Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xyz89

Mój facet mnie chyba zdradza

Polecane posty

Gość Xyz89

Poradzcie co mam zrobić, znalazłam w rzeczach mojego faceta w szafie mnóstwo tabletek przedłużających stosunek, wiem że ma czasem problemy i czasami stosował te tabletki przed naszym zbliżeniem, ale pierwszy raz widzę takie ilości opakowań. My nie wspolzyjemy często, raz na tydzień lub trochę rzadziej ponieważ jestem w 11 tyg ciąży i bardzo źle się czuję, całe dnie leżę i wymiotuję na zmianę. A ponadto znalazłam też dwa opakowania prezerwatyw, my ich nigdy nie używaliśmy bo zanim zaszłam w ciążę brałam tabletki. Mam ochotę wybuchnąć mu w twarz co to ma wszystko znaczyć ale zastanawiam się czy nie zaczekać, nic nie mówić i obserwować czy tabletki i gumki znikają z jego szafki.. Pomocy jestem kłębkiem nerwów 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sprawdź termin przydatności tych tabletek i gumek, może to jakiś bardzo stary temat? Ile jesteście razem? Jeszcze nic nie wiesz, nie martw się na zapas, chociaż wiem, że łatwo się mówi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz89

Jesteśmy razem ponad dwa lata a gumki są raczej świeże bo mają ważność do 2023 roku. Tabletki na pewno są świeże bo weszłam w historię na jego laptopie, kupił je 25 października że sklepu facet24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee

Kupowałem tabletki w tym sklepie, nie polecam, jakieś podróby konar nie zapłonął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zrób zdjęcia ile tego teraz jest. Jak zniknie to powiedz... Nie będziesz miała zdjęcia to się wyrzeknie. A gdzie to znalazłaś? Było na widoku czy co? Raczej by nie dal w łatwo dostępne mniejsze jeśli by zdradzał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chociaż wydaje mi się że to prowo. Raczej facet by się nie przyznał dziewczynie że bierze takie tabletki bo nie daje rady. Faceci sie do takich rzeczy nie przyznają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz89

Nie jest to prowo, powiedział mi już dawno że kupił takie tabletki kiedy nasze życie łóżkowe zaczęło się sypać. Wiedziałam że od czasu do czasu taką tabletkę bierze, zwłaszcza po dłuższej przerwie w stosunkach. Stąd o nich wiem. Ale ilości jakie zobaczyłam schowane w szafie, w kieszeni kurtki której dawno nie nosi mnie bardzo zaniepokoily. A jeszcze te prezerwatywy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GT+

Przywiąż go do łóżka i każ mu wszystko wyśpiewać jak na spowiedzi grożąc, że w przeciwnym razie nasrasz mu do ust. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Xyz89 napisał:

Nie jest to prowo, powiedział mi już dawno że kupił takie tabletki kiedy nasze życie łóżkowe zaczęło się sypać. Wiedziałam że od czasu do czasu taką tabletkę bierze, zwłaszcza po dłuższej przerwie w stosunkach. Stąd o nich wiem. Ale ilości jakie zobaczyłam schowane w szafie, w kieszeni kurtki której dawno nie nosi mnie bardzo zaniepokoily. A jeszcze te prezerwatywy 

skoro dawno nie nosił tej kurtki to może nie wie? A prezerwatywy może sa stare? Może tak może nie. Najlepiej nie mów, obserwuj. Choć pierwszy raz spotykam sie z takim czymś u faceta. Może on powinien do lekarza iść? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

a ta kartkę nosił jak ze sobą byliście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz89

Raz czy dwa ją widziałam na nim, od dawna wisi w szafie nieużywana. W kieszeni tej kurtki są tabletki a w kieszeniach innej kurtki są prezerwatywy. Myślę że schował je tam bo nie zaglądam mu zwykle do kurtek, raczej przeważnie do szaf, do których chowam poskladane pranie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz89

Powtórzę że sprawdziłam mu komputer i te tabletki kupił 25 października, więc są ze świeżej dostawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
41 minut temu, Gość Xyz89 napisał:

Powtórzę że sprawdziłam mu komputer i te tabletki kupił 25 października, więc są ze świeżej dostawy

Sa świeże, bo jednak się z tobą kocha prawda? A ta kurtka w której sa prezerwatywy chodził często? Bo jeśli chodził to pewnie zdaje sobie z tego sprawe, dziwnie by było jakby ubrał ja i gdzieś poszedł i by mu się prezerwatywy wysypały. Ew powiedz żeby ta kurtkę ubrał Jak gdzieś będziecie szli. Zobaczysz czy wyciągnie czy pójdzie z nimi 😛 jakby nie było jest zimno, wiec kurtkę może ubrać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Nie masz wyboru. Zesraj mu się w nocy do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi
18 godzin temu, Gość Agata napisał:

Nie masz wyboru. Zesraj mu się w nocy do łóżka.

10 / 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara

Ja swojego męża zdradzam i nie odczuwam z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia, pracuje do późna więc o niczym się nie dowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GT+
3 minuty temu, Gość Ara napisał:

Ja swojego męża zdradzam i nie odczuwam z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia, pracuje do późna więc o niczym się nie dowie 

A czy dajesz swojemu mężowi potem do wylizania waginę całą umazaną nasieniem twojego kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zapytaj go wprost 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×