Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Przeczucie ze kazdy jest naszym wrogiem

Polecane posty

Gość Gosc

Nie macie takiego poczucia ze w dzisiejszych czasach nie da sie z nikim.przyjaznic,ludzie odsuwaja sie jak widza ze ktos jest bogatszy lepszy,albo ludzie czekaja na twoja porazke,knuja i mieszaja w cudzych rodzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Nie, nie zauważamy. Zmień dilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawda jest taka, że prawie każdy dziś patrzy na siebie i jeżeli ma sobie zrobić dobrze to zrobi to kosztem innego człowieka patrząc mu prosto w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81

No wlasnie widze ze ktos caly czas probuje w moim zyciu przy pomocy mojej matki mieszac a oficjalnie praktycznie z nikim nie pisalem i nie mialem kontaktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Prawda jest taka, że prawie każdy dziś patrzy na siebie i jeżeli ma sobie zrobić dobrze to zrobi to kosztem innego człowieka patrząc mu prosto w oczy.

Zawsze tak było. To nie tylko w tych czasach tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie macie takiego poczucia ze w dzisiejszych czasach nie da sie z nikim.przyjaznic,ludzie odsuwaja sie jak widza ze ktos jest bogatszy lepszy,albo ludzie czekaja na twoja porazke,knuja i mieszaja w cudzych rodzinach?

Takie poczucie, to zaburzenie psychiczne i należy je leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

My z mezem wrocilismy do Polski po dlugich latach za granica,mamy duzo inwestycji, a zbudowalismy sobie duzy fajny dom,niezdazylismy jeszcze nikogo zaprosic  a juz cala rodzina zaczela sie zjezdzac i kuzwa komentowac po co nam taki dom,po co nam te mieszkania co mamy,ze jestesmy glupi...ja myślałam ze padne jak uslyszalam te rzeczy,wiekszosc tych ludzi mieszka z rodzicami, albo maja dlugi ale nie stac ich na super zycie ale coz, kazdy zapieprza na swoje zycie w miare swoich mozliwosci,a ze ja mam jezyk niewyparzony to powiedzialam paru osobom zeby sp...y i na temat ich zycia lenistwa i ze ich niezapraszalam wlasnie po to zeby nie widzieli jak mieszkamy i zeby nikt nie zazdroscil,to pozamykali geby i pojechali,potem jak mialam telefony od kogos chamskiego to urywalam kontakt zwyczajnie telefonicznie prosto z mostu ze nie zycze sobie ani telefonow ani jakiekolwiek wizyty, potem tesciowa sie zalila ze ktos tam powiedzial ze niechce go widziec,na szczescie ona  nie ma pretensji  do mnie bo mnie zna...najlepiej odrazu ucinac znajomosci i miec święty spokoj bo jak ktos ci mowi ze jestes glupi bo zbudowales dom a majac dziecko to tez jakies zabezpieczenie jak i inwestycja to po ci taka osoba w twoim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kiedy wszyscy byli dla siebie przyjaciółmi godnymi zaufania? Zwykle ma sie mała garstkę przyjaciół , a na resztę trzeba uważać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dokładnie jest tak jak napisał autor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja akurat mam jedna przyjaciolke od 15 lat,naprawde jest fajna,reszta to rodzina bliska i daleka ale nie widujemy sie czesto raz ze 2 razy w miesiacu i wystarczy,ludzie jak za czesto sie widuja to wynikaja rozne problemy jak rzadziej to jest o czym gadac i nikt nie skupia sie na docinaniu i zazdrosci, nie jestem tez za tym zeby rodzice i tesciowie czesto nas odwiedzali bo to tez rodzi problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklaneczk9a

ale od krylas ameryka. zawsze tak bylo. 
Ja mam w d.pie ludzi , robie swoje. Wiem , ze tak naprawde kazda osoba moze wbic mi noz w plecy. Moim najwiekszym przyjacielem jest moj maz , potem dzieci i na tych osobach sie skupiam. Reszte mam w duszy, daleko. Nawet na rodzine - matke , ojca rodzenstwo, nie mozna liczyc w dzisiejszych czasach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81

No dawaj,czekam i nie moge sie doczekac.NIE ROBIE NA 100% takze nie macie na co czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Film Życia wyświetla się z twojej głowy. To co masz w sobie, widzisz na zewnątrz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81
1 minutę temu, Gość Iubire napisał:

Film Życia wyświetla się z twojej głowy. To co masz w sobie, widzisz na zewnątrz. 

KLAMIECIE I LZECIE JAK PSY,to twoja manipulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To prawda kiedyś ludzie zyli mniej więcej na tym samym poziomie w dzisiejszych czasach jest spora różnica jeśli ktoś pracował za granicą lub w pl ma fajną dobrze płatna pracę i stąd to się bierze. Najważniejsze cieszyć się i doceniać z tego   co się ma i nie dać się wpedzic w poczucie że nic nam się nie udało itp.... Czasami za tymi luksusami też nie ma takiego cudnego życia jak by się mogło wydawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zgadzam się z autorką w 100%.

W życiu trzeba liczyć na siebie. Ja się przekonałam że nawet własną matka może Cię zawieść w najtrudniejszym momencie życia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja uważam podobnie, moja psychika wymaga chyba terapii bo odsuwam się od ludzi świadomie. Boję sie, że mnie ponownie skrzywdzą "przyjaciółki" i ogólnie uważam, że nikt nie życzy nam dobrze i każdy jest fałszywy 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zgadzam się z autorką w 100%.

W życiu trzeba liczyć na siebie. Ja się przekonałam że nawet własną matka może Cię zawieść w najtrudniejszym momencie życia.

 

Oj skad ja to znam. Dobrze autorze zauwazyles dlatego nie dawaj sie nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×