Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Natka32

Zwiazek a masturbacja

Polecane posty

Gość Natka32

Hej. 
Mam bardzo nietypowe pytanie. 
Jestem w szczęśliwym udanym związku. Sprawy łóżkowe również układają się bardzo dobrze:) ale, no właśnie ale. Od czasu do czasu masturbuje się w zaciszu, fantazjuje wtedy o innych facetach, ale nie aktorach piosenkarzach itd tylko konkretnych osobach typu kolega z pracy,  znajomy mojego chłopaka itp Nigdy nie zdradziłam chłopaka i nie mam takich pociągów. Często baraszkujemy sobie rano, po wszystkim, położymy, pogadamy i mój chłopak idzie do kuchni piętro niżej, wtedy kiedy jestem w sypialni sama zaliczam drugą rundę bawiąc się sama i wtedy tez fantazjuję np ostatnio o  koledze z pracy. Mam sporo kobiecych zabawek 🙂 używany ich podczas wspólnej zabawy, ale często samotnie bawię się nimi dokładnie w ten sam sposób jaki opisałam wyżej. Ktoś tak ma? Jaka może być tego przyczyna i czy to normalne zjawisko? Pozdrawiam natka

Gość kortyzol

a idz pan w h..

Rozumiem cię. Ja też jak byłam w związku, często się masturbowałam. Mój (wtedy) facet często miał ochotę i kochaliśmy się prawie codziennie. Mnie to jeszcze bardziej nakręcało i chciałam więcej więc musiałam dogadzać sobie sama. Też fantazjowałam o konkretnych osobach. Często o jego kolegach albo o moim trenerze 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować