Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosc

Zdrowa wizja związku między kobietą a mężczyzną. Zapraszam do dyskusji zwłaszcza drogie panie.

Polecane posty

Gość Kobieta
8 minut temu, Gość gosc napisał:

jak juz, to Jude Law 🙂

Zdecydowanie Devito. Gdybyś wyglądał jak Jude Law to bys od modelek sie opedzic nie mogl a nie był starym grubym prawikiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
21 minut temu, brokentiger87 napisał:

Mieszkanie - wynajete mieszkanie ok 60 metrow w bloku z lat 90tych.

Sposob spedzania wolnego czasu - telewizja/netflix,

x

toż to high life, nie pisz więcej bo zasnąć z marzeń nie będę mogła

a gdyby dopisał kafeterię do wolnego czasu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
22 minuty temu, Gość Rambo napisał:

Piërdôlisz

Jak bylem w wojsku to ci z parku maszynowego zawsze zazdrościli tym z kuchni.

A ci z kuchni ko.pani strazackiej

Ale wolisz naprawiać auto raz na 3 lata czyli w ciągu tych 3 lat gotowac ok. 1050 posiłków i przeznaczyć na to ok. 1050 godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

jak juz, to Jude Law 🙂

On jest szczupły, ma szczupła twarz, piękny uśmiech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
17 minut temu, Gość Europejka napisał:

To nudny związek,  kiedyś o takim marzyłam będąc z toksykami ,  dziś go mam , zamiast bloku mieszkam w domku na nowym osiedlu ale domek nie jest mój więc doopy nie urywa 

Ja 42 , on 38 ... nieraz mu wygrane że za mało zarabia,do tego ma 1500 alimentów do płacenia, więc żeby wyjechać na urlop ( Cypr 4*,Turcja 5*,Majorka 4*) lub Tyrol na narty to ja muszę za to płacić, bo on nie ma z czego 

Mam do dyspozycji jego kartę,pustą ew. debet na niej 

Traktuje mnie jak księżniczkę,komplenentuje, okazuje uczucia na każdym kroku ,jest dla mnie naprawdę dobry, jego jedyny minus to brak zaradności i kasy 

Poza tym przystojny, zbudowany, obdarzony cacy 

2 Auta 3letnie Audi i 5 letnia Toyota 

Czy mam na co narzekać???? 

 

Kto gotuje i sprząta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żadna 25 latka się nie znajdzie.  Tak jak opisał autor to żyją moi rodzice, oprócz tego, że mieszkanie ich własnościowe i auto lepsze, ale tata był przystojniakiem i jest 2 lata starszy od mamy tylko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma

U mnie jest tak

Ja 30, wygląd 6/10, wykształcenie wyższe, praca ciekawa ale zarobki takie sobie (3600zl netto), uczuciowa, wierna, ciepla. 

On 42, wygląd jak dla mnie 8/10, wykształcenie.srednie, duzy 20cm, praca fizyczna ale zarobki powyżej 6000zl netto. 

Gotuj ten kto ma ochote, często  zamawiamy jedzenie. 

Sprzątam ja, pranie też ja robię. 

Elektronike i drobne naprawy on, prasowanie on. 

Wspólnie - tv, kino, wyjazdy weekendowe do spa, wyjścia na koncerty, spacery, no i Oczywiscie sprawy intymne. 

Ja dodatkowo po pracy chodzę na siłownię (mam tendencje do tycia a chce być dla niego atrakcyjna). On nie ćwiczy, bo nie musi. I tak jest dla mnie cudowny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etam

Rambo, po co Tobie dwudziestopięcioletnia dziewczyna? To przecież żywioł, balety, koncerty, przyjaciele a nie Netflix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma
2 minuty temu, Gość Nieznajoma napisał:

U mnie jest tak

Ja 30, wygląd 6/10, wykształcenie wyższe, praca ciekawa ale zarobki takie sobie (3600zl netto), uczuciowa, wierna, ciepla. 

On 42, wygląd jak dla mnie 8/10, wykształcenie.srednie, duzy 20cm, praca fizyczna ale zarobki powyżej 6000zl netto. 

Gotuj ten kto ma ochote, często  zamawiamy jedzenie. 

Sprzątam ja, pranie też ja robię. 

Elektronike i drobne naprawy on, prasowanie on. 

Wspólnie - tv, kino, wyjazdy weekendowe do spa, wyjścia na koncerty, spacery, no i Oczywiscie sprawy intymne. 

Ja dodatkowo po pracy chodzę na siłownię (mam tendencje do tycia a chce być dla niego atrakcyjna). On nie ćwiczy, bo nie musi. I tak jest dla mnie cudowny. 

Dodam tylko: auta naprawia wykwalifikowany mechanik. Mieszkamy w ładnym domku na wsi pod miastem. 

Zatem widzisz, mimo iz po 30 jestem to na takiego jak ty bym nie spojrzał raczej. Konkurencjach nie spi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Europejka
12 minut temu, Gość Kiss napisał:

Kto gotuje i sprząta?

Zazwyczaj ja , ale jeśli idę do pracy a on ma wolne to ugotuje i posprzata ,

Dla mnie kwestia gotowania i sprzątania to nie jest big deal,  i tak gotuje bo mam dzieci 

Jedyne co mnie wku...wia to jego brak kasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Nieznajoma napisał:

On 42, wygląd jak dla mnie 8/10, wykształcenie.srednie, duzy 20cm........

a gdyby zamiast tego było 12 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Europejka
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

a gdyby zamiast tego było 12 cm?

Nigdy nie zwiazalabym się z facetem z małym przyrodzeniem , już wolę brak kasy...kase zawsze można ogarnąć...ze słabym sexem w związku, lipa jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma
26 minut temu, Gość gosc napisał:

a gdyby zamiast tego było 12 cm?

Nie wyobrażam sobie go sobie z takim malym. Wyglądałby przy swoim wzroście przekomicznie. No i zapewne byłby o wiele gorszy z charakteru. Taki bardziej arogancki i zakompleksiony. A tak jest prawdziwym cudownym mężczyzna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boże co za życie.  Jestem facetem i nie chciałbym tak żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Nieznajoma napisał:

Nie wyobrażam sobie go sobie z takim malym. Wyglądałby przy swoim wzroście przekomicznie. No i zapewne byłby o wiele gorszy z charakteru. Taki bardziej arogancki i zakompleksiony. A tak jest prawdziwym cudownym mężczyzna 

twierdzisz, ze mezczyzni z wiekszym przyrodzeniem sa lepsi z charakteru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

twierdzisz, ze mezczyzni z wiekszym przyrodzeniem sa lepsi z charakteru?

Wtrące się, autor nie ma nic do zaoferowania, dużo wymaga, więc to możliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Boże co za życie.  Jestem facetem i nie chciałbym tak żyć. 

No, tak żyli ludzie w PRLu. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba

Wypunktujcie sobie jeszcze pryszcze na tylku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Europejka
7 minut temu, Gość Nieznajoma napisał:

Nie wyobrażam sobie go sobie z takim malym. Wyglądałby przy swoim wzroście przekomicznie. No i zapewne byłby o wiele gorszy z charakteru. Taki bardziej arogancki i zakompleksiony. A tak jest prawdziwym cudownym mężczyzna 

Tu się z Tobą zgodzę,  faceci z małymi są wredni , zgorzkniali i nienawidzą kobiet bo się boję porażki 

Poznałam faceta, przystojny , dobrze zarabiał,  wszystko było ok aż doszło do tego,,pierwszego razu,, a tam lipa!!!... , pomyślałam że może nie warto sugerować się rozmiarem , będzie dobrze....Ale nie było,  po 3 mcach nie dałam rady ,zadzwoniłam,  przeprosiłam, powiedziałam że nie jestem gotowa do związku,  myślę o ex bla,bla,bla jakieś farmazony typowe ,byle nie powiedzieć mu prawdy ....do dziś jest sam 2,5 roku  , każda mu mówi podobne brednie ,więc do dziś chłop nie jest świadom w czym rzecz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Europejka napisał:

Tu się z Tobą zgodzę,  faceci z małymi są wredni , zgorzkniali i nienawidzą kobiet bo się boję porażki 

Poznałam faceta, przystojny , dobrze zarabiał,  wszystko było ok aż doszło do tego,,pierwszego razu,, a tam lipa!!!... , pomyślałam że może nie warto sugerować się rozmiarem , będzie dobrze....Ale nie było,  po 3 mcach nie dałam rady ,zadzwoniłam,  przeprosiłam, powiedziałam że nie jestem gotowa do związku,  myślę o ex bla,bla,bla jakieś farmazony typowe ,byle nie powiedzieć mu prawdy ....do dziś jest sam 2,5 roku  , każda mu mówi podobne brednie ,więc do dziś chłop nie jest świadom w czym rzecz 

Wracaj lekcje odrabiać.  Ja się nie dziwię że masz dużo starszego faceta, Ty jeszcze ojca potrzebujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Jeśli o mnie chodzi, może mieć i 12 cm, może mieć 18, byle nie mniej ani nie więcej 🤣

46 minut temu, Gość Europejka napisał:

Zazwyczaj ja , ale jeśli idę do pracy a on ma wolne to ugotuje i posprzata ,

Dla mnie kwestia gotowania i sprzątania to nie jest big deal,  i tak gotuje bo mam dzieci 

Jedyne co mnie wku...wia to jego brak kasy 

To ile on zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość w kość napisał:

a gdyby dopisał kafeterię do wolnego czasu?;)

i co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Europejka
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Wracaj lekcje odrabiać.  Ja się nie dziwię że masz dużo starszego faceta, Ty jeszcze ojca potrzebujesz. 

Mam 42 lata A facet o którym pisałam był 2 lata ode mnie starszy ....To było 2,5 roku temu , więc ani lekcji ani ojca mi nie porzeba, jestem dojrzala kobieta ktora wie co lubi :)))

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Europejka napisał:

Tu się z Tobą zgodzę,  faceci z małymi są wredni , zgorzkniali i nienawidzą kobiet bo się boję porażki 

Poznałam faceta, przystojny , dobrze zarabiał,  wszystko było ok aż doszło do tego,,pierwszego razu,, a tam lipa!!!... , pomyślałam że może nie warto sugerować się rozmiarem , będzie dobrze....Ale nie było,  po 3 mcach nie dałam rady ,zadzwoniłam,  przeprosiłam, powiedziałam że nie jestem gotowa do związku,  myślę o ex bla,bla,bla jakieś farmazony typowe ,byle nie powiedzieć mu prawdy ....do dziś jest sam 2,5 roku  , każda mu mówi podobne brednie ,więc do dziś chłop nie jest świadom w czym rzecz 

ile szacunkowo mial cm? bardziej 10 cm czy 13 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Europejka napisał:

Mam 42 lata A facet o którym pisałam był 2 lata ode mnie starszy ....To było 2,5 roku temu , więc ani lekcji ani ojca mi nie porzeba, jestem dojrzala kobieta ktora wie co lubi :)))

 

 

 

Ryczaca 40,  najlepszy wiek na kochankę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Europejka
18 minut temu, Gość Kiss napisał:

Jeśli o mnie chodzi, może mieć i 12 cm, może mieć 18, byle nie mniej ani nie więcej 🤣

To ile on zarabia?

1300 więc jak pisałam suabo ,z tego 350 na alimenty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Europejka
14 minut temu, Gość gosc napisał:

ile szacunkowo mial cm? bardziej 10 cm czy 13 cm?

Co za głupie pytanie , dorośli ludzie szczegolnie na początku znajomości nie mierzą sobie genitaliow 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Europejka napisał:

Co za głupie pytanie , dorośli ludzie szczegolnie na początku znajomości nie mierzą sobie genitaliow 🤣🤣🤣🤣

nie wiem co określasz słowem "mały"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Boże co za życie.  Jestem facetem i nie chciałbym tak żyć. 

ale o co konkretnie chodzi? chyba fajne życie to jest? czego ci konkretnie w nim brakuje? jest kobieta, są wyjścia z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
17 minut temu, Gość Europejka napisał:

1300 więc jak pisałam suabo ,z tego 350 na alimenty 

O cholera. Już myślałam, że masz wielkie wymagania, ale to jakiś przygłup niezdara jest. Mniej niż minimalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×