Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inu

Mycha i Miodek

Polecane posty

Gość Inu

Znacie? Ogladacie? Dla MNIE oni są tacy niedomyci, żywią się tylko najtańszym syfem. Ja bym tak nie mogła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trafiłam na nich przypadkiem przez ten film o Biedronce i mam podobne wrażenie. Najbardziej zdziwiło mnie, że ona nawet na produktach do higieny oszczędza. Trochę to już obleśne. Przejrzałam kilka innych ich filmowe, ale były jeszcze gorsze. Wydają się mega dziwni. Niby ona twierdziła, że to zdrowe odżywianie, a to jak piszesz - syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież to trolle z wykopu. Nikt tak nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież to trolle z wykopu. Nikt tak nie żyje

Trolle czy nie oboje wyglądają okropnie. Ona zero kobiecości. Nie dziwię się, że tylko wysuszony dziadek ją chciał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa

Czerwone mięso już rakotwórcze ale chleb tostowy wkłada do koszyka 🤣 

okropna dziewczyna, w ogóle nie kobieca, te tluste klaki, anemiczne gadania, typowa flegmatyczka a on wyglada jak szczupak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Kawa napisał:

Czerwone mięso już rakotwórcze ale chleb tostowy wkłada do koszyka 🤣 

okropna dziewczyna, w ogóle nie kobieca, te tluste klaki, anemiczne gadania, typowa flegmatyczka a on wyglada jak szczupak 

Ja bym tego nawet chlebem nie nazwała 😄 No ale jak ona nałoży na to ogórka z Holenderskiej szklarni to już mega zdrowe przecież. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość Kawa napisał:

Czerwone mięso już rakotwórcze ale chleb tostowy wkłada do koszyka 🤣 

 

A to ten chlebek który kupują hurtem i im często plesnieje? Bo pleśn jak wiadomo samo zdrowie!

Niech se będą naturalni i eksperymentują na własnym zdrowiu, ale tego apodyktycznego kolesia ciężko znieść 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyu
6 godzin temu, Gość gość napisał:

A to ten chlebek który kupują hurtem i im często plesnieje? Bo pleśn jak wiadomo samo zdrowie!

Niech se będą naturalni i eksperymentują na własnym zdrowiu, ale tego apodyktycznego kolesia ciężko znieść 😉

Jak ten chłop zaczyna się wypowiadać o polityce czy gospodarce to aż mi uszy więdną. Mówi i wyglada jak czarnoksiężnik. Dobrali się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×