybiegowa jak Anja Rubik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Mam wrażenie, że chyba narzeczony znikł z jej życia. Ale to może moja błędna interpretacja jej ciągłych aluzji do ciężkich problemów osobistych i nagłego braku pierścionka na palcu oraz nawet wspomniana o partnerze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nic nie ma z modelki. Irytująca gęba jakby psychiczna.

Widać, że lubi pchać sie przed szereg, żeby ją ludzie widzieli.

Co te wszystkie hadry jej pokroju by zrobiły gdyby nie youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laola

Sztuczna lala, w którą zlal się no name

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
34 minuty temu, Gość Gościu napisał:

Mam wrażenie, że chyba narzeczony znikł z jej życia. Ale to może moja błędna interpretacja jej ciągłych aluzji do ciężkich problemów osobistych i nagłego braku pierścionka na palcu oraz nawet wspomniana o partnerze. 

nie zdziwilabym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×