Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samosia aaa

jaki kolor wózka

Polecane posty

Gość samosia aaa

Bialo- rozowy czy bialo-szary.
Chodzi o wozek klasyczny Roan Marita 
Bialo rozowy w tkane kwiatki S50 - biala gondolka , a budka rozowa w tkane kwiatki
a bialo szary w drobne kropki na szarym materiale S165 -biala gondola, a budka szara i elementy na przykryciu czy torbie
Mialam wybrany juz ten bialo-roz, ale znalazlam jeszcze ten nialo szaro w kropeczki ( tez ladny) - ale nie wiem czy bedzie jeszcze dostepny, czekam na odpowiedzi od sklepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie lubię różu więc wybrałbym bialo-szary. Ostatnio nawet widziałam taki na mieście. Jedyny minus to że się pewnie brudzi szybko 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Wózek ten jest bardzo ciężki. Miałam dla pierwszego dziecka. Ale jesli Ci to nie przeszkadza to wzielabym szary na Twoim miejscu.  Po pierwsze latwiej sprzedac ,taki troszke uniwersalny. Po drugie pasuje więcej kolorów jakiś kocykow i dodatków.  Po trzecie ten róż jest jasniutki i raczej ciężko o utrzymanie tej tapicerki w nienagannym stanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia aaa

niestety nie mam mozliwosci obejrzenia ich na zywo.
nie mamy schodow do pokonania, wiec nie bedzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż

bialo rozowy sliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluska

Ja bym wybrała biało szary. Kolory bardziej uniwersalne. Potem łatwiej sprzedasz lub zachowasz dla kolejnego dziecka jeśli będziesz chciała mieć , nie zależnie czy będzie chłopczyk czy kolejna dziewczynka będzie pasował. Różowy tylko dla dziewczynek i nie każdy chce kupywać taki kolor właśnie ze względu na ewentualnego kolejnego potomka który może okazać się innej płci. Po za tym jak tu ktoś wcześniej napisał do szarego pasują prawie wszystkie kolory. Wiec jak przykryjesz dziecko kocykiem to każdy kolor będzie Ci pasował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam ten wózek biało szary. Białe elementy były z eko skóry, a resztę się pralo bardzo łatwo. Ogólnie polecam, fajny wózek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeeej, a tobie jaki sie podoba? Jak każdy na kafe powie, ze lepszy ten różowy to kupisz ten różowy? Nie masz swojego zdania... Chyba ty kupujesz wózek, a nie my. Tobie ma się podobac. Zapytaj męża... To tez jego dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia aaa

Dzieki dziewczyny, do kolezanki wyzej: otoz to pytam, bo na zywo nie widzialam i nie bede miala okazji zobaczyc przed kupnem, gdyz mieszkamy za granica. Mezowi tez pokazuje, ale to sa zdjecia, a w Roan maricie widze, ze sa rozne , przerozne materialy, a zdjecia tego nie odzwierciedlaja.
Dlaczego inne dziewczyny moga zapytac na forum o imie dla dziecka ? to tak samo mozesz im napisac , ze to ma sie jej podobac ... nie rozumie takich komentarzy jak kolezanka wyzej napisala. ten komentarz mi nic nie pomogl .... ze chcialo Ci sie pisac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A tego co najpierw wybrałas ,kremowy czy beżowy juz nie chcesz? Pisałas niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Biało szary 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×