Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana ankaa

Moja bratowa chyba ma romans a brat to ignoruje

Polecane posty

Gość załamana ankaa

Moja bratowa to typowa rozpieszczona jedynaczka i nigdy za nią nie przepadałam, ale o zdradę to jej jednak nie podejrzewałam. W czwartek miałam podjechać do brata i jego żony po leki dla mamy bo brat wykupił i wchodzę do nich a tam moja bratowa pije kawę z jakim typem. Widziałam go parę razy na weselu czy jakiś imprezach, to jakiś jej kolega jeszcze z podstawówki. Siedzieli, śmiali się, zartowali i wyglądali, jakby bardzo dobrze czuli się w swoim towarzystwie. Długo walczyłam czy powiedzieć o tym bratu, że on był u nich w domu pod jego nieobecność, ale zadzwoniłam i mu powiedziałam. A on do mnie, że ten cały Piotrek to jest rzekomo homoś i ma już swojego chłopaka, obraził się, że jak zawsze chcę dokopać jego biednej zonie i teraz się do mnie nie odzywa. A ja średnio wierzę w to całe pedalstwo Piotra to wygląda jak normalny chłop i tak tez się zachowuje, po prostu bratowa wmowila bratu to żeby mieć legalny romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nans

Provo 0/10 poza tym to już było wiec postaraj się bardziej następnym razem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie każdy kolega to kochanek, pamiętaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie wierzę w chonoseksualizm więc pewnie masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No jeśli bratowa tak dobrze czuje się w towarzystwie kolegi to czemu się nie rozwiedzie i nie wyjdzie za kolegę? Pewnie twój brat dobrze zarabia i ja utrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobobo
8 minut temu, Gość Gość napisał:

No jeśli bratowa tak dobrze czuje się w towarzystwie kolegi to czemu się nie rozwiedzie i nie wyjdzie za kolegę? Pewnie twój brat dobrze zarabia i ja utrzymuję.

A ty przyjaciółek nie masz? Jak masz to też weź z nimi ślub. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Zawistna ... z ciebie. Niektórzy mają przyjaciół, może tobie wydaje się to dziwne. Nie dziwię się, z twoim charakterem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×