Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosc

Zdrowa wizja związku między kobietą a mężczyzną. Zapraszam do dyskusji zwłaszcza drogie panie.

Polecane posty

Gość buahaha
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Hmmm, 90% swoich partnerkę posuwalem w dupala. Chyba mam małego:(

zostalo ci gowno na przyrodzeniu kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Eee, po 3 już taka ekspertka jesteś.  

Ja miałem z 50 razy tyle kobiet i nie uważam się ekspertem w cipkoznawstwie.

A gdzie ja napisałam, że uważam się za ekspertkę? Dopowiadasz sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

"Ona gotuje i sprzata. On ogarnia naprawy samochodow."

x

No chyba cię pos.rało koleś 😄 

Ma sprzątac i gotowac przez cały rok, tylko dlatego, ze facet 2 razy w roku naprawi auto? HAHAHAHAHAHAHA !!!!

Zdrowa wizja to by była wtedy, jeżeli dzieliliby się tym sprzątaniem i gotowaniem. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komuna

Uuu zjechało komuna.. Fuj 😂 

Mam 24 lata w życiu bym nie tknela takiego dziada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Komuna napisał:

Uuu zjechało komuna.. Fuj 😂 

Mam 24 lata w życiu bym nie tknela takiego dziada. 

Autor nie znajdzie dziewczyny zgodnej ze swoją wizją, kiedyś pojmie to co oczywiste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Autor nie znajdzie dziewczyny zgodnej ze swoją wizją, kiedyś pojmie to co oczywiste. 

Kiedyś jak bedzie samotnym starcem z samymi oczekiwaniami. Teraz jest Jeszce samotnym kawalerem w wieku średnim. Ale czas szybko płynie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Nalezy tutaj nas.rac na ukochaną, tego ewidentnie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk

Która 25 latka 7/10 w dodatku pracująca weźmie dziada ok. 40-stki z takimi zarobkami, bez mieszkania, ze starym autem i nudnego jak flaki z olejem?? Żeby przynajmniej był przystojny, ale misiowaty ? Chyba w twoich snach autorze buhahah. Taki facet z opisu ma szansę co najwyżej na starą pannę ok. 40-stki, z lekka lub mocną nadwagą, niepracującą, albo ew. za najniższą z podobnym charakterem, tzn. leniwą i nudną 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a ja dalej nie rozumiem co w opisanym zyciu jest nudnego?

jest kino, jest seks, sa wakacje, jest netflix, sa znajomi, kurcze, serio pytam, czego niektorym jeszcze brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
21 minut temu, Gość gosc napisał:

a ja dalej nie rozumiem co w opisanym zyciu jest nudnego?

jest kino, jest seks, sa wakacje, jest netflix, sa znajomi, kurcze, serio pytam, czego niektorym jeszcze brakuje?

Sportu? Aktywnego spędzania czasu? Przystojnego mężczyzny z dużym członkiem i mózgiem? Kochającego i czulego? Ty ogólnie jesteś nudny dlatego nie założysz rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
21 minut temu, Gość gosc napisał:

a ja dalej nie rozumiem co w opisanym zyciu jest nudnego?

jest kino, jest seks, sa wakacje, jest netflix, sa znajomi, kurcze, serio pytam, czego niektorym jeszcze brakuje?

Sportu? Aktywnego spędzania czasu? Przystojnego mężczyzny z dużym członkiem i mózgiem? Kochającego i czulego? Ty ogólnie jesteś nudny dlatego nie założysz rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Prawda napisał:

Sportu? Aktywnego spędzania czasu? Przystojnego mężczyzny z dużym członkiem i mózgiem? Kochającego i czulego? Ty ogólnie jesteś nudny dlatego nie założysz rodziny. 

dalej nie wiem o co kaman

raz w tygodniu znajomi

raz  w tygodniu kino

raz w tygodniu spacer i pizza

pozostale dni netflix w domu albo sprzatanie, seks, lezenie w lozku itp

mowimy o weekendach i wieczorach bo w dzien praca of course

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Ja również dalej nie wiem o co Kaman. Jesteś kompletnie nieatrakcyjny i nie będziesz mial laski. Wyglądem odstraszasz a twój charakter i styl bycia tylko potwierdzają, ze nie masz kompletnie nic do zaoferowania kobiecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Zarabiasz 5000 i nie stać cie na przeszczep włosów? To co ty robisz z pieniędzmi? Przezerasz?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest wszystko tylko na niskim poziomie i słabej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jest wszystko tylko na niskim poziomie i słabej jakości. 

a co innego ma byc? dom z ochrona 24/7, wakacje na Malediwach w 5-cio gwiazdkowych hotelach, Panamera w garazu i Armini w szafie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

a co innego ma byc? dom z ochrona 24/7, wakacje na Malediwach w 5-cio gwiazdkowych hotelach, Panamera w garazu i Armini w szafie?

No akurat młoda kobieta 7/10 spokojnie znajdzie sobie 40latka, który jej to zapewni. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

a co innego ma byc? dom z ochrona 24/7, wakacje na Malediwach w 5-cio gwiazdkowych hotelach, Panamera w garazu i Armini w szafie?

Dom by się przydał, może być bez ochrony. Wakacje też id czasu do czasu, nad polskim morzem jest drogo i kiepsko. Samochody mnie jakoś nie jaraja a Armani to chyba oczywista oczywistość. 

Poza tym jakiś wypad na weekend do Paryża czy Barcelony, to nie jest drogie.  Jakieś wyjście do klubu, pubu. Od czasu do czasu wysoka rozrywka, teatr raz na pół roku by wypadało odwiedzić. Czy chociażby zasada że w co druga niedzielę jemy w restauracji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dom by się przydał, może być bez ochrony. Wakacje też id czasu do czasu, nad polskim morzem jest drogo i kiepsko. Samochody mnie jakoś nie jaraja a Armani to chyba oczywista oczywistość. 

Poza tym jakiś wypad na weekend do Paryża czy Barcelony, to nie jest drogie.  Jakieś wyjście do klubu, pubu. Od czasu do czasu wysoka rozrywka, teatr raz na pół roku by wypadało odwiedzić. Czy chociażby zasada że w co druga niedzielę jemy w restauracji. 

Armani to oczywista oczywistosc? to przeciez moda dla bogaczy

zwyklemu Kowalskiemu raczej winna wystarczyc marynarka za 300 zl z pierwszego lepszego sklepu z galerii handlowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawda
29 minut temu, Gość Prawda napisał:

Sportu? Aktywnego spędzania czasu? Przystojnego mężczyzny z dużym członkiem i mózgiem? Kochającego i czulego? Ty ogólnie jesteś nudny dlatego nie założysz rodziny. 

A kto ci broni uprawiac sport? To chyba kazdy sam decyduje, czy razem idziecie zapisac sie na koszykowke? Bo tak? Skad wiesz jakiego on ma fiu.ta? I co ma w glowie jak nie znasz go osobiscie? Skad wiesz co zalozy a co nie? Ja ciebie oceniam o wiele gorzej niz ty jego, typ ...ki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
1 minutę temu, Gość Nieprawda napisał:

A kto ci broni uprawiac sport? To chyba kazdy sam decyduje, czy razem idziecie zapisac sie na koszykowke? Bo tak? Skad wiesz jakiego on ma fiu.ta? I co ma w glowie jak nie znasz go osobiscie? Skad wiesz co zalozy a co nie? Ja ciebie oceniam o wiele gorzej niz ty jego, typ ...ki:)

To, ze ma 💩 w glowie widać po jego tematach. Swoim malym fajfusem też sie chwalił. Skoro kobieta uprawia sport to normalne, ze chce mieć wysportowanego mężczyznę, ktory pójdzie  z nia na jogging czy na siłownię a nie kanapowego grubasa, który wynajduje nowe rodzaje salcesonu czy zasmradza mieszkanie smażonym boczkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawda
25 minut temu, Gość Prawda napisał:

Ja również dalej nie wiem o co Kaman. Jesteś kompletnie nieatrakcyjny i nie będziesz mial laski. Wyglądem odstraszasz a twój charakter i styl bycia tylko potwierdzają, ze nie masz kompletnie nic do zaoferowania kobiecie. 

Dal ci fote? Ooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawda
2 minuty temu, Gość Prawda napisał:

To, ze ma 💩 w glowie widać po jego tematach. Swoim malym fajfusem też sie chwalił. Skoro kobieta uprawia sport to normalne, ze chce mieć wysportowanego mężczyznę, ktory pójdzie  z nia na jogging czy na siłownię a nie kanapowego grubasa, który wynajduje nowe rodzaje salcesonu czy zasmradza mieszkanie smażonym boczkiem. 

Ja widze na razie twoja brzydote  w glowie, a nie widze by pisal jak wyglada oprocz misiowaty, o fiucie tez nic nie ma na 1 stronie z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawda
4 minuty temu, Gość Prawda napisał:

To, ze ma 💩 w glowie widać po jego tematach. Swoim malym fajfusem też sie chwalił. Skoro kobieta uprawia sport to normalne, ze chce mieć wysportowanego mężczyznę, ktory pójdzie  z nia na jogging czy na siłownię a nie kanapowego grubasa, który wynajduje nowe rodzaje salcesonu czy zasmradza mieszkanie smażonym boczkiem. 

Jestes singielka prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Nieprawda napisał:

Jestes singielka prawda?

🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
3 minuty temu, Gość Nieprawda napisał:

Jestes singielka prawda?

Nieprawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Dom by się przydał, może być bez ochrony. Wakacje też id czasu do czasu, nad polskim morzem jest drogo i kiepsko. Samochody mnie jakoś nie jaraja a Armani to chyba oczywista oczywistość. 

Poza tym jakiś wypad na weekend do Paryża czy Barcelony, to nie jest drogie.  Jakieś wyjście do klubu, pubu. Od czasu do czasu wysoka rozrywka, teatr raz na pół roku by wypadało odwiedzić. Czy chociażby zasada że w co druga niedzielę jemy w restauracji. 

Ja pi....le same materialistki na kafe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawda
3 minuty temu, Gość Prawda napisał:

Nieprawda. 

Oczywiscie ze singielka, I po co klamiesz ze nie, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
1 minutę temu, Gość Nieprawda napisał:

Oczywiscie ze singielka, I po co klamiesz ze nie, 

Nie muszę kłamać, bo nie interesują mnie obcy ludzie. Autor tematu sie blazni każdego dnia. Stary a głupi. Mam prawo wyrazić swoją opinię. Nie podoba się to nie czytaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawda
1 minutę temu, Gość Prawda napisał:

Nie muszę kłamać, bo nie interesują mnie obcy ludzie. Autor tematu sie blazni każdego dnia. Stary a głupi. Mam prawo wyrazić swoją opinię. Nie podoba się to nie czytaj. 

Mam prawo wtracic sie w te bzdury ktore smarujesz tutaj, a obcy ludzie niezmiernie cie intetesuja np autor:) myslisz ze lepiej sie poczujesz jak poszastasz tu tylkiem, masz charakter z ktorym nie wytrzyma zaden normalny czlowiek, ale widocznie gowniara z ciebie I jeszcze tego nie sprawdzalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×