Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olga

Jakie były Wasze pierwsze objawy ciąży?

Polecane posty

Gość olga

Od tygodnia odczuwam dyskomfort w podbrzuszu i chwilowe ukłucia. Piersi przy dotyku mnie bolą zwłaszcza po bokach i na dole. Cykle mam regularne, okres powinnam dostać za 1-1,5 tygodnia. Nigdy nie odczuwałam czegoś takiego przed okresem. Jest to podobny ból jak podczas miesiączki, jednak różnią się nieco. Zastanawiam się czy możliwe, że to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukanaprzezsiebie

Ja do dziś byłam pewna że się udało i jestem w ciąży bo okres spóźnił mi się jeden  dzień, ból piersi pojawił się w terminie miesiączki i nie było krwawienia. Nie było... bo się pojawiło. Generalnie żadne objawy nie są obiektywne bo nawet jakbyś już rzygala jak kot to okres może przyjść. Poczekaj aż się spóźni i zrób test. Do tego zmierzam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukanaprzezsiebie

Aaaa i uprzedzam komenty w stylu "Może byłaś w ciąży?" A no może, i co z tego, skoro skończyło się okresem. Lepiej nie wiedzieć:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystkie objawy miałam te same jak na nadchodzącą miesiączkę. Żadnych innych bólów, żadnego inaczej niż zazwyczaj. Wszystko to samo. Podejrzewam, że duża część kobiet (nie mówię, że wszystkie) wmawiają sobie te inaczej bolące brzuchy, piersi, a potem i tak dostają okres i okazuje się, że fałszywy alarm. Lepiej czekać do dnia spodziewanej miesiączki i nie gdybać, a nawet jeżeli jest możliwość, że doszło w danym cyklu do zapłodnienia to przez ten tydzień, dwa niepewności zacząć dbać o sobie, nie pić, nie palić i nie zaszkodzi nawet zacząć brać kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

Szczerze mowiac, to ja juz po kilku dniach czulam ze cos jest nie tak. Piersi strasznie mnie zaczely bolec, i bol w podbrzuszu -okropne klucie pamietam do dzisiaj. 

Dzien przed miesiaczka zrobilo mi sie niedobrze.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Tydzień  przed było mi niedobrze, no i faktycznie jak by przeziębienie które nie nadeszło, zrobiłam test 2 dni przed okresem i wyszedł negatywny. 2 dni po spodziewanym 1 kreska mocna a 2 słaba 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam duzy bol piersi, ale po bokach no i bol brzucha normalnie jak na miesiaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hju

Tydzień przed spodziewanym okresem zaczęło mnie kłuć w podbrzuszu. Nie było to jednorazowe klucie tylko przez cały ten tydzień przed, zanim dowiedziałam się w terminie miesiączki że jestem w ciąży. To było nietypowe bo nigdy wcześniej tak nie miałam, zawsze czułam tylko jednorazowe jakieś uklucia. To był mój pierwszy 100% objaw ciąży, oczywiście potwierdziło się dopiero testem że to to. A w ogóle był to drugi miesiąc starań. Teraz moja miłość ma rok i śpi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×