Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leave

Jak powinienem pogadać z szefem, że nie daję sobie rady w pracy?

Polecane posty

Gość Leave

Cześć,

 

Pracuję od początku października w takiej jednej firmie jako pracownik fizyczny. Ta robota mnie wykańcza, mam problemy ze zdrowiem i kondycją. Jest to moja pierwsza "poważna" praca (mam 21 lat, jestem po technikum i studiuję zaocznie) i robię dużo więcej niż to co zostało ustalone przed podpisaniem umowy. Poza tym wszyscy traktują mnie jak gorszego, bo jestem młody i oni mogą mi złośliwie dogryzać swoimi chamskimi odzywkami a jak ja się zrewanżuję to słyszę że jestem "wyszczekanym, pyskatym gówniarzem bez kultury". Co za mentalność niektórych ludzi w tym kraju ...

 

Nie wiem jak mam pogadać z szefem o tym że się zwalniam, bo nie radzę sobie kondycyjnie. Z tego co zauważyłem szef to niezły manipulator. Potrafi tak zamotać rozmowę że zrobi z pracownika ...ę który wyjdzie nic nie załatwiając jeszcze z poczuciem że się wygłupił i wyolbrzymia. EH.

 

Chciałbym znaleźć pracę na pół etatu póki co przynajmniej. W obecnym miejscu pracy po prostu się męczę :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81

Przyjmij sobie do wiadomosci ze sie stad WYNOSZE NA ZAWSZE a kiedy to nikomu nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×