Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zert

(Do kobiet) z iloma facetami spaliście w swoim życiu?

Polecane posty

Gość zert

tak tylko się pytam bo jestem ciekawy 🙂 Chodzi mi o to żeby znaleść tu taką srednią bo ciekawi mnie ile facetów ma taka kobieta zanim na-przykład wyjdzie za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zert

przepraszam za 2 tematy, proszę tu piszcie jak możecie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Jak idę z kobietą do łóżka, to nie po to by spać 😄  Dopiero by mi markę wyrobiła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos
8 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Widzisz sam, podstawa sukcesu to doprecyzowanie wymagań. Nie sypiam z kobietami, coś tam wspólnie robimy, ale nie jest to spanie.

No dobrze, dobrze, już się w męski sposób pochwaliłeś jaki to z ciebie wyborowy Joe 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mysle, ze z około 40toma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati

Od 16 lat jestem z mężem. Jest moim pierwszym 😊 i jedynym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Nati napisał:

Od 16 lat jestem z mężem. Jest moim pierwszym 😊 i jedynym

Ładny staż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmin
Przed chwilą, Ciri' napisał:

Ładny staż. 

😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Wiedźmin napisał:

😎

Grasz? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati
3 minuty temu, Ciri' napisał:

Ładny staż. 

Dziękuję. Miałam 15 lat gdy się poznaliśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza

30 lat razem.☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Young

Mam 19 lat i póki co 2. Współżyję od 16 roku życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

19 chłopa 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobieta nie może a facet może? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
36 minut temu, Gość Nati napisał:

Dziękuję. Miałam 15 lat gdy się poznaliśmy. 

 pierwsze bzykanie jak miałaś 15 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi

Przed slubem z 7-ma  w tym jeden czarny i z nim najduzej sie spotykalam i mu dawalam po slubie mezatka jestem juz ponad 4-y lata i jako mezatka zaliczylam jeszcze trzych narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, Gość blondi napisał:

Przed slubem z 7-ma  w tym jeden czarny i z nim najduzej sie spotykalam i mu dawalam po slubie mezatka jestem juz ponad 4-y lata i jako mezatka zaliczylam jeszcze trzych narazie

 Fajnie, ilu planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja napiszę w imieniu mojej żony. Seks zaczęła dość wcześnie. Dziewictwo straciła w wieku 15 lat. Poznałem ją, gdy miała 25 lat i tylu partnerów seksualnych, że straciła rachubę. Podniecają mnie takie lubieżne i wyuzdane kobiety. Dlatego to właśnie ją wziąłem za partnerkę. Inaczej mówiąc: dla części kobiet trudno będzie podać liczbę partnerów seksualnych, bo mają ich tak dużo. A dla dużej części liczba ta będzie bardzo niska.

Działa tu prosta matematyka. Liczba mężczyzn jest zblizona do liczby kobiet. Gdzieś te dwie linie ilości partnerów muszą się spotkać na wykresie. Tym niemniej, jeśli mamy bardzo dużo nieaktywnych seksualnie kobiet, i bardzo dużo aktywnych seksualnie mężczyzn, to rację bytu zaczynają mieć agencje towarzyskie, cichodajki i inne kobiety czerpiące zysk z seksu. Spowodowane jest to znacznie mniejszą podażą seksu przez kobiety aniżeli wynosi popyt na seks (i podaż seksu również) wśród mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A czy to ważne? Ważne czy z miłości czy dla samej przyjemności. Odpowiedź na pytanie: z dwoma. I wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh :)
2 godziny temu, isteata napisał:

To może ja napiszę w imieniu mojej żony. Seks zaczęła dość wcześnie. Dziewictwo straciła w wieku 15 lat. Poznałem ją, gdy miała 25 lat i tylu partnerów seksualnych, że straciła rachubę. Podniecają mnie takie lubieżne i wyuzdane kobiety. Dlatego to właśnie ją wziąłem za partnerkę. Inaczej mówiąc: dla części kobiet trudno będzie podać liczbę partnerów seksualnych, bo mają ich tak dużo. A dla dużej części liczba ta będzie bardzo niska.

Działa tu prosta matematyka. Liczba mężczyzn jest zblizona do liczby kobiet. Gdzieś te dwie linie ilości partnerów muszą się spotkać na wykresie. Tym niemniej, jeśli mamy bardzo dużo nieaktywnych seksualnie kobiet, i bardzo dużo aktywnych seksualnie mężczyzn, to rację bytu zaczynają mieć agencje towarzyskie, cichodajki i inne kobiety czerpiące zysk z seksu. Spowodowane jest to znacznie mniejszą podażą seksu przez kobiety aniżeli wynosi popyt na seks (i podaż seksu również) wśród mężczyzn.

Nie rozumiem. Czyli piszesz że nieaktywne seksualnie kobiety według ciebie powinny spotykać się z bardzo aktywnymi mężczyznami? czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, Gość heh 🙂 napisał:

Tym niemniej, jeśli mamy bardzo dużo nieaktywnych seksualnie kobiet, i bardzo dużo aktywnych seksualnie mężczyzn, to rację bytu zaczynają mieć agencje towarzyskie, cichodajki i inne kobiety czerpiące zysk z seksu. Spowodowane jest to znacznie mniejszą podażą seksu przez kobiety aniżeli wynosi popyt na seks (i podaż seksu również) wśród mężczyzn.

Najstarszy zawód świata jak sama nazwa wskazuje istnieje od dawna. Agencje na przestrzeni wieków mające różne nazwy też praktycznie istnieją "od zawsze", więc nie rozumiem o czym piszesz. Takie "instytucje"" zawsze miały rację bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 lat, 3 mężczyzn. Zaczęłam od 15 rż i byliśmy ze sobą 7 lat. Teraz wychodzę za mąż i na tym zakończę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni

27 lat, ponad 60 facetów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy
Przed chwilą, Gość Moni napisał:

27 lat, ponad 60 facetów 

 Lekka przesada, nieźle roz....... musisz być 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny
15 godzin temu, Gość blondi napisał:

Przed slubem z 7-ma  w tym jeden czarny i z nim najduzej sie spotykalam i mu dawalam po slubie mezatka jestem juz ponad 4-y lata i jako mezatka zaliczylam jeszcze trzych narazie

jak bylo z czarnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
17 godzin temu, Gość zert napisał:

tak tylko się pytam bo jestem ciekawy 🙂 Chodzi mi o to żeby znaleść tu taką srednią bo ciekawi mnie ile facetów ma taka kobieta zanim na-przykład wyjdzie za mąż.

4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi
37 minut temu, Gość czarny napisał:

jak bylo z czarnym ?

38 minut temu, Gość czarny napisał:

jak bylo z czarnym ?

Z czarnym  sex byl wspanialy tylko mi galy wychodzily  i wrzeszczalam jak zwarowana bo nigdy wczesnien tak nie bylam dymana

 

37 minut temu, Gość czarny napisał:

jak bylo z czarnym ?

 

37 minut temu, Gość czarny napisał:

jak bylo z czarnym ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny

blondi to moze powtorka ?

duzego mial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek
39 minut temu, Gość blondi napisał:

 

 

 

ciebie zbokolu to z daleka poznać po tych rymach. Zwaliłeś już dzisiaj ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość zert napisał:

tak tylko się pytam bo jestem ciekawy 🙂 Chodzi mi o to żeby znaleść tu taką srednią bo ciekawi mnie ile facetów ma taka kobieta zanim na-przykład wyjdzie za mąż.

Tylko 1 mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×