Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Koza w Buszu

Polecane posty

Gość Gość

Busza uczy się od koleżanki, jak wcisnąć kit o wibracjach, żeby wszyscy uwierzyli. Relaksuje się od szamba, było jej to bardzo potrzebne. A mały kozioł zamiast sam czapkę w chacie nosić, jej zaleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Diabeł od kosmetykuf ze strachu w gacie narobił więc w szale odreagowuje na kafe.

Dokładnie, wszystko przez Kacperka. Przejęty krytyką stara sie zniszczyc kafe. To samo było ostatnio jak nagrał łzawy filmik o tym, że go patola na kafeterii obgaduje. Wtedy wszystkie wątki znikały w trybie przyspieszonym. Teraz powstał wątek o nim i znów wpadł w szał.

Dla mnie Kacper jest super, ale sorry kochany zostaw nam naszą kafe w spokoju my tu mamy debaty na temat skończonych i daremnych vlogerek. Nigdy nie przestaniemy pisać, takie nasze prawo. Osoby publiczne musza sie z tym liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość gość napisał:

ona lepiła kotka z gliny, a Mały znów czekał w aucie na parkingu 😂

Serio kotka lepiła? Czy to jakaś ściema?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Serio kotka lepiła? Czy to jakaś ściema?😄

to prawda, koleżanka lepiła talerz, a Siwa kotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

to prawda, koleżanka lepiła talerz, a Siwa kotka

hehe, zanim doczepiła temu kotu główkę, myślałam, że ulepiła fallusa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste oczy
18 minut temu, Gość gość napisał:

hehe, zanim doczepiła temu kotu główkę, myślałam, że ulepiła fallusa 😉

Może to miał być prezent dla kozy, duży, gruby i długi fallus, takie weCe, delikatne przesłanie, że ona zrobiła rzęsy, usta, brwi, wciskała się o 2 rozmiary za małe ubranka ze Smyka, więc i koza niech coś do tego związku wniesie, oczywiście poza koturnami i meczeniem. Nie daje już rady biedna, na YT koledzy kręcą o niej filmy, na Kafe hejterki płaczą ze śmiechu, w domu aseksualny koza z pustymi majtkami...Poszła na taką lekką terapię, a ręce same lepiły co im głowa podświadomie przekazała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Zawsze po jakimś projekcie (vlogmas, urlop, vlogtober itd.), gdzie vlogi są codziennie, następuje przerwa..

Albo Weronika musi poprostu sobie zrobić urlop od nagrywania, albo to czas na gojenie po jakichś zabiegach, ostrzykiwaniach? 🤔

Gdy wraca, okazuje się że była bardzo chora, dopadł ją straszny wirus, alergia, w ogóle nie wstawała z łóżka..

Pokazuje się na stories więc chyba to żadne zabiegi... A z tą przerwało vlogmasach czy vlogotber... U niej żadna różnica, bo i tak codziennie wstawiała te szmiry, tylko inaczej je nazwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Naprawdę. Betsonken ulepiła piękna misę i talerz, a Busz krzywego kota. Czekałam kiedy o tym będzie na kafe 😂🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pokazuje się na stories więc chyba to żadne zabiegi... A z tą przerwało vlogmasach czy vlogotber... U niej żadna różnica, bo i tak codziennie wstawiała te szmiry, tylko inaczej je nazwała...

Co innego nią kieruje- pokaz, że mimo wielkiego, spektakularnego przegrywu na YT, ona nie musi się zażynać, bo ma spokój finansowy. Co nie jest prawdą, bo gdyby miała spokój, nigdy nie wróciłaby do tego, co ją wykańcza i czego szczerze nienawidzi, mimo zapewnień, że kocha to, co robi. 

A przegrywem jest, bo po 10 latach tak marne suby, które jeszcze ratują dokupieniami, to wstyd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
33 minuty temu, Gość gość napisał:

Naprawdę. Betsonken ulepiła piękna misę i talerz, a Busz krzywego kota. Czekałam kiedy o tym będzie na kafe 😂🤣😂

I co  tego że krzywego kota. Wreszcie ruszyła się gdzie indziej niż tylko na paznokcie czy siwe kłaki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość gosc napisał:

I co  tego że krzywego kota. Wreszcie ruszyła się gdzie indziej niż tylko na paznokcie czy siwe kłaki 

No właśnie. Należy docenić. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
35 minut temu, Gość gosc napisał:

I co  tego że krzywego kota. Wreszcie ruszyła się gdzie indziej niż tylko na paznokcie czy siwe kłaki 

Ale czy to jakaś kwintesencja życia, ruszać się czyli wychodzić z domu? Na Mazurach wychodziła więc w Łodzi nie musi skoro nie ma celu. Jak czytam o tym zeby wychodzić to śmiech mnie ogarnia. Każdy robi to, co mu odpowiada,  ja nie widzę sensu w wychodzeniu byle wyjsc, pospacerować jak emeryt. Nie czuję chęci bycia wśród ludzi. Proste. Wychodzę, kiedy muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Betsonken spelnila marzenie, bo chciala na takie warsztaty, pewnie nikt inny nie mial ochoty na ta impreze, to padlo na Siwa.... w ramach terapii 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Betsonken spelnila marzenie, bo chciala na takie warsztaty, pewnie nikt inny nie mial ochoty na ta impreze, to padlo na Siwa.... w ramach terapii 😄 

Eeee, marzenie takich warsztatów wszędzie mnóstwo. To juz dawno było i się nie obroni, żadna innowacja, powielanie tego, co znane. Nie każdemu taka pseudo terapia przyniesie ulgę, dla mnie to ...yzm i dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Betsonken ma nadzieję ze siwa przyciągnie na warsztaty widzi i interes się rozkręci.......

ciekawe czy wie, ze to nastolatki, fajki oraz booty z Bangladeszu? I kto niby to ma promować? Przegryw YTba???

Ten kotek to całe życie naszej bjuti, Krzywe i nierzeczywiste, przekłamane 

Szkoda ze kozy nie ulepiła..,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na bank będzie vlog: "Jak ulepiłam kotka"😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Na bank będzie vlog: "Jak ulepiłam kotka"😅😅😅

I zacznie- moja koleżanka jest PSYCHOLOGIEM, trzeba zaznaczyć kogo się zna, ze nie tylko analfabetki, w jakis sposób się dowartościować.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ale czy to jakaś kwintesencja życia, ruszać się czyli wychodzić z domu? Na Mazurach wychodziła więc w Łodzi nie musi skoro nie ma celu. Jak czytam o tym zeby wychodzić to śmiech mnie ogarnia. Każdy robi to, co mu odpowiada,  ja nie widzę sensu w wychodzeniu byle wyjsc, pospacerować jak emeryt. Nie czuję chęci bycia wśród ludzi. Proste. Wychodzę, kiedy muszę

współczuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u betsonken reklama galgana. Nowy półgolf. Ona wygląda w nim bardzo ładnie.  Nie wiem jak nasza księżniczka. Ale ten produkt chyba im się udał. Pierwsze co mi się podoba z ich produkcji. Fajny golfik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Czemukafeterio? napisał:

A u betsonken reklama galgana. Nowy półgolf. Ona wygląda w nim bardzo ładnie.  Nie wiem jak nasza księżniczka. Ale ten produkt chyba im się udał. Pierwsze co mi się podoba z ich produkcji. Fajny golfik. 

Jedna drugą poleca, symbioza, współpraca i tyle. Jednej i drugiej słabo idzie skoro potrzebują szeroko zakrojonej reklamy. Teraz każdy kto nie dostanie się na medycynę wybiera psychologię. Prywatnych gabinetów od groma i naprawdę trzeba się wykreować, zeby zostać zauważonym jako dobry specjalista

  A siwa wiesza się nie na pierwszej osobie, wcześniej tandetę Julce z Francji posłała i Karo i DG dostali, Andzia. A teraz Betsonken. Tych butików z tandetą sa setki, wszędzie podobne i takie same gnioty i do tego nielubiana vlogerka, ma się udać? Trzeba więc uwiesić się na nowej ofierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ale czy to jakaś kwintesencja życia, ruszać się czyli wychodzić z domu? Na Mazurach wychodziła więc w Łodzi nie musi skoro nie ma celu. Jak czytam o tym zeby wychodzić to śmiech mnie ogarnia. Każdy robi to, co mu odpowiada,  ja nie widzę sensu w wychodzeniu byle wyjsc, pospacerować jak emeryt. Nie czuję chęci bycia wśród ludzi. Proste. Wychodzę, kiedy muszę

Też tak mam, najlepiej odpoczywam i czuję się w domu. A wychodzić to tak jak Szusz, na Mazurach jak ludzi nie widać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh

Zal mi Busz, nie odklei łatwo metki nadanej przez ludzi.....

zachowanie niczym ...ka nigdy się nie opłaca nawet dla kasy.....No i ile można nagrywać by było to zajmujące? Te które oglądały ją 10 lat temu, w większości o niej juz nie myślą a ona nadal zalezna od reklam, wspolprac, odsłon, tyle ze starsza i mało wiarygodna.... I jeszcze to Busz- totalnie prześmiewcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Czemukafeterio? napisał:

A u betsonken reklama galgana. Nowy półgolf. Ona wygląda w nim bardzo ładnie.  Nie wiem jak nasza księżniczka. Ale ten produkt chyba im się udał. Pierwsze co mi się podoba z ich produkcji. Fajny golfik. 

widziałyście w tle tę nisko zamocwaną umywalkę, pewnie specjalnie dla Małego, gdy wpada w gościnę, urocze, że o nim pamiętali 😉 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Czemukafeterio? napisał:

A u betsonken reklama galgana. Nowy półgolf. Ona wygląda w nim bardzo ładnie.  Nie wiem jak nasza księżniczka. Ale ten produkt chyba im się udał. Pierwsze co mi się podoba z ich produkcji. Fajny golfik. 

widziałyście w tle tę nisko zamocwaną umywalkę, pewnie specjalnie dla Małego, gdy wpada w gościnę, urocze, że o nim pamiętali 😉 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe czym siwa zapłaciła jej za tę reklamę, pewnie tymi kosmetykami które ona jako koleżanka ciągle przychodzi do niej oglądać i o które ciągle pyta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koza
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe czym siwa zapłaciła jej za tę reklamę, pewnie tymi kosmetykami które ona jako koleżanka ciągle przychodzi do niej oglądać i o które ciągle pyta 

Busz cienko przędzie, wysłała tez wielkolbej koleżance czapki i ciasny sweterek. Gościć jej nie ma zamiaru ale na jej kanale wypromuje swoje tandetne produkty. Wstyd Busz, ucieklas z Łodzi jak olbrzym na koncert przybył i ucieklas z Szambowiska jak olbrzym był w Olsztynie a masz czelność reklamować ten plastik u koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie karzełek wynosi te upatrzone kosmetyki z domu jako coś za coś buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goSC

Podobno było Ceplutko, a Wytrzeszcz chora?

najlepszy ocet na SWeCe.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Potłuczony talerz i mlaskanie ...ki w czapce. Musi byc pod kreską ze od lipca łazi w grubych swetrach i czapkach. Chore babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

...ka siwa!!!! Trzydniowkę mają małe dzieci nie stare raszple!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×