Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość Angie

Czy jest jescze szansa na odbudowanie związku?

Polecane posty

Gość Gość Angie

Kupię te tabletki o których mówisz...i pójdę do psychologa bo inaczej sobie nie poradzę.. i boję się tego że dam się znowu namówić na powrót .Mam tylko nadzieję że da mi chociaż przez chwilę spokój bo jestem strasznie zmęczona psychicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm

Prowo. Kupili mieszkanie a teraz go poblokowała? I co niby będzie z tym mieszkaniem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Angie

Mieszkanie trzeba sprzedać tylko ze to nie ja mam to gdzieś tylko on.. powiedział że ma w dupie i jak znajdę kupca to on podpisze i tyle,nawet się nie przejmuje że jest kredyt do spłacania,wygląda to tak jakby to mieszkanie i kredyt to był tylko mój problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może uda Ci się samej z tym mieszkaniem poradzić? Jeżeli udało się dobrze kupić to szkoda sprzedać. Co do faceta to chory człowiek, ale to jego choroba i jego problem. Po co Ci taki chłop? W łóżku do bani, czułości brak, na boku szuka uniesień i jeszcze obciąża jakimiś wyrzutami. Nie brnij w to, szkoda życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Angie

To fakt mieszkania jest szkoda ale nie wiem czy sama będę miała zdolnosc zeby to przejąć,on na mnie nie przepisze swojej połowy bo jesteśmy razem w kredycie...chyba najlepiej to sprzedać mieszkanie i pozbyć się kredytu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nualla O'Brien

To takie głupie gadanie ,z tym mieszkaniem ,że on ma to w dupie ... oj tak,byle byś Ty nie miała tego mieszkania , spróbuj bo może przepisać i zrzec się tego kredytu, jeśli Ty jesteś w stanie spłacać sama , czasem bank może nie wyrazić zgody jeśli twoje zarobki są niewystarczające.  Najlepiej sprzedać bo będzie Cię tam nachodzil. Zamknij ten rozdzial. Xanaxu psycholog ci nie przepisze , GP może...Ale załatw sobie na lewo bez problemu, i pisz tutaj w chwili słabości,  albo zaloguj się na portalu randkowym, nie po kolejną miłość tylko po to żeby pisząc byle co z byle kim nie myśleć o nim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Angie

To fakt mieszkania jest szkoda ale nie wiem czy sama będę miała zdolnosc zeby to przejąć,on na mnie nie przepisze swojej połowy bo jesteśmy razem w kredycie...chyba najlepiej to sprzedać mieszkanie i pozbyć się kredytu 

1 godzinę temu, Gość Nualla O'Brien napisał:

To takie głupie gadanie ,z tym mieszkaniem ,że on ma to w dupie ... oj tak,byle byś Ty nie miała tego mieszkania , spróbuj bo może przepisać i zrzec się tego kredytu, jeśli Ty jesteś w stanie spłacać sama , czasem bank może nie wyrazić zgody jeśli twoje zarobki są niewystarczające.  Najlepiej sprzedać bo będzie Cię tam nachodzil. Zamknij ten rozdzial. Xanaxu psycholog ci nie przepisze , GP może...Ale załatw sobie na lewo bez problemu, i pisz tutaj w chwili słabości,  albo zaloguj się na portalu randkowym, nie po kolejną miłość tylko po to żeby pisząc byle co z byle kim nie myśleć o nim 

Dziękuję ci serdecznie za te słowa....myślę że jestem silną osobą i sobie z tym poradzę...po prostu wszystko jest jeszcze za świeże żeby przejść nad tym do porządku dziennego .Ja i tak więcej od niego zarabiam to byłoby mnie stać na to mieszkanie...tyle tylko że to jest w małym mieście gdzie on mieszka i faktycznie mogła bym nie mieć spokoju...to raczej nie będę się zastanawiać i po prostu sprzedam i nasze drogi się rozejdą.. pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za opinie i wskazówki 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nualla OBrien

Wiesz z czasem ,okazuje się że to co robia toksycy ,nachodzenie,nękanie, wydzwanianie itp to zwykły cyrk ,teatrzyk bo w tym samym czasie już szukają innej nawijajac makaron na uszy ( najczęściej szybko wyznają miłość i lowia na ,,założenie rodziny") bo każda kobieta w duchu marży o romantycznej miłości jak z bajki,ślubie itp....A te które nie marzą o tym to natychmiast kończą z nimi rozmowę.Ci spryciarze i manipulanci mają swój styl i bajkę i od kobiety zależy czy w to wejdzie bo jak zaczniesz drążyć i zadawać za dużo niewygodnych pytań, kończy się bajerowanie 

Zapytaj w banku o sprawy techniczne , będzie potrzebny prawnik 

Ja to przerabialam z ex , ale nie wyrażał zgody ,na złość, na sprzedaż również i dom trafił do banku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Angie
7 minut temu, Gość Nualla OBrien napisał:

Wiesz z czasem ,okazuje się że to co robia toksycy ,nachodzenie,nękanie, wydzwanianie itp to zwykły cyrk ,teatrzyk bo w tym samym czasie już szukają innej nawijajac makaron na uszy ( najczęściej szybko wyznają miłość i lowia na ,,założenie rodziny") bo każda kobieta w duchu marży o romantycznej miłości jak z bajki,ślubie itp....A te które nie marzą o tym to natychmiast kończą z nimi rozmowę.Ci spryciarze i manipulanci mają swój styl i bajkę i od kobiety zależy czy w to wejdzie bo jak zaczniesz drążyć i zadawać za dużo niewygodnych pytań, kończy się bajerowanie 

Zapytaj w banku o sprawy techniczne , będzie potrzebny prawnik 

Ja to przerabialam z ex , ale nie wyrażał zgody ,na złość, na sprzedaż również i dom trafił do banku 

Czytam twoje wpisy i myślę że jesteś naprawdę silną kobietą...dałaś radę uciec od tego bagna i znalazłaś szczęście.. no i jeszcze podtrzymujesz na duchu obcą osobę..jestem ci bardzo wdzięczna za okazane wsparcie 😊i mam nadzieję że moje życie też potoczy się w stronę szczęścia 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×