Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaa terazzzz

Mieszkam za granica i jestem tu bardzo szczesliwa

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tak, tak, masz rację.

Miłego dnia Ci życzę 😊

Bo chyba nie myślisz, że będę Ci udowadniać gdzie pracuje i jak żyje, nie zależy mi na twoim zdaniu 😊 

Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo chyba nie myślisz, że będę Ci udowadniać gdzie pracuje i jak żyje, nie zależy mi na twoim zdaniu 😊 

Powodzenia! 

Nie zależy mi na wiadomościach o twoim życiu, naprawdę, mam swoje i niczego nie muszę udowadniac w przeciwieństwie do ciebie, żałosna jesteś tutaj dla wsxystkich, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo chyba nie myślisz, że będę Ci udowadniać gdzie pracuje i jak żyje, nie zależy mi na twoim zdaniu 😊 

Powodzenia! 

Nie interesuje mnie twoje życie, mam swoje i niczego nie muszę udowadniac w przeciwieństwie do ciebie. Zalosna jesteś, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie zależy mi na wiadomościach o twoim życiu, naprawdę, mam swoje i niczego nie muszę udowadniac w przeciwieństwie do ciebie, żałosna jesteś tutaj dla wsxystkich, niestety.

Gdzie udowadniam cokolwiek? Reaguje tylko na twoje ataki i wypociny na temat mojego życia przy zlewie i w kraju w którym się ze mnie śmieją. Nie interesuje cię to, a jednak piszesz o moim życiu jakbyś je znał. To ty się podniecasz jakbyś chciał coś udowodnić. I kto tu jest żałosny? 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdzie udowadniam cokolwiek? Reaguje tylko na twoje ataki i wypociny na temat mojego życia przy zlewie i w kraju w którym się ze mnie śmieją. Nie interesuje cię to, a jednak piszesz o moim życiu jakbyś je znał. To ty się podniecasz jakbyś chciał coś udowodnić. I kto tu jest żałosny? 🤦‍♀️

Zrozum, ciesze się, że wyjechałaś i jesteś szczęśliwa. Ja jestem szczęśliwa w Polsce i nie zawracaj już głowy swoim życiem, naprawdę świat ma to w głębokim poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zrozum, ciesze się, że wyjechałaś i jesteś szczęśliwa. Ja jestem szczęśliwa w Polsce i nie zawracaj już głowy swoim życiem, naprawdę świat ma to w głębokim poważaniu.

Wymień choć jedną rzecz, którą napisałam tu o swoim życiu 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc123
20 godzin temu, Gość ati napisał:

W Polsce niczego nie musimy sobie wmawiać, jesteśmy u siebie, jak tam po brexicie?

Brexitu jeszcze nie bylo, baranie.

I raczej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc123
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nie spotkałam się NIGDY z żadnym objawem rasizmu. No, ale co ja tam wiem, ty wiesz lepiej co dzieje się za granicą mieszkając w Polsce. Bo tak napisali, bo tak ktoś mówił. 🤦‍♀️

dokladnie. ja tez nigdy sie nie spotkalam, a mieszkam w UK 12 lat, z czego Anglia to 4 a od prawie 8 lat Szkocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc123
1 godzinę temu, Gość Elle napisał:

Sa jeszcze markety, kawiarnie i magazyny xdxd

Sa tez  takie zawody jakie wykonuje ja i moj partner, tez Polak. czyli  Marketing & Communications Assistant, oraz IT Systems Support officer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc123
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Wyjechali ci że wsi zabitej dechami, bez kasy, mieszkania, perspektyw, często bez wykształcenia.

wyjechalam z tytulem magsitra po dobrym  uniwersytecie, mieszkalam w srednim miescie.

wyjechalam, bo meczyla mnie mentalnosc wielu Polakow, oraz  szukalam przygody ( i ta ,zaraz napiszecie, ze przygoda = kolorowy kochanek, bo tak wielu z was mysli, haha. jestescie w bledzie. nie jestem rasistka, mam kolorowych znajomych, ale faceta mam Polaka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc123
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdzie udowadniam cokolwiek? Reaguje tylko na twoje ataki i wypociny na temat mojego życia przy zlewie i w kraju w którym się ze mnie śmieją. Nie interesuje cię to, a jednak piszesz o moim życiu jakbyś je znał. To ty się podniecasz jakbyś chciał coś udowodnić. I kto tu jest żałosny? 🤦‍♀️

....ko,  nie pisalas do mnie, ale pojmij, WIELU POLAKOW poza Polska ma dobre fajne prace. na pewno mniej niz polowa, ale np wsrod moich znajomych Polakow, ok 60% ma prace umyslowe w Anglii i Szkocji. i co? zdziwienie?

 

----- OK, praca wzywa. zegnam na razie (tak, moge w pracy uzywac internetu dla rozrywki, oczywiscie od czasu do czasu, nie non stop bo mam sporo pracy zwykle. nikt nie stoi nade mna, zwykle jestem w moim pokoju sama lub z dwiema innymi osobami , rzadko caly zespol czyli 9 osob jest razem).

pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc123 napisał:

....ko,  nie pisalas do mnie, ale pojmij, WIELU POLAKOW poza Polska ma dobre fajne prace. na pewno mniej niz polowa, ale np wsrod moich znajomych Polakow, ok 60% ma prace umyslowe w Anglii i Szkocji. i co? zdziwienie?

 

----- OK, praca wzywa. zegnam na razie (tak, moge w pracy uzywac internetu dla rozrywki, oczywiscie od czasu do czasu, nie non stop bo mam sporo pracy zwykle. nikt nie stoi nade mna, zwykle jestem w moim pokoju sama lub z dwiema innymi osobami , rzadko caly zespol czyli 9 osob jest razem).

pa

Nie wiem czemu piszesz to do mnie, skoro ja o tym dobrze wiem. To chyba miało być skierowane do pani od zmywaków 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
33 minuty temu, Gość gosc123 napisał:

Brexitu jeszcze nie bylo, baranie.

I raczej nie bedzie.

Brytyjczycy głosowali za, więc chyba mają dość emigrantów, to nie jest mile, a co będzie, to nie wiadomo, życzę aby skonczo się pomyslnie dla emigrantów.I kto tutaj jest wredny, raczej emigrantka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Gość gosc123 napisał:

Sa tez  takie zawody jakie wykonuje ja i moj partner, tez Polak. czyli  Marketing & Communications Assistant, oraz IT Systems Support officer

W Polsce tez są takie zawody, a nawet lepsze, więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem czemu piszesz to do mnie, skoro ja o tym dobrze wiem. To chyba miało być skierowane do pani od zmywaków 😛

Tej Pani od zmywakow jak widać nie imponujecje, pewnie ma własną firmę i zna mentalność podwładnych.Nie wmawiajcie, że ktoś komu powiodło się w kraju, ma dom, firmę czy świetna prace, przyjaciół, rodzinę, dostatek.....wyjeżdża bo mantalosc rodakow mu nie odpowiada, żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Brytyjczycy głosowali za, więc chyba mają dość emigrantów, to nie jest mile, a co będzie, to nie wiadomo, życzę aby skonczo się pomyslnie dla emigrantów.I kto tutaj jest wredny, raczej emigrantka.

Szkoci glosowali raczej przeciwko, Szkoci sa za Unia,  prawie 70% Szkotow bylo na nie dla  wyjscia z Unii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli jesteście szczęśliwe poza granicami Polski, to super. 

Ja się nigdzie nie wybieram, mi jest dobrze tutaj, chociaż fanką partii rządzącej nie jestem. Dzieci mam pelnoletnie, więc nie, nie jestem pasożytem na zasilkach.

Moim zdaniem, jeśli człowiek sobie radzi w życiu, to nie ma znaczenia, czy jest w Pl, czy gdziekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Szkoci glosowali raczej przeciwko, Szkoci sa za Unia,  prawie 70% Szkotow bylo na nie dla  wyjscia z Unii

A co mnie szkocja obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Szkoci glosowali raczej przeciwko, Szkoci sa za Unia,  prawie 70% Szkotow bylo na nie dla  wyjscia z Unii

Głównym powodem glosowania za brexitem była niechęć do emigrantów, więc nie jest spokojnie. My nie chcemy powrotów tych, co odnaleźli się w innych krajach, niech wracają tacy, którzy chcą i tęsknią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie rozumiesz nic a nic, u nas bandziorek, bo zupa za słona, na obczyźnie za to, że jesteś polaczkiem

Znasz to z pierwszej reki czy z opowiesci szwagra ?

Jak z pierwszej reki, to radze zmienic osiedle i ludzi z ktorymi przebywasz. 

Jak od szwagra, to jak wyzej.

Jesli obracasz sie i zyjesz wsrod patoli to czego oczekujez ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wymień choć jedną rzecz, którą napisałam tu o swoim życiu 🤦‍♀️

Najpierw ty wymień wszystko co pisałaś nie o swoim życiu. Psychiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Głównym powodem glosowania za brexitem była niechęć do emigrantów, więc nie jest spokojnie. My nie chcemy powrotów tych, co odnaleźli się w innych krajach, niech wracają tacy, którzy chcą i tęsknią.

Ale mieszkasz tam, ze wiesz jak jest, czy tlyko w tv ktos tam mowil, czy ktos znajomy slyszal od innego kolegi itd....?

A w Polsce to NIKOGO ABSOLUTNIE nie bija lub nie wyzywaja, bo jest kolorowy, itd? nie, wcale nie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość poza PL napisał:

Znasz to z pierwszej reki czy z opowiesci szwagra ?

Jak z pierwszej reki, to radze zmienic osiedle i ludzi z ktorymi przebywasz. 

Jak od szwagra, to jak wyzej.

Jesli obracasz sie i zyjesz wsrod patoli to czego oczekujez ?

 

Twój język i brak sensu rozumienia pisanego słowa świadczy o patologicznym środowisku, braku inteligencji/wyksxtalcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

I znowu sądzisz po sobie.Wyjechali ci że wsi zabitej dechami, bez kasy, mieszkania, perspektyw, często bez wykształcenia. Jest też inna Polska, wyobraź sobie.Swoimi wpisami dajesz świadectwo o sobie, kompleksy nie opuściły cię, musisz się gdzieś dowaryosciowac, więc pojawiasz się tutaj.Przeciez tam gdzie mieszkasz wysmialiby się z ciebie.

Wiesz jak to wyglada ?

Bardzo, ale to bardzo chcesz sie utwierdzic w slusznosci swojej decyzji pozostania w PL 🙂

Starasz sie znalezc jak najwiecej negatywow i stereotypow sprzed 15 lat by sie dowartosciowac i poczuc lepszym 😉

A wiesz co jest  ciekawe ?

Jakos nie widac fali powrotnej do Pl, natomiast strumyk odplywu  ma sie caly czas dobrze 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ale mieszkasz tam, ze wiesz jak jest, czy tlyko w tv ktos tam mowil, czy ktos znajomy slyszal od innego kolegi itd....?

A w Polsce to NIKOGO ABSOLUTNIE nie bija lub nie wyzywaja, bo jest kolorowy, itd? nie, wcale nie... 

W moim środowisku takich ekscesów brak i nie spotkałam się nigdy z rasizmem, a od kiedy Polacy są kolorowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Najpierw ty wymień wszystko co pisałaś nie o swoim życiu. Psychiczna?

Hahaha to teraz już pojechałaś 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Brytyjczycy głosowali za, więc chyba mają dość emigrantów, to nie jest mile, a co będzie, to nie wiadomo, życzę aby skonczo się pomyslnie dla emigrantów.I kto tutaj jest wredny, raczej emigrantka.

Brytyjczycy maja dosc uni ,ktora mowi im co maja robic 🙂

A Brexitu nie bedzie, wiekszosc juz jest zmeczona,wkurzona i ma dosc tego calego cyrku.

A jesli bedzie, to dla emigrantow nic za bardzo sie nie zmieni, zwlaszcza dla tych "zasiedzialych " z praca, rodzina, domami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość poza PL napisał:

Wiesz jak to wyglada ?

Bardzo, ale to bardzo chcesz sie utwierdzic w slusznosci swojej decyzji pozostania w PL 🙂

Starasz sie znalezc jak najwiecej negatywow i stereotypow sprzed 15 lat by sie dowartosciowac i poczuc lepszym 😉

A wiesz co jest  ciekawe ?

Jakos nie widac fali powrotnej do Pl, natomiast strumyk odplywu  ma sie caly czas dobrze 😉 

 

 Nikt nie wyjeżdża jak ma dobrze, a niezaradnym wszędzie będzie ciezko, na pewno lepiej niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Hahaha to teraz już pojechałaś 😂😂😂

To ty pojechałaś na maxa,już lecę i wymieniam, trollowac też trzeba umiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

W Polsce tez są takie zawody, a nawet lepsze, więc ?

No sa.

W Pl sa tez zmywaki,sprzataczki, kawiarnie,sklepy,magazyny, kierowcy busow itp.

I pracuja tam .. krasnoludki czy emigranci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×