Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Zdradziłam męża i nie żałuję

Polecane posty

Gość Gość
13 godzin temu, Gość Felicja napisał:

Bawi mnie to niezmiernie. Co ma ilość partnerów do tego? Jak się kocham z mężem 5 razy w tygodniu co daje miesięcznie ok 20 stosunków to jestem porzadna kobieta, a jak zrobię to 2 razy w Msc z losowym facetem to już jestem worek? Pi.czka ma jakiś detektor pen.isow,ze jak ten sam to się jest ciasna i gładka, a jak różne to się jest rozepchanyn worem? xD

BTW to mężczyźni wymyślili monogamie. W poligamii najsilniejszy samiec zgarnia stado kobiet a dla reszty nic nie ma. W monogamii nawet prswgryw ma szansę na rozmnozenie, co doskonale widać. 

 

Przegrywem to jestes ty x takim myśleniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja akurat za takiego nie wychodziłam- 7 lat przed ślubem i 6 po bzykalismy się jak kroliki- nie miało znaczenie miejsce, czas. A że zawsze miałam duże libido, to cieszyłam się, ze tak mi się fajnie trafiło. I co? Mi po 30 libido jeszcze podskoczylo, a mąż jak łaskawie raz w miesiącu da się namówić na seks, to jest sukces- tak od 5 lat!. I choćbym na rzesach tańczyła, to ciągle coś, więc chyba też się w końcu puszczę, bo ile można tolerować taki stan rzeczy? Ps. Kochanki nie ma- sprawdzone

A moze nadwagę ma? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×