Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Otwieranie prezentow przy gosciach

Polecane posty

Gość Gosc

Cxy to normalne,na swieta gdzie czasem nie jest cala rodzina ale znajomi ktos.otwiera prezent i komentuje,albo na chrzcinach jedna taka madra otwierala kazda koperte z kasa i patrzyla przy wszystkich kto ile dal, to chyba moim.zdaniem chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A kiedy wg ciebie się otwiera prezenty? Za tydzień miała otworzyć?  U mnie tez się otwiera na imprezie przy gościach. Zawsze się tak robiło wszędzie gdzie byłam. No może z wyjątkiem ślubów bo wiadome każdy zajęty czym innym i gości za dużo 😅

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Prezenty powinno otwierac sie przy gosciach, by moc wyrazic podziw i wdziecznosc ofiarodacom,  za to co sie otrzymalo. Tak nakazuje dobre wychowanie. Chodzi o mozliwosc podziekowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chyba was pogielo,to jest zwykle chamstwo,jak mozna pokazywac wszystkich kto ile dal kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zalezy jaka to impreza - jesli urodziny imieniny, otwieram przy gościach. To znaczy jesli w towarzystwie sa tylko ci od kogo prezent dostalam. A jesli jest wiecej gosci to raczej nie otwieram, a co do kopert to w zyciu bym nie otworzyla przy gościach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdhdhdhhdh

Jeśli jest prezent inny niż pieniądze to według zasad dobrego wychowania należy otworzyć podziękować powiedzieć ze sie podoba lub się przyda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mozna otworzyc ale w obecnosci tylko osoby od ktorej jest prezent, jezeli robi sie w obecnosci wszystkich to drugi raz nie poszlabym z prezentem do takiej osoby to jest brak szacunku tymbardziej ze pakuje sie prezent w papier czy pudelko wlasnie zeby nikt nie widzial co sie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Mozna otworzyc ale w obecnosci tylko osoby od ktorej jest prezent, jezeli robi sie w obecnosci wszystkich to drugi raz nie poszlabym z prezentem do takiej osoby to jest brak szacunku tymbardziej ze pakuje sie prezent w papier czy pudelko wlasnie zeby nikt nie widzial co sie daje

Prezent pakuje się się w papier lub pudełko, żeby ładnie wyglądało a nie po to żeby nikt nie widział. Wstydzisz się prezentów, które komuś dajesz? Oczekujesz, że obdarowywana osoba, nie podzieli się z nikim informacja co dostała? Ma ze sobą do grobu zabrać tajemnice twoich prezentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kopert z pieniędzmi nie powinno się otwierać przy innych, wszyscy i tak wiedzą, co tam jest. Może ktoś tam dał 50 zł tylko, bo tyle mógł? To mu będzie głupio, chociaż więcej dać nie mógł. Ja byłam w takiej sytuacji. Na urodzinach pierwszych dziecka ciocia poprosiła mnie na bok i bardzo prosiła, żebym nikomu nie mówiła i bardzo mnie przepraszala za to. A mi nie zależało na prezencie od niej i mówiłam jej o tym, bo niedawno wujek przeszedł operację! Mieli ważniejsze wydatki. Ale to koperty, prezenty to co innego. Powinno się zobaczyć, co się dostało i podziękować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos

Moja żona kiedyś dostała prezent na imieniny, duże pudło i otworzyła przy gościach. Ona otwiera, otwiera, wszyscy trochę konsternacja (w tym ja), a tu bach, potężne czarne dildo z włącznikiem na kręcenie się plus kulki gejszy.

Ja p.... i takie pomysły ma mój wujek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kopert z pieniędzmi nie powinno się otwierać przy innych, wszyscy i tak wiedzą, co tam jest. Może ktoś tam dał 50 zł tylko, bo tyle mógł? To mu będzie głupio, chociaż więcej dać nie mógł. Ja byłam w takiej sytuacji. Na urodzinach pierwszych dziecka ciocia poprosiła mnie na bok i bardzo prosiła, żebym nikomu nie mówiła i bardzo mnie przepraszala za to. A mi nie zależało na prezencie od niej i mówiłam jej o tym, bo niedawno wujek przeszedł operację! Mieli ważniejsze wydatki. Ale to koperty, prezenty to co innego. Powinno się zobaczyć, co się dostało i podziękować. 

Wystarczy otworzyć kopertę, spojrzeć i po prostu podziekowac. Nie trzeba machać przy wszystkich pieniędzmi i przeliczać ich publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość ktos napisał:

Moja żona kiedyś dostała prezent na imieniny, duże pudło i otworzyła przy gościach. Ona otwiera, otwiera, wszyscy trochę konsternacja (w tym ja), a tu bach, potężne czarne dildo z włącznikiem na kręcenie się plus kulki gejszy.

Ja p.... i takie pomysły ma mój wujek.

Jak ktoś daje prezent to powinien dawać taki, którego nie będzie się wstydził przy wszystkich i który nie urazi obdarowywanej osoby. To nie jest wina żony, że dostała taki prezent. A swoją drogą, to czarne dildo i kulki gejszy już chyba na nikim nie robią wrażenia. Kiedyś to mogło szokować, dzisiaj wzbudza raczej politowanie i zenade. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wystarczy otworzyć kopertę, spojrzeć i po prostu podziekowac. Nie trzeba machać przy wszystkich pieniędzmi i przeliczać ich publicznie.

Ale po co? I tak wiesz, że są tam pewnie pieniądze. Ewentualnie list, kartka z życzeniami, za którą powinnaś być tak samo wdzięczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale po co? I tak wiesz, że są tam pewnie pieniądze. Ewentualnie list, kartka z życzeniami, za którą powinnaś być tak samo wdzięczna. 

Bo jak będzie kartka, to np ja bym ją wyjęła i sobie przeczytała w myślach. Bo pewnie jak ktoś tą kartkę tam włożył, to chciałby żebym ją zobaczyłam a nie bez otwierania rzuciła na stos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prezent rzeczowy wypada otworzyć, wyrazić zadowolenie (nawet jak nie ma z czego) i podziękować. W złym tonie jest wyrażenie rozczarowania, niezadowolenia. Prezenty typu dildo daje się na wieczorach panieńskich, gdzie otworzenie tego nie jest wcale niestosowne, a przy okazji neutralnych imprez od starszego krewnego jest to obleśne, niestosowne i mało śmieszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×