Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Koza w Buszu

Polecane posty

Gość Gość

Czy tylko u naszej bhaterki vlogów rwie się forum, czy u innych też? Dajcie znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koza

Busz piecze Casto na NeDZele, dajCe jej spokój bo podupadnie na umySle i Cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busz

Gotuje juz 30 godz obiad i Casto w crok poCe, beDZe co jeSC za dwa dni. Tyle se gotuje zupke z pomidorka. TyDZen ale jestem głodna, tyle czekaC czeba... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koza

Sońciu ale nie będzie TUsto? Mam zbyt duże cycki, brzuch i niedługo zaczniesz do mnie wolaC hipCo.... SUchaj a moze pojeDZemy do Berlina na piwo i sznycel? Wrócimy i będzie akurat zupka z pomidorka. SUchaj .....czeba mnie wydoiC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Czy tylko u naszej bhaterki vlogów rwie się forum, czy u innych też? Dajcie znać...

Na kilku innych wątkach ta sama sytuacja co na poprzednim wątku damy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Koza napisał:

Busz piecze Casto na NeDZele, dajCe jej spokój bo podupadnie na umySle i Cele.

W poniedziałek biegusiem do lekarza i logopedy. Ty już dawno podupadłaś na umyśle. Tylko zaśmiecasz wątek. Niedobrze się robi, jak czyta się to Twoje seplenienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

W poniedziałek biegusiem do lekarza i logopedy. Ty już dawno podupadłaś na umyśle. Tylko zaśmiecasz wątek. Niedobrze się robi, jak czyta się to Twoje seplenienie.

A jak ogladasz seplenienie siwej i tępej to dopiero musisz puszczaC pawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Czy tylko u naszej bhaterki vlogów rwie się forum, czy u innych też? Dajcie znać...

Diabeł od kosmetykuf ze strachu w gacie narobił więc w szale odreagowuje na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdjdkdk

A o co chodzi że nie ma vlogów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Diabeł od kosmetykuf ze strachu w gacie narobił więc w szale odreagowuje na kafe.

A kto? Buszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Mdjdkdk napisał:

A o co chodzi że nie ma vlogów? 

Bogaczka nie musi..... bedą żreć tynk ale pokaże ze nie musi. Bogaczka znad Szambowiska lub zmienia sobie tę twarz, i wyglada jak Janosik x5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czeka by wibracje nadeszły, układa madre riposty, a ze mózgu brak, to trochę to potrwa. Busz, największy przegryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba miec czasu jak gnoju, zeby wstawiac zupę w garze na pół dnia. Coż, typowy dzień Buszy. 

A swoją drogą miało być tak luksusowo i dostojnie - bogata Szusz i dumny Lew, król dżungli. A wyszło jak zawsze u niej - wsiowy Busz i becząca Koza z piskliwym głosem. Ech...zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KozoBusze
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Trzeba miec czasu jak gnoju, zeby wstawiac zupę w garze na pół dnia. Coż, typowy dzień Buszy. 

A swoją drogą miało być tak luksusowo i dostojnie - bogata Szusz i dumny Lew, król dżungli. A wyszło jak zawsze u niej - wsiowy Busz i becząca Koza z piskliwym głosem. Ech...zycie.

Zeby było luksusowo, to ludzie muszą byc piękni, mądrzy, a ze każdy wie kim jest kozioł i buszyca, to zawsze bedzie przaśnie i tandetnie. Dumny Lew, przecież to mały pajac o wyglądzie kwiczacego knurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Aaaa napisał:

A kto? Buszowa?

Ales Ty niekumata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ales Ty niekumata.

Ale ja tez noe wiem o co cho. Napisz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stary wątek zaczął szaleć jak napisałam, że Siwa ma te współprace dzięki Karo. A że Karo głupia i naiwna no to cóż. Znajomości Siwej są tylko wtedy gdy jest zysk i się opłaca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość KozoBusze napisał:

Zeby było luksusowo, to ludzie muszą byc piękni, mądrzy, a ze każdy wie kim jest kozioł i buszyca, to zawsze bedzie przaśnie i tandetnie. Dumny Lew, przecież to mały pajac o wyglądzie kwiczacego knurka

Busz i Knur😂💪👍😂 nad Szambowiskiem. Idealnie. Najlepiej. W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugg

Mirabaut nagral na swoim kanale parodie szusz i nazwał ją busz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Ale ja tez noe wiem o co cho. Napisz normalnie

No widzisz musicie się dziewczyny podszkolić. Jest grupa bystrzaków i grupa niekumatych nic nie poradze, że jesteście tymi słabymi ogniwami. Chyba nie do końca łapiecie co się tu na kafe odbywa i o co chodzi z blokowanymi wątkami. Zostańcie przy plotach bo Wam procesor w głowie siądzie i co wtedy. Szkoda nerwów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
45 minut temu, Gość Gość napisał:

W poniedziałek biegusiem do lekarza i logopedy. Ty już dawno podupadłaś na umyśle. Tylko zaśmiecasz wątek. Niedobrze się robi, jak czyta się to Twoje seplenienie.

A to nasza wina, że siwa sepleni albo ewentualnie pieści...No i tak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Siwulec nie nagrywa vlogów tylko udaje szczęśliwą na insta. A to dobra mina do złej gry. Poczekajmy, aż znowu wymyśli cudowną bajeczkę o rzekomej kokeżance, która prosi ją by sławny siwulec poruszył temat hejtu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
Przed chwilą, Gość Haha napisał:

Siwulec nie nagrywa vlogów tylko udaje szczęśliwą na insta. A to dobra mina do złej gry. Poczekajmy, aż znowu wymyśli cudowną bajeczkę o rzekomej kokeżance, która prosi ją by sławny siwulec poruszył temat hejtu. 

koleżance*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość Koza napisał:

Sońciu ale nie będzie TUsto? Mam zbyt duże cycki, brzuch i niedługo zaczniesz do mnie wolaC hipCo.... SUchaj a moze pojeDZemy do Berlina na piwo i sznycel? Wrócimy i będzie akurat zupka z pomidorka. SUchaj .....czeba mnie wydoiC....

....czeba mnie WYDOIĆ! Padłam!😎😜😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewix

Moja słońcia zrobiła pyszne fondue ciągnie się tak fajnie jak glut. Ta moja zdolniacha. Żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy dzisiaj jest prodakszyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala
3 minuty temu, Gość Haha napisał:

Siwulec nie nagrywa vlogów tylko udaje szczęśliwą na insta. A to dobra mina do złej gry. Poczekajmy, aż znowu wymyśli cudowną bajeczkę o rzekomej kokeżance, która prosi ją by sławny siwulec poruszył temat hejtu. 

Teraz musi wymyślić coś bardziej kreatywnego. Coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czy dzisiaj jest prodakszyn?

Nie ma już chyba od 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeusz

Te czapki wyglądają na.strasznie tandetne takie sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeusz
11 minut temu, Gość Haha napisał:

A to nasza wina, że siwa sepleni albo ewentualnie pieści...No i tak to wygląda...

Hitem jest jak jest jakiś haul np hm i podaje ceny z popularnymi końcówkami o zgrozo! Stotrzydzescydzewęcdzwedzesąt dzewęc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×