Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karola1990

Zanik objawów ciazy

Polecane posty

Gość Karola1990

Witam. Zaczynam aktualnie 10 tydzień ciąży. Poprzednia ciąża obumarła dlatego w tej martwi mnie zanik bólu piersi z dnia na dzień. Nie miałam innych objawów a piersi są najzwyczajniej normalne jak przed. Czy któraś z was tak miała i było ok. Dodam że wizytę mam za tydzień i umieram że strachu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Idź prywatnie na usg inaczej się nie dowiesz. Ja tak robiłam, tylko po to, żeby być spokojna. Teraz kupiłam domowy doppler i sprawdzam tętno dziecka w domu. Jestem w 16 tyg a monitory mają czujność od 12/14 tyg. Wcześniej to był horror. Objawy ustępowały i wracały ze zdwojoną siłą nast dnia lub wieczora. I też konkretnie chodzi mino ból piersi bo innych objawów brak. Może senność trochę... ale zero mdlosci wymiotów etc... Straciłam 4 poprzednie ciąże na różnych etapach więc stąd moje obawy i schizy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Mi objawy zniknęły w 8tc. Obecnie zaczynam 36tc. Ciąża bezproblemowa. Nie każda musi mieć książkowe objawy 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1990

Tylko że mi nic nie nawraca tylko wszystko zniklo stąd te obawy. Chodzę prywatnie, ale już ostatnio dałam lekarzowi popalić mówiąc swoje obawy i aż głową pokręcił. Na szczęście serduszko biło ale i tak dostałam luteine a teraz przez ten zanik bólu panikuje od nowa,,😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi objawy nigdy się nie zaczęły 😂 ciąża bezobjawowa od początku do końca. No, może poza rosnącym brzuchem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×