Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lara

Mam randkę z Anglikiem

Polecane posty

Gość Lara

Za kilka dni mam randkę z Anglikiem. Nigdy nie spotykałam się z Angolem i zastanawiam się jak bardzo ich styl randkowania różni się od naszego. Czy któraś z pań spotykała się z Brytyjczykiem? Czego można po nich oczekiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Pewnie Anglik też człowiek:) także kuzik;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miłość po angielsku? Związek z Brytyjczykiem to kierat. Facet z jednej strony to prawdziwy dżentelmen, uprzejmy, stonowany, a z drugiej jakby pijany facet w przebraniu Supermena. Jak się z nim spotkasz, to picie herbaty nigdy nie będzie już takie samo. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Europejka

Z mojego doświadczenia,  mega klasa , nie ma porównania do Polaków,  a tym bardziej jeśli mieszkasz w UK, to od Polaków trzymaj się z daleka , buraki z wioch, z pochodzenia lub mentalnie, do tego zazwyczaj biedni.no chyba że budowlaniec ...wtedy wróć,  burak bluzgajacy na kobiety jak ci ...i na kafe. 

Randka z Anglikiem to luzik, będzie to przypominało spotkanie biznesowe , kultura ,klasa,nie będzie Cię nachalnie ciągnął do łóżka jak Polak , chyba że będziesz chciała,  wogole Anglik na randce będzie robił głównie to co Ty będziesz chciała,  ja zawsze mówiłam że lubię niespodzianki, więc po którymś spotkaniu zabrał mnie i moje dzieci na wypad na Majorkę gdzie miał domek .Spotykaliśmy się jakiś czas , było dość poważnie, ale ja mu mówiłam że to friend -zone , on się zakochał,chciał się zenic a ja myślałam ciągle o ex , ...A potem poznałam przypakowanego młodszego faceta Polaka , z którym się zwizwiazalam na złość ex ,bo mega dobrze wyglądał....ehh szaleństwa przypadku . Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marla
28 minut temu, Gość gość napisał:

Miłość po angielsku? Związek z Brytyjczykiem to kierat. Facet z jednej strony to prawdziwy dżentelmen, uprzejmy, stonowany, a z drugiej jakby pijany facet w przebraniu Supermena. Jak się z nim spotkasz, to picie herbaty nigdy nie będzie już takie samo. 😎

Tak samo myślę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Trzymam kciuki kochana, zeby wam sie udało. Jak chcesz kochającego, czulego mężczyznę dającego o kobietę to niestety wśród Polaków Nie znajdziesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za dużo filmów o dżejmsie bondzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu i teraz
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Za dużo filmów o dżejmsie bondzie...

Wszystko co powiem to prawda, obecnie jestem w związku właśnie z  Dżejmsem. Pytaj o cokolwiek chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zęby wszystkie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu i teraz

Wszystkie, choć te z tyłu mają srebrne plomby, bodaj 4. I jedynka porcelanowa. Ale nie rozumiem jaki to ma związek z tym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Europejka
23 minuty temu, Gość Proste napisał:

Trzymam kciuki kochana, zeby wam sie udało. Jak chcesz kochającego, czulego mężczyznę dającego o kobietę to niestety wśród Polaków Nie znajdziesz. 

Tez tak mysle , Polacy nie potrafia dbac o kobiete i szanowac jej , wystarczy spojrzec na tych co wypisuja na kafe , to poprostu dramat , mysla ze są anonimowi i wypluwaja wszystko co im w głowie siedzi ,sam rynsztok i patologia . A ci co opowiadają o Anglikach chwalacych się jak zaliczają Polki to chyba jakaś patologia z pack house lub magazynów, bez wykształcenia prymitywy , o tak w UK patologii nie brakuje, ale jeśli umawiasz się z ludźmi na poziomie to możesz oczekiwać królewskiej atencji na najwyższym poziomie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aż tak mu w gębę zagladasz głęboko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu i teraz
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Aż tak mu w gębę zagladasz głęboko? 

Dziwi cię to? Nawet mu obcinam paznokcie i wiem jaki ma kształt palców. Wiem o nim niemal wszystko. W tym chyba rzecz, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu i teraz
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Chyba nie.

To w czym rzecz? Powiedz mi o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

He? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara

Na Polaków nie patrzę - dla nich kobieta to tylko służąca i krowa rozpłodowa. Ten facet wydaje się być inteligentny i widać po nim dżentelmenskość, co uwielbiam w facetach. No ale zobaczymy jak będzie, ni czuję presji - uda się to się uda, a nie to cóż... zawsze ciekawe, nowe doświadczenie 🙂 Ale ta herbata... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kolejna będzie biegać z obitą twarzą... za kilka miesięcy napiszesz, że Cię zdradził i tak dalej. Miłej randki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Europejka napisał:

Tez tak mysle , Polacy nie potrafia dbac o kobiete i szanowac jej , wystarczy spojrzec na tych co wypisuja na kafe , to poprostu dramat , mysla ze są anonimowi i wypluwaja wszystko co im w głowie siedzi ,sam rynsztok i patologia . A ci co opowiadają o Anglikach chwalacych się jak zaliczają Polki to chyba jakaś patologia z pack house lub magazynów, bez wykształcenia prymitywy , o tak w UK patologii nie brakuje, ale jeśli umawiasz się z ludźmi na poziomie to możesz oczekiwać królewskiej atencji na najwyższym poziomie 

1. Mieszkałem w UK 5 lat i moje koleżanki umawiały się takimi Anglikami na POZIOMIE. Wszystkie kończyły tak samo.

2. Skoro siedzisz w UK, to w Polsce nie byłaś na POZIOMIE więc z takimi Polakami się nie spotykałaś dlatego nie widzę sensu byś się wypowiadała na ich temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Europejka
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kolejna będzie biegać z obitą twarzą... za kilka miesięcy napiszesz, że Cię zdradził i tak dalej. Miłej randki 🙂 

Chyba nie doczytałes ,ona nie idzie na randkę z Polakiem 🤭🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Europejka napisał:

Chyba nie doczytałes ,ona nie idzie na randkę z Polakiem 🤭🥴

Znam o wiele więcej Polaków płci męskiej niż Anglików. Nie znam ani jednego Polaka, który skrzywdziłby żonę. Za to znam przynajmniej 10 Angoli, którzy lali moje koleżanki. Jak dla mnie statystyka mówi sama za siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Europejka
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

1. Mieszkałem w UK 5 lat i moje koleżanki umawiały się takimi Anglikami na POZIOMIE. Wszystkie kończyły tak samo.

2. Skoro siedzisz w UK, to w Polsce nie byłaś na POZIOMIE więc z takimi Polakami się nie spotykałaś dlatego nie widzę sensu byś się wypowiadała na ich temat. 

Nie masz pojęcia o moim pochodzeniu i poziomie  ,to po pierwsze i ostatnie.

Moje koleżanki, żony Anglików na poziomie są szczęśliwe

Nie znam Ciebie, nie znam twoich koleżanek,  tym się różnimy że nie będę się wypowiadała i oceniała ani Ciebie ani twoich znajomych , tak jak ty to robisz o obcych ci osobach 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pothead

Gowno to ludzi obchodzi ze idziesz na randke z Brytolem czy Paki lub innym mudżinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Pothead napisał:

Gowno to ludzi obchodzi ze idziesz na randke z Brytolem czy Paki lub innym mudżinem.

Skoro tak to po choooj się udzielasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kolejna będzie biegać z obitą twarzą... za kilka miesięcy napiszesz, że Cię zdradził i tak dalej. Miłej randki 🙂 

Zdradzić moze każdy czy to Polak czy Angol. I nie, nie będę biegać z obitą twarzą bo wystarczy jeden akt agresji w moją stronę i zwijam podwoje albo i nawet oddam. Nie jestem małą, bezbronną kobietką i nie pozwolę sobie na rękoczyny. Po prostu powiem sajonara i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pothead

Nie interesuj sie bo kocieh mordy dostaniesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgfcbn

nawet sie nie zastanawiaj.Ja mam dosc Polakow.Chamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×