Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merry

Kiedy ubieracie choinke?

Polecane posty

Gość merry

Mnie dzis rozniesie.Wrocilam do domu po pracy.Maz zajmowal sie dziecmi bo sa chore.Mowi ze sie nudzili bardzo.W tv leciala swiateczna reklama i dzieci ze tez chca choinke i tak niby tate meczyli ze ubrali choinke.Teraz nie wiem czy maja rozbierac czy co?Ja sie chyba dzis napije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale problem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

🤦‍♀️ haha. Wesołych Świąt! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale problem... 

moze nie jest to problem tylko chyba glupio jak ktos przyjdzie.Co powiem?Ze dzieci sie uparly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a to u was dzieci decydują? cóż, to będzie tylko "ciekawiej"

U nas choinka jest ubierana dzień, najwcześniej dwa dni przed Wigilią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość merry napisał:

moze nie jest to problem tylko chyba glupio jak ktos przyjdzie.Co powiem?Ze dzieci sie uparly?

jeszcze umaluj pisanki i zrób wianek na noc świętojańską 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W ogóle nie ubieram. Przystrajam jukę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry

Nie bede robic zadnych pisanek.Ja bym nie pozwolila na ubranie choinki.To te glupie reklamy oglupiaja i dzieci chca juz teraz choinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

W Wigilie. To niech teraz rozbiora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja ubiore z dziecmi Juz 6 grudnia i Po nowym roku wyrzuce. My bedziemy miec zywa i miesiac spokojnie wytrzyma 😊

nie stresuj sie bedzie Juz u was swiatecznie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do świąt będzie was strasznie wkurzać. I się kurzyć. Niech się nacieszą parę dni, a potem schowają. Dzieciństwo ma swoje prawa :D. Ja kiedyś ubierałam na Wielkanoc, gdy moje dziecko w wieku 2,5 lat po Bożym Narodzeniu miało zakodowane że święta = choinka. 

Dzieci będą takie akcje wspominać z ogromnym sentymentem, jeśli komuś nie pasują tego typu wybryki do wizji domu to nie musi robić u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja ubiore z dziecmi Juz 6 grudnia i Po nowym roku wyrzuce. My bedziemy miec zywa i miesiac spokojnie wytrzyma 😊

nie stresuj sie bedzie Juz u was swiatecznie😂

My też 6.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
34 minuty temu, Gość merry napisał:

moze nie jest to problem tylko chyba glupio jak ktos przyjdzie.Co powiem?Ze dzieci sie uparly?

A to się musisz tłumaczyć? Szczęście dzieci jest najważniejsze. Ja ubieram 10 grudnia. Chociaż już czuję świąteczny nastrój więc może w tym roku szybciej zobaczymy 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tydzień przed Wigilią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość merry napisał:

Nie bede robic zadnych pisanek.Ja bym nie pozwolila na ubranie choinki.To te glupie reklamy oglupiaja i dzieci chca juz teraz choinke

Ale dlaczgo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry

Ta choinka moze tak mnie nie wkurza tylko to ze maz pozwolil ja ubrac zeby miec swiety spokoj.Strach pomyslec co jutro zrobia jak pojde do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zawsze 6 grudnia. Wyrzucamy 6 stycznia. Choinka cieszy mnie przed świętami.  Po świętach traci urok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

24 grudnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość merry napisał:

moze nie jest to problem tylko chyba glupio jak ktos przyjdzie.Co powiem?Ze dzieci sie uparly?

No największy problem: co ludzie powiedza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx
1 godzinę temu, Gość merry napisał:

Ta choinka moze tak mnie nie wkurza tylko to ze maz pozwolil ja ubrac zeby miec swiety spokoj.Strach pomyslec co jutro zrobia jak pojde do pracy

Beata Tyszkiewicz w swojej książce pisała, że aby zachować pokój i zgodę w rodzinie oraz twarz, trzeba zawsze z entuzjazmem przyjmować takie rzeczy. Także pochwal ich za czyn, zróbcie zdjęcia, że taka piękna. A jutro ze smutną miną powiedz, że z pewnością choinka się zakurzy i tyle stać nie może, także niech ją jutro rozbiorą jak będziesz w pracy. W nagrodę zarządzisz im pieczenie pierniczków - będzie już z głowy. Albo zarządź im świąteczne porządki 😄Mężowi zmyć głowę za oglądanie reklam z dziećmi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeszcze adwent się nie zaczął, więc bez przesady. Dzieci to dzieci, ale mąż nie rozumie, że to jeszcze nie pora? Dla mnie choinka ma sens w święta, ubieramy w wigilię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jeszcze adwent się nie zaczął, więc bez przesady. Dzieci to dzieci, ale mąż nie rozumie, że to jeszcze nie pora? Dla mnie choinka ma sens w święta, ubieramy w wigilię. 

Ale jak widać po wpisach niektórzy nie obchodzą Świąt, tylko jakieś trwające tygodniami choinkalia... 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry

ide do pracy i strach pomyslec co dzis zrobia z nudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ja tam uwazam, ze Twoj maz jest swietny. Ilu tatusiow wpadloby na to by ubrac choinke na poczatku listopada zeby sprawic frajde chorym dzieciom? Gdybym wrocila do domu i zastala cos takiego to chyba nie przestalabym sie smiac przez godzine, pozniej nakazala rozebrac ja nastepnego dnia. 😄 Twoje dzieci sa szczesliwymi dziecmi. 

My choinke ubieramy na tydzien przed Gwiazdka i trzymamy przez wiekszosc stycznia. Chyba, ze opadnie, bo w domu mamy bardzo cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc "

Jej mąż na to pozwolił żeby mieć święty spokój. Żeby dzieci się sobą zajęły i mu nie truły. Nie bój nic kochana nie tylko twój to taki "niedzielno-wystawowy" tata. Mój też zgrywa super tatę na 2 minuty albo przed ludźmi. Głowa do góry. Dzieci ubrały on ma rozebrać i finito. Nie chciał dzieci pilnować to teraz niech rozbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość merry napisał:

Mnie dzis rozniesie.Wrocilam do domu po pracy.Maz zajmowal sie dziecmi bo sa chore.Mowi ze sie nudzili bardzo.W tv leciala swiateczna reklama i dzieci ze tez chca choinke i tak niby tate meczyli ze ubrali choinke.Teraz nie wiem czy maja rozbierac czy co?Ja sie chyba dzis napije

😄

A odpowiadajac na pytanie, zwykle w ostatnią niedzielę przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry

Obawiam sie ze jej nie rozbiora do swiat bo dzis zrobili lancuchy i inne ozdoby.Dzieci sie ciesza.Maz usmiechniety tylko ja tego luzu nie mam w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość merry napisał:

Obawiam sie ze jej nie rozbiora do swiat bo dzis zrobili lancuchy i inne ozdoby.Dzieci sie ciesza.Maz usmiechniety tylko ja tego luzu nie mam w sobie

No nie masz. Biedne dzieci. Dobrze, ze chociaz ojca maja normalnego. Jak ja bylam dzieckiem to mama kiedys ze mna wudmuszki robila w srodku zimy zebym sie nie nudzila. Nie wiem o co masz problem? To tylko glupia choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No nie masz. Biedne dzieci. Dobrze, ze chociaz ojca maja normalnego. Jak ja bylam dzieckiem to mama kiedys ze mna wudmuszki robila w srodku zimy zebym sie nie nudzila. Nie wiem o co masz problem? To tylko glupia choinka

Masz racje wyluzuje i niech stoi.Moze cos dokupie fajnego i tez na niej zawiesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×