Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jula

Ciąża trojaczków

Polecane posty

Dowiedziałam się ,że jestem w ciąży I, że to trojaczki . Mam 26 lat.  Jestem z moim mężem 9 lat, a po ślubie 2 lata. Czy są tu jakieś mamy trojaczków ? Jak wy sobie dałyście radę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Akurat znam 2 rodziny które mają trojaczki. Wszyscy dali radę, ale przez pierwszy rok NIEZBEDNA POMOC, mama, babcia, siostra, ktokolwiek.  Ustalony grafik:  np. Na wstawianie żeby w nocy nakarmić, przewinac. Sama raczej nie dasz rady. Mąż będzie w pracy,  ale Ty musisz mieć pomoc. Pierwsze 2 lata najgorsze, a potem już górki.  Ważne żeby od początku do dobrze się zorganizować i starać się ułatwić sobie codzinne obowiązki (pomoc od innych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najlepiej z Kims mieszkac przez pierwszy rok😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gratuluje 🙂 potrojne szczescie 🙂 jak zareagowalas Ty i Twoj maz? Macie wiecej dzieci czy to pierwsza ciaza? U znajomych urodzily sie trojaczki, od gminy dostali opiekunke na 8 godz dziennie i nie musza za to placic. Na pewno bedzie ciezko, ale wszyscy daja rade Wy tez dacie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gratuluje, będziecie wyjątkową rodziną 🙂 ja mam co prawda tylko bliźniaki, ale powiem Ci, że nie taki diabeł straszny... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy z mężem w dużym szoku . Mamy jeszcze synka, który ma 6 lat . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×