Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaa terazzzz

Mieszkam za granica i jestem tu bardzo szczesliwa

Polecane posty

Gość Gość
14 godzin temu, Gość aaa terazzzz napisał:

Mam, mam.  bez obaw.

wyskoczylam tu z takim tematem  dlatego, bo zauwazylam, ze ostatnio  na forum Poza Polska   bardzo czesto sa blokowane tematy o tym, jak komus sie w innym kraju podoba, albo jak ktos napisze, ze ma dobrze platna prace, i/lub prace umyslowa i ze zna wielu Polako tez majacych prace umyslowe.... 

ciekawe, kto i dlaczego to blokuje ... i na czyj rozkaz?? czyzny PiSu?? 🙂 

pozdrawiam z Aberdeen,  gdzie mieszkam od prawie  11 lat i pracuje umyslowo w biurze od 4 lat.

Ooo to całkiem blisko mnie 😁 Pozdrawiam z Dundee 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość 12345 napisał:

Jak już to Polak i Rumun.

 A propos Rumunów - u mnie w firmie, w której ja pracuję też umysłowo, menadżerką jednego z działów jest Rumunka i jej praca jest też w 3/4  umysłowa.

Justyna

Polak, Rumun czy Ukrainiec to wszystko im jedno za granicami.  W pracy wiedza kim jestes, ale na ulicy przy specyficznej urodzie, ubraniu czy akcencie nadal jestes uwazana za sprzataczke.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość gosc napisał:

Polak, Rumun czy Ukrainiec to wszystko im jedno za granicami.  W pracy wiedza kim jestes, ale na ulicy przy specyficznej urodzie, ubraniu czy akcencie nadal jestes uwazana za sprzataczke.  

Hahaha jakoś się z tym nie spotkałam. Pewnie w Polsce tak sobie wmawiacie, żeby poczuć się lepiej 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Biurowa, to znaczy piszesz analizy badań dla instytutu naukowego, czy raczej drukujesz Polakom aplikacje o pracę w fabryce? Lol

Nawet jesliby drukowala aplikacje, to zyje sie jej lepiej niz w PL .

Nie musisz wierzyc, to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ati
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Hahaha jakoś się z tym nie spotkałam. Pewnie w Polsce tak sobie wmawiacie, żeby poczuć się lepiej 😂

W Polsce niczego nie musimy sobie wmawiać, jesteśmy u siebie, jak tam po brexicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ati napisał:

W Polsce niczego nie musimy sobie wmawiać, jesteśmy u siebie, jak tam po brexicie?

Jesteście u siebie, nieważne, że traktowani jak goowno 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania

Super że jesteś szczęśliwa :) Tak trzymać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Hahaha jakoś się z tym nie spotkałam. Pewnie w Polsce tak sobie wmawiacie, żeby poczuć się lepiej 😂

Nikt nie musi sobie niczego wmawiac.  Obiektywnie: wystarczy poczytac wiadomosci od czasu do czasu i tutaj wybili okna Polakom, tam zabili, gdzie indziej pobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Nikt nie musi sobie niczego wmawiac.  Obiektywnie: wystarczy poczytac wiadomosci od czasu do czasu i tutaj wybili okna Polakom, tam zabili, gdzie indziej pobili.

Serio ? Co ty czytasz ?  

Naprawde interesuja cie incydenty w innych krajach , swoich nie masz dosc ?

W Pl nie wybijaja okien,nie  ma pobic czy zabojstw, ze musisz czytac o zajsciach poza Pl ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Nikt nie musi sobie niczego wmawiac.  Obiektywnie: wystarczy poczytac wiadomosci od czasu do czasu i tutaj wybili okna Polakom, tam zabili, gdzie indziej pobili.

Właśnie pokazałaś swój poziom wiedzy i źródła skąd ja czerpiesz 😂 

A w Polsce tu zabili dziecko, tam zabili dziecko, ale u siebie to u siebie, nie? 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Właśnie pokazałaś swój poziom wiedzy i źródła skąd ja czerpiesz 😂 

A w Polsce tu zabili dziecko, tam zabili dziecko, ale u siebie to u siebie, nie? 🤦‍♀️

Zle zrozumialas.  Okna wybili Polakom poniewaz z powodu narodowosci i pozostale akcje.  Oczywiscie sa to tylko przyklady sytuacji, ktore sa udokumentowane i na tyle glosne, ze znalazly sie w prasie.  Dziennie niechec do Polakow nie trafia do prasy.  Ktos rzuci tekst na ulicy, w sklepie i nic nie mozesz z tym  zrobic i nigdzie nie jest to udokumentowane- tylko osoba, ktorej sie to przytrafilo musi to lyknac.

Wlasnie pokazalas swoj poziom jezeli nie wiesz jaki jest rasiszm wobec wschodnich europejczykow, w tym Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Zle zrozumialas.  Okna wybili Polakom poniewaz z powodu narodowosci i pozostale akcje.  Oczywiscie sa to tylko przyklady sytuacji, ktore sa udokumentowane i na tyle glosne, ze znalazly sie w prasie.  Dziennie niechec do Polakow nie trafia do prasy.  Ktos rzuci tekst na ulicy, w sklepie i nic nie mozesz z tym  zrobic i nigdzie nie jest to udokumentowane- tylko osoba, ktorej sie to przytrafilo musi to lyknac.

Wlasnie pokazalas swoj poziom jezeli nie wiesz jaki jest rasiszm wobec wschodnich europejczykow, w tym Polakow

Nie spotkałam się NIGDY z żadnym objawem rasizmu. No, ale co ja tam wiem, ty wiesz lepiej co dzieje się za granicą mieszkając w Polsce. Bo tak napisali, bo tak ktoś mówił. 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie spotkałam się NIGDY z żadnym objawem rasizmu. No, ale co ja tam wiem, ty wiesz lepiej co dzieje się za granicą mieszkając w Polsce. Bo tak napisali, bo tak ktoś mówił. 🤦‍♀️

Ale za to spotkałam się z okropnym rasizmem w Polsce!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jesteście u siebie, nieważne, że traktowani jak goowno 🤦‍♀️

Jak Głowno? Skąd takie przekonanie, nie sądz po sobie, żyje się nam dobrze, więc nie uciekamy na zmywak.Nie cała Polska to bida, jak wszędzie na świecie, wyjechało byleco, to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 godzin temu, Gość gosc napisał:

Serio ? Co ty czytasz ?  

Naprawde interesuja cie incydenty w innych krajach , swoich nie masz dosc ?

W Pl nie wybijaja okien,nie  ma pobic czy zabojstw, ze musisz czytac o zajsciach poza Pl ? 😉

Nie rozumiesz nic a nic, u nas bandziorek, bo zupa za słona, na obczyźnie za to, że jesteś polaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak Głowno? Skąd takie przekonanie, nie sądz po sobie, żyje się nam dobrze, więc nie uciekamy na zmywak.Nie cała Polska to bida, jak wszędzie na świecie, wyjechało byleco, to widać.

Hahaha i znowu. Bo kazdy Polak za granicą musi pracować na zmywaku 😂 żyj sobie dalej w tym swoim małym światku. Jeśli tylko lepiej się z tym czujesz to w to wierz 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak Głowno? Skąd takie przekonanie, nie sądz po sobie, żyje się nam dobrze, więc nie uciekamy na zmywak.Nie cała Polska to bida, jak wszędzie na świecie, wyjechało byleco, to widać.

Dokładnie, ja bym chciała wyjechać do bardziej kolorowego etnicznie kraju ale finansowo to kinsie w ogóle nie opłaci teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie spotkałam się NIGDY z żadnym objawem rasizmu. No, ale co ja tam wiem, ty wiesz lepiej co dzieje się za granicą mieszkając w Polsce. Bo tak napisali, bo tak ktoś mówił. 🤦‍♀️

A ty lepiej wiesz co dzieje się w Polsce nie mieszkając w niej :), daruj sobie , nigdzie nie ma raju, a Polak plujący na swoj kraj to tylko byleco, nie znajdzie szacunku ani u swoich ani u obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Hahaha i znowu. Bo kazdy Polak za granicą musi pracować na zmywaku 😂 żyj sobie dalej w tym swoim małym światku. Jeśli tylko lepiej się z tym czujesz to w to wierz 😃

Sa jeszcze markety, kawiarnie i magazyny xdxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Elle napisał:

Sa jeszcze markety, kawiarnie i magazyny xdxd

🤦‍♀️ Ale macie wyobrażenie o świecie. Wyjedź czasami ze swojej wsi, wyłącz TVP to może zmienisz zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Hahaha i znowu. Bo kazdy Polak za granicą musi pracować na zmywaku 😂 żyj sobie dalej w tym swoim małym światku. Jeśli tylko lepiej się z tym czujesz to w to wierz 😃

A ty żyj sobie przy tym zlewie i daj innym spokój.Nie każdy musi na zmywaku, tylko mało kto może być tam inteligentem, ty na niego nie wyglądasz, nawet jeśli masz mature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ty lepiej wiesz co dzieje się w Polsce nie mieszkając w niej :), daruj sobie , nigdzie nie ma raju, a Polak plujący na swoj kraj to tylko byleco, nie znajdzie szacunku ani u swoich ani u obcych.

Nie pluje na swoją ojczyznę tylko na ignorantów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A ty żyj sobie przy tym zlewie i daj innym spokój.Nie każdy musi na zmywaku, tylko mało kto może być tam inteligentem, ty na niego nie wyglądasz, nawet jeśli masz mature.

Hahaha 😂 dowartościowałes się już? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

🤦‍♀️ Ale macie wyobrażenie o świecie. Wyjedź czasami ze swojej wsi, wyłącz TVP to może zmienisz zdanie. 

Owszem, nie bywam w zmywakowych krajach, wolę ciekawsze kierunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Elle napisał:

Owszem, nie bywam w zmywakowych krajach, wolę ciekawsze kierunki

Żałosne to pisanie o zmywaku w każdym komentarzu. Musisz mieć straszne kompleksy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

🤦‍♀️ Ale macie wyobrażenie o świecie. Wyjedź czasami ze swojej wsi, wyłącz TVP to może zmienisz zdanie. 

I znowu sądzisz po sobie.Wyjechali ci że wsi zabitej dechami, bez kasy, mieszkania, perspektyw, często bez wykształcenia. Jest też inna Polska, wyobraź sobie.Swoimi wpisami dajesz świadectwo o sobie, kompleksy nie opuściły cię, musisz się gdzieś dowaryosciowac, więc pojawiasz się tutaj.Przeciez tam gdzie mieszkasz wysmialiby się z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

I znowu sądzisz po sobie.Wyjechali ci że wsi zabitej dechami, bez kasy, mieszkania, perspektyw, często bez wykształcenia. Jest też inna Polska, wyobraź sobie.Swoimi wpisami dajesz świadectwo o sobie, kompleksy nie opuściły cię, musisz się gdzieś dowaryosciowac, więc pojawiasz się tutaj.Przeciez tam gdzie mieszkasz wysmialiby się z ciebie.

Nie rozumiem ostatniego zdania, to jest po polsku? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

I znowu sądzisz po sobie.Wyjechali ci że wsi zabitej dechami, bez kasy, mieszkania, perspektyw, często bez wykształcenia. Jest też inna Polska, wyobraź sobie.Swoimi wpisami dajesz świadectwo o sobie, kompleksy nie opuściły cię, musisz się gdzieś dowaryosciowac, więc pojawiasz się tutaj.Przeciez tam gdzie mieszkasz wysmialiby się z ciebie.

Tak sobie wmawiaj 😄 cieszę się, że czujesz się lepiej 😊

PS. Nie rozumiem ostatniego zdania, to jest w języku polskim? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak sobie wmawiaj 😄 cieszę się, że czujesz się lepiej 😊

PS. Nie rozumiem ostatniego zdania, to jest w języku polskim? 

Brakuje ci argumentów, powtarzasz się, uśmieszki nie załatają brakow, ostatniego zdania nie zrozumiałaś, tak jak wszystkich odpowiedzi.Popisz się na forum w kraju twojego zamieszkania, odpowiedzią będzie tylko smiech, 🙂🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Brakuje ci argumentów, powtarzasz się, uśmieszki nie załatają brakow, ostatniego zdania nie zrozumiałaś, tak jak wszystkich odpowiedzi.Popisz się na forum w kraju twojego zamieszkania, odpowiedzią będzie tylko smiech, 🙂🙂🙂

Tak, tak, masz rację.

Miłego dnia Ci życzę 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×