Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niecycata

Powiekszenie piersi wybor lekarza

Polecane posty

Gość Niecycata

Pomocy! Chcę powiększyć piersi implantami i zastanawiam się miedzy 2 chirurgami - dr Michałem Piotrowiakiem i dr Mateuszem Zacharą. Proszę o opinie na temat tych dwoch lekarzy. A może jest ktos, kto ma porównanie? Bardzo proszę o niepolecanie innych, biore pod uwagę tylko tych dwóch. Dziekuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłam u Piotrowiaka na konsultacjach nie zrobił na mnie zbyt dobrego wrażenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Byłam u Piotrowiaka na konsultacjach nie zrobił na mnie zbyt dobrego wrażenia.

 

Niecytata a u Suligi Częstochowa lub Jasnowski Czestochowa moze ktos napisze opinie o powiększaniu piersi przez tych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecycata

Pytam tylko o tych dwóch 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecycata
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Byłam u Piotrowiaka na konsultacjach nie zrobił na mnie zbyt dobrego wrażenia.

 

Dlaczego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U Piotrowiaka chciałam zrobić przeszczep tłuszczu na twarz a Pan doktor powiedział mi że po takim zabiegu tłuszcz może się poprzesuwać (dodam że Lubomir Lembas wykonał ten zabieg z sukcesem) to po pierwsze, a po drugie to podczas rozmowy Pan doktor powiedział że lifting przeprowadza się wyłącznie pod narkozom gdyż był w znieczuleniu miejscowym to by trwał 16 godz a ja wiem że np Kazimierz Kobus i Mariusz Wysocki i inni w Polanicy robią lifting właśnie w znieczuleniu miejscowym, uznałam.że chirurg powinien takie rzeczy wiedzieć, dlatego pan Piotrowiak nie wzbudził u.mnie zaufania. Jeśli chodzi o dr Zachare to nie mam informacji  temat tego chirurga czytałam o nim i dobre i złe opinie. Gdybym miała Pani kogoś doradzić dodam że nie jestem wyrocznią to proponuję Mariusza Wysockiego z Polanicy Lubomira Lembasa z Warszawy i wiadomo Kazimiarza Kobusa również z Polanicy, pewnie są też inni świetni chirurdzy  o których nie wiem ale ja bym robiła u jednego z tych których wymieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecycata
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

U Piotrowiaka chciałam zrobić przeszczep tłuszczu na twarz a Pan doktor powiedział mi że po takim zabiegu tłuszcz może się poprzesuwać (dodam że Lubomir Lembas wykonał ten zabieg z sukcesem) to po pierwsze, a po drugie to podczas rozmowy Pan doktor powiedział że lifting przeprowadza się wyłącznie pod narkozom gdyż był w znieczuleniu miejscowym to by trwał 16 godz a ja wiem że np Kazimierz Kobus i Mariusz Wysocki i inni w Polanicy robią lifting właśnie w znieczuleniu miejscowym, uznałam.że chirurg powinien takie rzeczy wiedzieć, dlatego pan Piotrowiak nie wzbudził u.mnie zaufania. Jeśli chodzi o dr Zachare to nie mam informacji  temat tego chirurga czytałam o nim i dobre i złe opinie. Gdybym miała Pani kogoś doradzić dodam że nie jestem wyrocznią to proponuję Mariusza Wysockiego z Polanicy Lubomira Lembasa z Warszawy i wiadomo Kazimiarza Kobusa również z Polanicy, pewnie są też inni świetni chirurdzy  o których nie wiem ale ja bym robiła u jednego z tych których wymieniłam.

Dziękuję za informację 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×