Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaa terazzzz

Mieszkam za granica i jestem tu bardzo szczesliwa

Polecane posty

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość poza PL napisał:

Brytyjczycy maja dosc uni ,ktora mowi im co maja robic 🙂

A Brexitu nie bedzie, wiekszosc juz jest zmeczona,wkurzona i ma dosc tego calego cyrku.

A jesli bedzie, to dla emigrantow nic za bardzo sie nie zmieni, zwlaszcza dla tych "zasiedzialych " z praca, rodzina, domami itp.

No i dobrze, oby tak było jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To ty pojechałaś na maxa,już lecę i wymieniam, trollowac też trzeba umiec

Masz rację, może kiedyś się nauczysz, tylko musisz tak ładnie ćwiczyć jak dotychczas 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość poza PL napisał:

No sa.

W Pl sa tez zmywaki,sprzataczki, kawiarnie,sklepy,magazyny, kierowcy busow itp.

I pracuja tam .. krasnoludki czy emigranci ?

Ale tutaj nikt nie udaje innego niż jest, a teraz to w sumie głównie emigranci pracują na zmywakach i sprzątają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Głównym powodem glosowania za brexitem była niechęć do emigrantów, więc nie jest spokojnie. My nie chcemy powrotów tych, co odnaleźli się w innych krajach, niech wracają tacy, którzy chcą i tęsknią.

Skad to mozesz wiedziec, skoro mieszkasz w PL ?

Pytam ponownie szwagier czy jedynie sluszna tuba ?

 

Nie masz bladego pojecia o przekroju brytyjskiego spoleczenstwa, ilu jest tak naprawde rdzennych Brytyjczykow, inaczej nie pisalabys tych bzdur o emigrantach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość poza PL napisał:

No sa.

W Pl sa tez zmywaki,sprzataczki, kawiarnie,sklepy,magazyny, kierowcy busow itp.

I pracuja tam .. krasnoludki czy emigranci ?

Teraz głównie emigranci tak jak w innych krajach unii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL

Pis pilnuje swojego podworka..

Juz zbiegly sie trolle i juz jest pyskowka jak na Poza Pl..

Brakuje tylko wuefisty,Bingola i panci ze Szwecji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Masz rację, może kiedyś się nauczysz, tylko musisz tak ładnie ćwiczyć jak dotychczas 😉

Jednak nie jesteś szczesliwa na emigracji, musisz wylądować frustrację i kompleksy jak widać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Jednak nie jesteś szczesliwa na emigracji, musisz wylądować frustrację i kompleksy jak widać 

Jak ty wszystko o mnie wiesz 😊 pracuje na zmywaku, jestem nieszczęśliwa, a anglicy się ze mnie śmieją 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Teraz głównie emigranci tak jak w innych krajach unii

Wlasnie wrocilam z wizyty u rodziny. Bylam w Trojmiescie.

Sorry, ale w sklepach, kawiarniach, centrach handlowych, busach itp. pracowali Polacy 🙂

Rosyjski i litewski slyszalam na ulicach, ale nie w aptekach,u lekarza, hotelu czy kinie 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

fajnie ja tez juz przenosze sie na zachod, w Polsce nie pracuje juz od kilku lat, zarobki ciagle 4 razy mniejsze w PL, ciemnota i kler ciagle u koryta, dobrze ze nie wspieram tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość poza PL napisał:

Skad to mozesz wiedziec, skoro mieszkasz w PL ?

Pytam ponownie szwagier czy jedynie sluszna tuba ?

 

Nie masz bladego pojecia o przekroju brytyjskiego spoleczenstwa, ilu jest tak naprawde rdzennych Brytyjczykow, inaczej nie pisalabys tych bzdur o emigrantach 😉

O sytuacji w Unii każdy inteligentny się orientuje, może wyemigrowalas  na inną planetę i stąd brak zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

W moim środowisku takich ekscesów brak i nie spotkałam się nigdy z rasizmem, a od kiedy Polacy są kolorowi?

Oj wielce wyksztalcona i inteligentna pani.. strzal w kolanko az milo !

Jasne Polacy to tylko bez mala rasa aryjska 😉

No tak, w twojej wsi, teraz to jasne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

O sytuacji w Unii każdy inteligentny się orientuje, może wyemigrowalas  na inną planetę i stąd brak zrozumienia.

Ale pytanie było skąd masz źródła tej wiedzy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość poza PL napisał:

Wlasnie wrocilam z wizyty u rodziny. Bylam w Trojmiescie.

Sorry, ale w sklepach, kawiarniach, centrach handlowych, busach itp. pracowali Polacy 🙂

Rosyjski i litewski slyszalam na ulicach, ale nie w aptekach,u lekarza, hotelu czy kinie 😉

 

Wiesz lepiej:), dobre, raczecz nie szukałabym emigrantów w aptekach, u lekarza, hotelach, ci ludzie przyjeżdżają tutaj ze względów ekonomicznych i pracują na kasach, budowach, sprzątają ....Kończę, bo nie ma z kim dyskutować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
4 minuty temu, Gość poza PL napisał:

Wlasnie wrocilam z wizyty u rodziny. Bylam w Trojmiescie.

Sorry, ale w sklepach, kawiarniach, centrach handlowych, busach itp. pracowali Polacy 🙂

Rosyjski i litewski slyszalam na ulicach, ale nie w aptekach,u lekarza, hotelu czy kinie 😉

 

Dokladnie.

Wielu Polakow w Polsce naprawde boli to, ze Polacy za granica maja nierzadko dobre, fajnie platne, czy ciekawe prace.  Tzn to boli tyhcPolakow, ktorzy nosa z Polski nie wychyla, a prace w Polsce maja slabiutko platne. bo tych Polakow w Polsce z dobrze platna praca jakos to nie boli.

skad wiem? po rodiznie, znajomych i ich stosunku do mnie, od kiedy mam prace umyslowa w UK. widzialam, jak sie to zmienialo/ lub nie zmienialo. ci z gorzej platna, nieciekawa praca, przestali sie dziwniym trafem odzywac do mie, zaczeli unikac, jak z kelnerki, a potem recepjonistki,   stopniowo stalam sie "pania z korpo"  ... Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

 Nikt nie wyjeżdża jak ma dobrze, a niezaradnym wszędzie będzie ciezko, na pewno lepiej niż w Polsce.

Jasne, jasne 😉

 

Dalej ta sama, stereotypowa, stara spiewka 🙂

Czas zmienic repertuar to juz nie 2005 rok 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

O sytuacji w Unii każdy inteligentny się orientuje, może wyemigrowalas  na inną planetę i stąd brak zrozumienia.

Naprawde ? To powiedz prosze jaki problem z ewentualnym brexitem ma Republika Irlandii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaa
1 minutę temu, Gość poza PL napisał:

Naprawde ? To powiedz prosze jaki problem z ewentualnym brexitem ma Republika Irlandii ?

Ona zaraz bedzie googlowac, bo nie wie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość poza PL napisał:

Naprawde ? To powiedz prosze jaki problem z ewentualnym brexitem ma Republika Irlandii ?

Trochę poczekasz, musi wygooglować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wiesz lepiej:), dobre, raczecz nie szukałabym emigrantów w aptekach, u lekarza, hotelach, ci ludzie przyjeżdżają tutaj ze względów ekonomicznych i pracują na kasach, budowach, sprzątają ....Kończę, bo nie ma z kim dyskutować 

Zapomnialass, ze czas idzie naprzod. Postrzegasz emigracje Polakowpoprzez codziennosc w Pl.

Tak bylo 15 lat temu 🙂

Dzis mozesz poszukac Polakow w aptekach,u lekarza, hotelach,  instytucjach finansowych i IT, placowkach rzadowych, wojsku itp.

Wszedzie. Rowniez w sklepach, kawiarniach czy magazynach.

Doroslo juz pokolenia nastoletnich Polakow ,ktoryz wemigrowali z rodzicami. I oni nie, nie pracuja na zmywaku.

Oni nie zostali poza Pl z przyczyn ekonomicznych. Mogli wrocic do Pl tej krainy przeciez miodem plynacej..

Mogli,ale jednak nie skorzystali..

Wiesz moze dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccccc
1 minutę temu, Gość poza PL napisał:

Zapomnialass, ze czas idzie naprzod. Postrzegasz emigracje Polakowpoprzez codziennosc w Pl.

Tak bylo 15 lat temu 🙂

Dzis mozesz poszukac Polakow w aptekach,u lekarza, hotelach,  instytucjach finansowych i IT, placowkach rzadowych, wojsku itp.

Wszedzie. Rowniez w sklepach, kawiarniach czy magazynach.

Doroslo juz pokolenia nastoletnich Polakow ,ktoryz wemigrowali z rodzicami. I oni nie, nie pracuja na zmywaku.

Oni nie zostali poza Pl z przyczyn ekonomicznych. Mogli wrocic do Pl tej krainy przeciez miodem plynacej..

Mogli,ale jednak nie skorzystali..

Wiesz moze dlaczego ?

Otoz to. w pracy mojego meza - branza kreatywna  + programowanie-  pracuje  23-letni chlopak, Polak ktory tu przyjechal z rodzicami jak on mial 11 czy 12 lat. skonczyl to liceum i college.   ten Polak jest  HTML developerem, nie magazynierem...  jego tata  to hcyab kierowca autobusu pewna nie jestem, a mama pracuje na jakiesj recepcji ale to od kilku lat dopiero, przedtem sprzatala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość poza PL napisał:

Zapomnialass, ze czas idzie naprzod. Postrzegasz emigracje Polakowpoprzez codziennosc w Pl.

Tak bylo 15 lat temu 🙂

Dzis mozesz poszukac Polakow w aptekach,u lekarza, hotelach,  instytucjach finansowych i IT, placowkach rzadowych, wojsku itp.

Wszedzie. Rowniez w sklepach, kawiarniach czy magazynach.

Doroslo juz pokolenia nastoletnich Polakow ,ktoryz wemigrowali z rodzicami. I oni nie, nie pracuja na zmywaku.

Oni nie zostali poza Pl z przyczyn ekonomicznych. Mogli wrocic do Pl tej krainy przeciez miodem plynacej..

Mogli,ale jednak nie skorzystali..

Wiesz moze dlaczego ?

Bo zagranica to ich dom. Tu się wychowali. Mieszkam w Szkocji moja siostrzenic jest tutaj odkad miala 5 lat. Ona nie Zna polski. Jej domen jets Szkocja. Nie chca wracać bo polska to dla nich obcy kraj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość poza PL napisał:

Naprawde ? To powiedz prosze jaki problem z ewentualnym brexitem ma Republika Irlandii ?

Dlaczego o problemach Irlandii, itp nie rozmawiacie w Irlandii, my mamy to w d...e. Nudne to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosccccccc napisał:

Otoz to. w pracy mojego meza - branza kreatywna  + programowanie-  pracuje  23-letni chlopak, Polak ktory tu przyjechal z rodzicami jak on mial 11 czy 12 lat. skonczyl to liceum i college.   ten Polak jest  HTML developerem, nie magazynierem...  jego tata  to hcyab kierowca autobusu pewna nie jestem, a mama pracuje na jakiesj recepcji ale to od kilku lat dopiero, przedtem sprzatala. 

hmm Polacy owszem pracują na zmywaku, ale ci co mają troszeczkę oleju w głowie taką pracę robią max przez rok, ci co robią to na stałe w Polsce też by nie pracowali w office czy reception.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość poza PL napisał:

Naprawde ? To powiedz prosze jaki problem z ewentualnym brexitem ma Republika Irlandii ?

republika irlandii nie ma problemu, firmy przeniosa sie do irlandii i irlandia będzie bogatsza x1,5 dla nich super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gosccccccc napisał:

Otoz to. w pracy mojego meza - branza kreatywna  + programowanie-  pracuje  23-letni chlopak, Polak ktory tu przyjechal z rodzicami jak on mial 11 czy 12 lat. skonczyl to liceum i college.   ten Polak jest  HTML developerem, nie magazynierem...  jego tata  to hcyab kierowca autobusu pewna nie jestem, a mama pracuje na jakiesj recepcji ale to od kilku lat dopiero, przedtem sprzatala.

Wyjątki nie czynią zasady,a głupi się chwała.Nikt w Polsce nie zakłada topiku: jestem dyrektorem....Żenujące wasze popisy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Wyjątki nie czynią zasady,a głupi się chwała.Nikt w Polsce nie zakłada topiku: jestem dyrektorem....Żenujące wasze popisy 

ale chodzi o to, że jak ktoś na stałe pracuje w UK na zmywaku czy sprząta w Polsce też nie byłby prezesem, czy nawet pracownikiem office, prawdopodobnie robiłby coś bardzo podobnego do sprzątania z 4 razy mniejsze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
3 minuty temu, Gość gość napisał:

hmm Polacy owszem pracują na zmywaku, ale ci co mają troszeczkę oleju w głowie taką pracę robią max przez rok, ci co robią to na stałe w Polsce też by nie pracowali w office czy reception.

ja pierrrr... nie znam   Z A D N E G O   Polaka na zmywaku !!!!!! mieszkam w naprawde duzym  miescie w uK

 znam Polakow wykonujacyh owszem przerozne prace, caly przkroj jak w Polsce, od pani na kasie i fryzjerki, poprzez pracownika ochrony lotniska, poprzez recepcjonistke, asystenke administracji biurowej, po fotografow slubnych robiacych mega kase,  dentystke,  czy menadzera w banku. ale nikogo na zmywaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Real life
Dnia 5.11.2019 o 17:04, Gość Gość napisał:

Ale słyszałam,że wy w Polsce tez macie lepszy i gorszy Sort

Sortujemy tylko w polityce na starych złodziei i nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i juz usuneli moj wpis jak napisalam, ze znam tu w UK Polakow  np dyrektorow w banku czy  rozrywanych fotografow lsunbych ,ech typowe dla Pisowej cenzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×