Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka0026

Badania morfologia

Polecane posty

Jestem w 16 tygodniu dzisiaj odebrałam wyniki krwi i nie są za dobre mam niskie erytrocyty, hemoglobinę i hematokryt nie są aż tak niskie ale niższe niż norma...

czy ktoś może miał podobne wyniki ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak, ja miałam obniżone to o czym piszesz. Ginekolog powiedział, ze w ciąży takie wahania są normalne. W ogóle dla kobiet w ciąży są inne normy niż dla kobiet, które w ciąży nie są. Jeśli chodzi o hemoglobinę, to musiałam zażywać żelazo i na kolejnej morfologii hemoglobina już była na dobrym poziomie. Nie martw się, piszesz, ze nie są to duże wahania, więc nie masz powodów do zmartwień :) Ja przez cała ciąże miałam czegoś w morfologii za dużo lub za mało (niewielkie odstępstwa od normy), za to pierwsza morfologia 6 tygodni po porodzie już była książkowa, nigdy takich dobrych wyników krwi nie miałam :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tak, ja miałam obniżone to o czym piszesz. Ginekolog powiedział, ze w ciąży takie wahania są normalne. W ogóle dla kobiet w ciąży są inne normy niż dla kobiet, które w ciąży nie są. Jeśli chodzi o hemoglobinę, to musiałam zażywać żelazo i na kolejnej morfologii hemoglobina już była na dobrym poziomie. Nie martw się, piszesz, ze nie są to duże wahania, więc nie masz powodów do zmartwień :) Ja przez cała ciąże miałam czegoś w morfologii za dużo lub za mało (niewielkie odstępstwa od normy), za to pierwsza morfologia 6 tygodni po porodzie już była książkowa, nigdy takich dobrych wyników krwi nie miałam :D 

Najgorzej wychodzi mi Hematokryt 33,1 % Norma u zdrowiej kobiety to 36 % 

ale tak jak mówisz kobiety w ciąży maja inny zakres normy... jednak wydaje mi się że brak mi żelaza dlatego tak nisko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Idz do swojego lekarza, pewnie przepisze ci żelazo. W ciąży często te parametry są obniżone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×