Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natalia99_

wspólny prysznic z koleżanką

Polecane posty

Czy zdarzało się wam brać prysznic z osobą tej samej płci? Ostatnio poszłam z koleżanką na siłownię po czym okazało się że pod prysznicem nie ma zasłon. Wykąpałyśmy się razem, ale strasznie dziwnie się czuję z tym, że widziałyśmy się nago. Czy was też krępują takie sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Natalia99_ napisał:

Czy zdarzało się wam brać prysznic z osobą tej samej płci? Ostatnio poszłam z koleżanką na siłownię po czym okazało się że pod prysznicem nie ma zasłon. Wykąpałyśmy się razem, ale strasznie dziwnie się czuję z tym, że widziałyśmy się nago. Czy was też krępują takie sytuacje?

 Po pracy kąpaliśmy się oczywiście na golasa, w + - 100 -150 facetów jednocześnie!  Wcale nie czułem się dziwnie, profilaktycznie jednak nie schylałem się po mydło 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona
17 minut temu, Gość Gość napisał:

 Po pracy kąpaliśmy się oczywiście na golasa, w + - 100 -150 facetów jednocześnie!  Wcale nie czułem się dziwnie, profilaktycznie jednak nie schylałem się po mydło 😄 

pracowales na kopalni ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość iwona napisał:

pracowales na kopalni ?

 

 Skąd wiesz? 😄  😄  Wolałbym bardziej intymną kąpiel 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

 Skąd wiesz? 😄  😄  Wolałbym bardziej intymną kąpiel 😉

bo tylko tam razem moze kapac sie 100-150 facetow :) w lazni :) zdarzało sie ze kobiety przechodzily albo byly tez w lazni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja chodze na saunę (sprawa nagości w saunie to ogólnie indywidualna sprawa ale prysznice są jedne dla facetów i kobitek, więc sprawa kąpieli wspólnej jest po prostu normą! Chyba że jakas pani jest wyjątkowo wstydliwa to wchodzi pod prysznic w kostiumie. A tak to wszyscy na golasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ja chodze na saunę (sprawa nagości w saunie to ogólnie indywidualna sprawa ale prysznice są jedne dla facetów i kobitek, więc sprawa kąpieli wspólnej jest po prostu normą! Chyba że jakas pani jest wyjątkowo wstydliwa to wchodzi pod prysznic w kostiumie. A tak to wszyscy na golasa.

hej , kiedy krepowalam sie nago kapac po takimi prysznicami i robilam to w kostiumie , ale na szczecie przelamalam sie i juz teraz tylko nago tam  nawet jak sporo osob jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I co? Ściągasz na siebie uwagę facetów? Dostrzegasz ich spojrzenia, czy strają się być "taktowni" i nie gapią się na Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
2 godziny temu, Gość gość napisał:

I co? Ściągasz na siebie uwagę facetów? Dostrzegasz ich spojrzenia, czy strają się być "taktowni" i nie gapią się na Ciebie?

roznie bywa , nie mam tez jakiegos super pieknego ciala , raczej takie naturalne , ale czasem czuje ze sie gapia , choc czesciej ukrywaja to . Akurat  erekcji nie da sie tam ukryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość ania napisał:

roznie bywa , nie mam tez jakiegos super pieknego ciala , raczej takie naturalne , ale czasem czuje ze sie gapia , choc czesciej ukrywaja to . Akurat  erekcji nie da sie tam ukryc

Ania a ty masz owłosiona cipkę? Bo piszesz wyżej że masz ciało naturalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Ania a ty masz owłosiona cipkę? Bo piszesz wyżej że masz ciało naturalne 

naturalne w sensie ze nie mam robionego biustu , pupy czy ust , podgalam czesto mam cienki pasek.Jak sama jestem to faceci patrza , jak z chlopakiem jestem to raczej ukrywaja to ze patrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnek
16 godzin temu, Gość ania napisał:

naturalne w sensie ze nie mam robionego biustu , pupy czy ust , podgalam czesto mam cienki pasek.Jak sama jestem to faceci patrza , jak z chlopakiem jestem to raczej ukrywaja to ze patrza

i facet nie jest zazdrosny ze inni gapia sie na twoj tylek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta
1 godzinę temu, Gość monnek napisał:

i facet nie jest zazdrosny ze inni gapia sie na twoj tylek ?

 Jak ma co to niech pokazuje, sam chętnie bym popatrzał. Lepsza zgrabna, jak 120kg kaszalot, czy chuda jak szkapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
2 godziny temu, Gość monnek napisał:

i facet nie jest zazdrosny ze inni gapia sie na twoj tylek ?

raczej nie , pozatym oni tylko patrza , kazdy tam jest nago wiec to dosc naturalne ze kazdy zerknie na kazdego chocby z ciekawosci

1 godzinę temu, Gość Esteta napisał:

 Jak ma co to niech pokazuje, sam chętnie bym popatrzał. Lepsza zgrabna, jak 120kg kaszalot, czy chuda jak szkapa.

czy mam czym hm , mam normalne cialo , nie jestem otyla , ale tez nie jestem bardzo chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
1 minutę temu, Gość ania napisał:

raczej nie , pozatym oni tylko patrza , kazdy tam jest nago wiec to dosc naturalne ze kazdy zerknie na kazdego chocby z ciekawosci

czy mam czym hm , mam normalne cialo , nie jestem otyla , ale tez nie jestem bardzo chuda

 No to na małpkę pod prysznicem bym cie brał 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
30 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

 No to na małpkę pod prysznicem bym cie brał 😄

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
Przed chwilą, Gość ania napisał:

??

 Czego nie wiesz? 😉  Jak to idzie na małpkę ? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
2 minuty temu, Gość Gość. napisał:

 Czego nie wiesz? 😉  Jak to idzie na małpkę ? 😄

tak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulalala

Tak się kiedyś zdarzyło, że z kumpelą i znajomym byliśmy w takim malutkim kompleksie jacuzzi/sauna, wynajmowanym na określony czas małym grupkom. Kolega nas namawiał do saunowiania nago i ostatecznie jakoś uległyśmy. Znajomy nawet się lekko podjarał, bo widać było, że mu trochę stanął. Ale suma sumarum do niczego nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość ania napisał:

tak nie wiem

Rękoma obejmujesz faceta za szyję a nogami w biodrach.  W rytm podskakiwania na nim ********* woda wam się leje na głowy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Ulalala napisał:

Tak się kiedyś zdarzyło, że z kumpelą i znajomym byliśmy w takim malutkim kompleksie jacuzzi/sauna, wynajmowanym na określony czas małym grupkom. Kolega nas namawiał do saunowiania nago i ostatecznie jakoś uległyśmy. Znajomy nawet się lekko podjarał, bo widać było, że mu trochę stanął. Ale suma sumarum do niczego nie doszło.

 Podjarał się 😉  Tobie w brzuszku motyle nie zaczęły latać? 😉   Nogi ci w kolanach nie miękły 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulalala

I nie czułam się dziwnie, bo z kumpelą nie raz się widziałyśmy nago, a ten znajomy był sam, my dwie, więc to chyba mu było niezręczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Rękoma obejmujesz faceta za szyję a nogami w biodrach.  W rytm podskakiwania na nim ********* woda wam się leje na głowy 😄

i ja caly czas w powietrzu ?

 

7 minut temu, Gość Ulalala napisał:

Tak się kiedyś zdarzyło, że z kumpelą i znajomym byliśmy w takim malutkim kompleksie jacuzzi/sauna, wynajmowanym na określony czas małym grupkom. Kolega nas namawiał do saunowiania nago i ostatecznie jakoś uległyśmy. Znajomy nawet się lekko podjarał, bo widać było, że mu trochę stanął. Ale suma sumarum do niczego nie doszło.

w saunie i podprysznicem czasem widze ze staje komus , to naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulalala

Gość, nawet mi tam jakieś zbereźne 😉 myśli przez głowę przeszły, ale nie odważyłam się na nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Ulalala napisał:

I nie czułam się dziwnie, bo z kumpelą nie raz się widziałyśmy nago, a ten znajomy był sam, my dwie, więc to chyba mu było niezręczniej.

 Ja wiem czy niezręczniej? Nigdy nie byłem w żadnym trójkącie, to nie moja śpiewka. Wiem jednak że niektórym kobietom to odpowiada 2K + 1facet albo 2 facetów i 1 K. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość ania napisał:

 

w saunie i podprysznicem czasem widze ze staje komus , to naturalne

To czy komuś staje czy nie w takich sytuacjach zależy od wieku i emocji. Jeżeli ktoś obserwując Ciebie myśli co by z Tobą robił to wtedy najczęściej to widać😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość ania napisał:

i ja caly czas w powietrzu ?

 

w saunie i podprysznicem czasem widze ze staje komus , to naturalne

Powtórzę trzymasz się go za szyję, nogami obłapiasz w pasie i  góra dół, góra dół 😄  On ci pomaga w podskakiwaniu trzymając cię za pupę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
8 minut temu, acordeon napisał:

To czy komuś staje czy nie w takich sytuacjach zależy od wieku i emocji. Jeżeli ktoś obserwując Ciebie myśli co by z Tobą robił to wtedy najczęściej to widać😜

wiem :) mojego faceta to czesto wkurza tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Gość ania napisał:

wiem 🙂 mojego faceta to czesto wkurza tam 🙂

Przesadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 4.11.2019 o 11:58, Gość Iwona napisał:

bo tylko tam razem moze kapac sie 100-150 facetow 🙂 w lazni 🙂 zdarzało sie ze kobiety przechodzily albo byly tez w lazni ?

Tak zdarza się, że kobieta przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×