Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciocia

Szczesliwa rodzina? Na pokaz?

Polecane posty

Gość Gość
5 godzin temu, Gość Ciocia napisał:

 

Jak można powiesić takie zdjęcie? I to nie jest tak, że ich mieszkanie jest zasypane zdjęciami. Wręcz przeciwnie. W salonie jedno zdjecie ich dłoni chyba ze szpitala i tyle. A to zdjęcie w sypialni mając dziecko? 

Ale o co Ci chodzi konkretnie, bo nadal nie wiem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale o co Ci chodzi konkretnie, bo nadal nie wiem.  

Zdjęcie prawie nago wiszące w sypialni. Nie widzisz w tym nic dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia

I tak poprostu zadaje pytanie czy oni są szczęśliwi? Bez okzaywania uczuć, w zimnym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Ciocia napisał:

Zdjęcie prawie nago wiszące w sypialni. Nie widzisz w tym nic dziwnego?

A co jest w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A co jest w tym dziwnego?

Szczerze? Nigdy nie widziałam,żeby ktoś miał swoje własne nagie zdjęcie w dużym formacie na ścianie. Ona nie jest modelką. Po drugie mają w domu dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxbdbndn

Może to był jej prezent dla męża. To ze jest matka nie znaczy ze nie jest już kobieta. A dzieciak pewnie nie raz ja widział nago bo na pewno sto razy musiał siusiu jak ona brała prysznic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Bxbdbndn napisał:

Może to był jej prezent dla męża. To ze jest matka nie znaczy ze nie jest już kobieta. A dzieciak pewnie nie raz ja widział nago bo na pewno sto razy musiał siusiu jak ona brała prysznic 

Moze i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Ciocia napisał:

Szczerze? Nigdy nie widziałam,żeby ktoś miał swoje własne nagie zdjęcie w dużym formacie na ścianie. Ona nie jest modelką. Po drugie mają w domu dziecko.

Teraz coraz częściej kobiety robią sobie sesję zdjęciową u profesjonalnego fotografa- może to jedno z nich, które podobało się mężowi.  Poza tym pasuje do sypialni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Ciocia napisał:

I tak poprostu zadaje pytanie czy oni są szczęśliwi? Bez okzaywania uczuć, w zimnym mieszkaniu.

Ich się spytaj jak tak Cię to nurtuje.  Co to znaczy zimne mieszkanie,  a co mieli robić na spacerze- rzucić się na siebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Dnia 7.11.2019 o 21:48, Gość Ciocia napisał:

Chodzi mi to ze tym wielkim po części pustym i zimnym mieszkaniem, nowymi samochodami zastępują uczucie, którego w nich nie ma. Chociażby to zdjecie w sypialni na pokaz.

Żal ci tylek ściska. Nie kazdy musi się obnosic z miłością. A ty sobie tak to wszystko tlumaczysz bo zazdrościsz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ich się spytaj jak tak Cię to nurtuje.  Co to znaczy zimne mieszkanie,  a co mieli robić na spacerze- rzucić się na siebie? 

Zimne wnętrze - wszystko biało, czarne, na meblach nie znajdziesz żadnych oznaków mieszkańców, dużo luster, nawet w sypialni. Bo ja mam takie przeświadczenie, że ciepły dom to taki rodzinny dom, a u nich jakby singiel mieszkał. W salonie nie zobaczysz zabawek dziecka, w ich sypialni też nie ma oznak dziecka, dziecko widać dopiero w jej pokoju. Zero zdjęc wpólnych tylko jedno trzech dłonii. W kuchnio salonie na blacie ekspres i termomix nic więcej. 

 

3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Teraz coraz częściej kobiety robią sobie sesję zdjęciową u profesjonalnego fotografa- może to jedno z nich, które podobało się mężowi.  Poza tym pasuje do sypialni. 

Przynajmniej obok powiesili by zdjęcie ślubne, nie? W gabinecie leżalo coś w ramce, ale było odwrocone do dołu, więc nie wiem czy to zdjęcie czy co.

 

3 godziny temu, Gość Kasia napisał:

Żal ci tylek ściska. Nie kazdy musi się obnosic z miłością. A ty sobie tak to wszystko tlumaczysz bo zazdrościsz. 

Czego mam zazdrościć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxx

Oczywiście, że pasuje takie zdjęcie w sypialini, w pokoju dziecka byłoby niestosowne, a  w salonie dziwne, ale w sypialni...idealnie. Zajmij się swoim życiem, a nie komuś do sypialni zaglądasz... ich pozycje też analizujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaaaa

Autorka zakochała się w mężu kuzynki....ale on a cię gdzieś buhahaha nigdy nie będzie twój, musisz się z tym pogodzić, za niskie progi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia
27 minut temu, Gość xxxxxxxxxxxxxxxx napisał:

Oczywiście, że pasuje takie zdjęcie w sypialini, w pokoju dziecka byłoby niestosowne, a  w salonie dziwne, ale w sypialni...idealnie. Zajmij się swoim życiem, a nie komuś do sypialni zaglądasz... ich pozycje też analizujesz???

Jak dla mnie wogóle nie pasuje nigdzie takie zdjęcie. Wątpie, że mają jakiekolwiek pozycje po ich stosunku do siebie per ,,mała''. Oglądaliśmy mieszkanie.

 

26 minut temu, Gość Hahahaaaa napisał:

Autorka zakochała się w mężu kuzynki....ale on a cię gdzieś buhahaha nigdy nie będzie twój, musisz się z tym pogodzić, za niskie progi...

Zastanów się co piszesz. Facet  38 lat, ja przed 50

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole olaaaa

Goście

Zgłoś post

 

Napisano 1 godzinę temu

  2 godziny temu, Gość xxxxxxxxxxxxxxxx napisał:

Oczywiście, że pasuje takie zdjęcie w sypialini, w pokoju dziecka byłoby niestosowne, a  w salonie dziwne, ale w sypialni...idealnie. Zajmij się swoim życiem, a nie komuś do sypialni zaglądasz... ich pozycje też analizujesz???

Jak dla mnie wogóle nie pasuje nigdzie takie zdjęcie. Wątpie, że mają jakiekolwiek pozycje po ich stosunku do siebie per ,,mała''. Oglądaliśmy mieszkanie.

 

  2 godziny temu, Gość Hahahaaaa napisał:

Autorka zakochała się w mężu kuzynki....ale on a cię gdzieś buhahaha nigdy nie będzie twój, musisz się z tym pogodzić, za niskie progi...

Zastanów się co piszesz. Facet  38 lat, ja przed 50

 

oj oj zdziwiłbyś się... mam znajomych, którzy ciągle drą koty, a z tego co mi znajoma opowiadała i nie tylko to w sypialni dzieje się ... a takie 50-tki stare  ciotki klotki są najgorsze, bo mają wszystko co najlepsze za sobą  i zostało im wylewanie żółci, bo chciałoby się młodego ciała, a zostało... wiadomo co... buhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia
24 minuty temu, Gość ole olaaaa napisał:

oj zdziwiłbyś się... mam znajomych, którzy ciągle drą koty, a z tego co mi znajoma opowiadała i nie tylko to w sypialni dzieje się ... a takie 50-tki stare  ciotki klotki są najgorsze, bo mają wszystko co najlepsze za sobą  i zostało im wylewanie żółci, bo chciałoby się młodego ciała, a zostało... wiadomo co... buhahahah

Oni nawet kotów nie drą. On się zwraca do niej ,,mała" rzadne kochanie ani nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×