Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Były sam wiesz kogo

Dzięki za dzisiejszy lajw :)

Polecane posty

Gość Były sam wiesz kogo

Dzięki tym co byli 🙂 byl to mój pierwszy lajw w życiu taki próbny żeby zobaczyć czy wszystko działa 🙂 myślę, że i tak fajnie wyszło i ogłaszajcie niedzielnego lajwa o 16 🙂

mam nadzieję że się do mnie nie zraziliście 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Były sam wiesz kogo napisał:

Dzięki tym co byli 🙂 byl to mój pierwszy lajw w życiu taki próbny żeby zobaczyć czy wszystko działa 🙂 myślę, że i tak fajnie wyszło i ogłaszajcie niedzielnego lajwa o 16 🙂

mam nadzieję że się do mnie nie zraziliście 😛

Było bardzo w porządku. Fajnie, że jesteś otwarty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Mika

Widziałem, że ktoś się zastanawiał czy byłem dziś na lajwie pijany, bo tak bełkotałem.... 

Chcialem powiedzieć że moje bełkotanie wynikało z tego, że w życiu nie prowadziłem żadnego lajwa i jestem prostym kierowcą a nie medialną osobą xD 

BEŁKOTAŁBYM BARDZIEJ JAKBYM TYCH DWÓCH PIW SOBIE NIE WYPIŁ 🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie masz 5 lat. Na tym to polega, że się upubliczniłeś i dzieciaki będą pisać, że gruby, chudy, niski, wysoki, pijany, naćpany, dziwny. Ktoś napisze, że zazdrosny, inny, że chce fejmu czy kasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak będziesz szczery, wypadniesz dobrze. Jak zaczniesz kręcić, ludzie to wyłapią. Już Bogumiła kombinowała, kłamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie masz 5 lat. Na tym to polega, że się upubliczniłeś i dzieciaki będą pisać, że gruby, chudy, niski, wysoki, pijany, naćpany, dziwny. Ktoś napisze, że zazdrosny, inny, że chce fejmu czy kasy. 

To prawda... I dlatego długo zastanawiałem się czy w ogóle chce się upublicznić szczególnie w temacie który już zamkąłem w swoim życiu. A wiecie, że jak zaczynacie ruszać ... to zaczyna śmierdzieć... 

Ktoś nawet zapytał czy jestem niepełnosprawny bo tak wyglądam 😁 

Szybka odpowiedź: jestem niepełnosprawny, ale tylko umysłowo 😂

10 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak będziesz szczery, wypadniesz dobrze. Jak zaczniesz kręcić, ludzie to wyłapią. Już Bogumiła kombinowała, kłamała.

Racja 🙂 dlatego nie kręcę i staram się być maksymalnie szczery 🙂

Ja nic z tego nie mam, a ludzie i tak zawsze będą gadać i nie zamierzam się zniżać do poziomu tych Bogumił i jej podobnych 🙂

Mam już wszystko czego potrzebuje:

Swoje 18to metrowe mieszkanie na wsi i 13to letnie auto 🙂 mam też wspaniałą partnerke życiową która na bank mnie nie zdradzi-była zresztą u mnie na lajwie moja Lola 😄  Czasami nawet jakąś rybkę sobie zjem 😁 Nie zyskałem tego wszystkiego płacząc przed internetową kamerką. 

Fajnie że było dziś choć spontanicznie to chwilami 30 osób 🙂 jak na taki kanał który nic w sieci nie znaczy to całkiem sporo... Chciałbym by w niedzielę było nas jak najwięcej także róbcie hałas gdzie tylko można 🙂 czuje też że wpadnie główna zainteresowana i jej podobne także będzie się działo 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kurde szkoda,ze mnie ominęło ale w niedziele na pewno będę :)dzięki za zapisanie - już trochę z rana obejrzałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego w kółko jest 502? Raz udaje się wejść przeczytać wątek raz nie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx

Blokuja tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm
2 godziny temu, Gość Gosx napisał:

Blokuja tematy...

Zgadza się 🙂 ktoś mnie chce ucieszyć i komuś to nie na rękę żebym się wypowiedział 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvdxvdg

Po co to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddd
24 minuty temu, Gość Mmm napisał:

Zgadza się 🙂 ktoś mnie chce ucieszyć i komuś to nie na rękę żebym się wypowiedział 🙂

Nie pochlebiaj sobie, tu na tym dziale blokują wiele tematów.

Poza tym,jak prowadzisz lajwa to wypadałoby byc trzezwym, bo pod koniec Twoja "gadanina" była nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbd

I pyk! Już lajwa nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość jnbd napisał:

I pyk! Już lajwa nie ma.

Szkoda😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddd
6 minut temu, Gość jnbd napisał:

I pyk! Już lajwa nie ma.

Wytrzeźwiał, doczytał i usunął 😄

Marku, chętnie obejrzę w niedzielę, ale bądź trzezwy, bo wczoraj byłeś mało wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Marek, nie przejmuj się negatywnymi komentarzami. Na Kafeterii jest wiele fajnych ludzi, ale kilka osób psuje atmosferę. One niszczą każdy wątek.Zwłaszcza jedna taka. Siedzi tu od rana do wieczora, nie może pogodzić się ze swoim nudnym życiem i zgorzkniała dowala się do wszystkich. Jest pseudo psychologiem, specjalistką od wszystkiego, zawsze wredna i najmądrzejsza. Chce rozstawiać wszystkich po kątach, bo w prawdziwym życiu to może co najwyżej pająka do kąta przegonić. Zwłaszcza jest wrażliwa na tematy o osobach niepełnosprawnych. U Bogumiły też zawsze psuje atmosferę. Lajw był ciekawy i szczery. Chętnie dowiem się czegoś więcej w niedzielę o 16... Tutaj siedzi także Pani Bogumiła i jej psychofanki. A tej Pani nie na rękę jest ujawnianie prawdy o takich związkach i o wyłudzaniu różnych rzeczy, bo sama żyje z mężem, który ją zdradza, jeździ na drogie wakacje a potem żebra na laptopa za 15 tysięcy... Oczywiście, że te osoby będą próbowały Cię uciszyć. Tematy o Bogumile cały czas blokują albo wyzywają osoby, które tam piszą. Ale nie daj się i nie przejmuj 🙂  Na Kafeterii jest wiele niespełnionych ludzi, którzy próbują się tutaj wyżywać swoimi mądrościami, dlatego będą dawać Ci rady jak masz się zachowywać, co znosić, na co być gotowym. I będą pisać to tonem mentora. Ale olewaj te osoby. Skupiaj się na pozytywnych ludziach z Kafe, którzy zawsze kulturalnie rozmawiają i szukają prawdy, a próbują uciszyć je osoby, które nie mogą pogodzić się z tym, że ich idolki Bogumiła czy Kasia nie do końca są kryształowe. No i same zainteresowane też tu próbują mieszać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Marku, czyli to jednak prawda, że Kasia Cię zdradzała? Będąc w związku z Tobą pisała i umawiała się już ze Sławkiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Marku, czyli to jednak prawda, że Kasia Cię zdradzała? Będąc w związku z Tobą pisała i umawiała się już ze Sławkiem? 

odpowiedź będzie w ndz o 16 na kanale na yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Mika
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Marku, czyli to jednak prawda, że Kasia Cię zdradzała? Będąc w związku z Tobą pisała i umawiała się już ze Sławkiem? 

Dla każdego zdrada oznacza co innego... Dla niektórych zdradą jest przespanie się z kimś, dla innych całowanie czy trzymanie za rękę a dla jeszcze innych pójście na spacer. 

Czy Kasia mnie zdradziła? 

Tego nie wiem, ale wiele osób twierdzi że spotykała się ze Sławkiem jeszcze będąc ze mną. Czy to była zdrada? No nie wiem odpowiedzcie sobie sami na to pytanie....  Na bank jakoś go poznała, a jak to nie wiem 🙂 wiem, że będąc z Kasią ja nie szukałem nikogo ani z nikim się nie spotykałem. Kolejna prawda to taka, że PO ZERWANIU dość szybko znalazłem sobie tzw. ,,pocieszkę" z którą jakiś czas bylem i nawet krótko mieszkaliśmy razem... 

Na lajwie w niedzielę postaram się być trzeźwy, ale niczego nie obiecuję wy abstynenci 😂 na patostreemy wpłacacie po po 2000zł za godzinę z donejtów a jak siedzi sobie gość i spontanicznie odpali lajw gadając o niczym przy jakimś piwku nawet nie ustawiając donejtów to go jedziecie że pijak 😄

Aaaa tak byłem pijany 😄 jak tak to przeszkadzało to lajw nie był obowiązkowy i w komputerze na górze ekranu po prawej stronie jest taki krzyżyk który jak wciśniesz to nagle przestaje mówić 😄 magiczna sztuczka którą polecam wykorzystać w niedzielę jeśli nie będziecie mogli mnie słuchać 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Mika

Lajw usunąłem bo to był próbny lajw na spontanie i gadanie o niczym 🙂 uznałem że nie ma sensu robić śmietnika na kanale 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Marek, będziesz trzeźwy w niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala
5 minut temu, Gość Marek Mika napisał:

Dla każdego zdrada oznacza co innego... Dla niektórych zdradą jest przespanie się z kimś, dla innych całowanie czy trzymanie za rękę a dla jeszcze innych pójście na spacer. 

Czy Kasia mnie zdradziła? 

Tego nie wiem, ale wiele osób twierdzi że spotykała się ze Sławkiem jeszcze będąc ze mną. Czy to była zdrada? No nie wiem odpowiedzcie sobie sami na to pytanie....  Na bank jakoś go poznała, a jak to nie wiem 🙂 wiem, że będąc z Kasią ja nie szukałem nikogo ani z nikim się nie spotykałem. Kolejna prawda to taka, że PO ZERWANIU dość szybko znalazłem sobie tzw. ,,pocieszkę" z którą jakiś czas bylem i nawet krótko mieszkaliśmy razem... 

Na lajwie w niedzielę postaram się być trzeźwy, ale niczego nie obiecuję wy abstynenci 😂 na patostreemy wpłacacie po po 2000zł za godzinę z donejtów a jak siedzi sobie gość i spontanicznie odpali lajw gadając o niczym przy jakimś piwku nawet nie ustawiając donejtów to go jedziecie że pijak 😄

Aaaa tak byłem pijany 😄 jak tak to przeszkadzało to lajw nie był obowiązkowy i w komputerze na górze ekranu po prawej stronie jest taki krzyżyk który jak wciśniesz to nagle przestaje mówić 😄 magiczna sztuczka którą polecam wykorzystać w niedzielę jeśli nie będziecie mogli mnie słuchać 😄

 

Lajw był super 😄 choć pewnie wielu osobom nie na rękę 😄 Czekamy na dzielę i prawdę 😄  Nie daj się zastraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Widzę, że ktoś przyjął taktykę aby Cię zdyskredytować rzekomym pijaństwem. Słaba to. Myślę, że można było się spodziewać, że będą ataki i próby ośmieszenia Cię. Ja mam dużo pytań na live, bo w sumie chciałam wesprzeć ją finansowo. A teraz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Lala napisał:

Lajw był super 😄 choć pewnie wielu osobom nie na rękę 😄 Czekamy na dzielę i prawdę 😄  Nie daj się zastraszyć.

Popieram 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Gośka napisał:

Marek, będziesz trzeźwy w niedzielę?

Kasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Gośka napisał:

Marek, będziesz trzeźwy w niedzielę?

Kasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Kasia?

co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddd

Ludzie, jakie zastraszanie ?, i co ma mnie być "nie na rękę"?

Powiem tak, akurat jeśli chodzi o Kaśkę, to wydawała mi się bardziej szczera niz Bu i Otra, otwarcie mówi o swojej niepełnosprawności i o potrzebie pomocy w codziennym życiu, a Tobie Marku  mogę tylko odpowiedzieć: tak, wiem, że nie mam "przymusu" oglądania i mogę nacisnąć  ten krzyżyk, ale mam też prawo napisać, że nie podobało mi się, że byłeś "drinknięty " i piłeś na wizji..tyle i tylko tyle 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ddddddd napisał:

Ludzie, jakie zastraszanie ?, i co ma mnie być "nie na rękę"?

 

No ja już zrezygnowałam  z wpłaty na jej konto, bo myślałam, że ona faktycznie na jedzenie nie ma. A tu widzę, że są bardziej potrzebujący. Skoro ona kreuje się na taką biedną, to pewnie nie chce, żeby ktoś się dowiedział, że to nie do końca tak jest. Przypominam, że Bogumiła też straszyła wszystkich, że mają usuwać posty z Vogule 😛 A Hani nawet pisała, że jej życie zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
27 minut temu, Gość Gośka napisał:

Marek, będziesz trzeźwy w niedzielę?

Zdaje sobie sprawę z tego, że pojawi się tylu samo zwolenników co przeciwników 😊 wszyscy mnie lubić nie będą... 

Choćbym był przytomny jak blondynka przy parkowaniu to zaraz ktoś inny powie, że zrobiłem to bo tęsknię/bo jestem zazdrosny/bo chce sławy lub pieniędzy/bo chce się zemścić jak się dowiedziałem o Sławku i gadam głupoty.... 

Fajnie byłoby parę mitów o sobie wyprostować przede wszystkim. Bo jak się dowiaduje, że ludzie myślą że Kasia ze mną zerwała bo tak się bałem o nią, że sobie żyły ogolić chciałem no to śmiechłem 😂

Nie mówię żeby jej pieniędzy nie wpłacać... A i czasem jak mam dobry dzień to nawet żulowi pod Tesco dam 50groszy... Sami podejmiecie decyzję 🙂 takze szykujcie pytania. 

Próbny lajw był fajny, po niektórych opiniach już widzę że ten niedzielny warto zrobić na trzeźwo 🙂 Nie dlatego, że poczułem się źle że ktoś mnie tam od pijaków wyzwał bo dwa piwa dziabnąłem 😄 dlatego żeby być bardziej wiarygodnym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×