Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anna

czy facet który zdradził może być szczesliwy z żoną?

Polecane posty

Gość anna

czy facet który przez pół roku prawie oszukiwał żonę, pisał z inną spotykał się , całował z inną , przytulał ją ma szansę być szczęśliwy z żoną? 

jak on się z tym czuje ? nie umiem sobie tego wyobrazić , facet ją okłamywał w żywe oczy mówił na nią takie rzeczy , a pozniej wrócił do żony z pod kulonym ogonem i mówi że ją kocha...

wszystko się wydało zona się dowiedziała , CZASEM widzimy się w pracy a on wtedy ciągle spogląda, 

dziwi mnie co faceci mają w głowach naprawdę, prosto w oczy kłamał że nie kocha żony że go nie pociaga a pozniej do niej wraca??

chore ??

czy tylko ja tak sądze? 

Gość Gość

Co w tym chorego.  Monogamia nie jest natura mężczyzny. 

Gość Marla

A Ty jesteś ta osobą co do Ciebie mówił czy piszesz o koleżance ?

Gość anna
1 minutę temu, Gość Marla napisał:

A Ty jesteś ta osobą co do Ciebie mówił czy piszesz o koleżance ?

pisze o koleżance... 

ja widziałam ich romans jak on patrzył na nią jak się calowali po kątach , ona była w 7 niebie , 

kwiaty jej do pracy przynosil , klękał przed nią , przy mnie się śmiał ze swojej żony a teraz do niej wrócił a jej serce pęka juz nie wiem jak ją pocieszyć:(

Gość Gość

Przechodzę to samo tylko umnie trwało rok. Nie umiem się pozbierać i wrócić do życia. 

Gość ANK
54 minuty temu, Gość anna napisał:

czy facet który przez pół roku prawie oszukiwał żonę, pisał z inną spotykał się , całował z inną , przytulał ją ma szansę być szczęśliwy z żoną? 

jak on się z tym czuje ? nie umiem sobie tego wyobrazić , facet ją okłamywał w żywe oczy mówił na nią takie rzeczy , a pozniej wrócił do żony z pod kulonym ogonem i mówi że ją kocha...

wszystko się wydało zona się dowiedziała , CZASEM widzimy się w pracy a on wtedy ciągle spogląda, 

dziwi mnie co faceci mają w głowach naprawdę, prosto w oczy kłamał że nie kocha żony że go nie pociaga a pozniej do niej wraca??

chore ??

czy tylko ja tak sądze? 

Bardzo to znajome. 

Gość Gość
3 minuty temu, Gość ANK napisał:

Bardzo to znajome. 

Tzn? 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość anna napisał:

chore ??

czy tylko ja tak sądze? 

Zdradza tylko dla zabawy i chęci odkrywania nowych horyzontów. Kocha i zawsze będzie kochał żonę!!

Gość ANK
Dnia 8.11.2019 o 17:43, Gość Gość napisał:

Tzn? 

Byłam tą z którą facet  zdradzał swoją żonę (pisaliśmy, całowaliśmy się,przytulaliśmy się). Doszło między nami do zbliżenia i koniec. Wybrał żonę, z którą podobno był z przyzwyczajenia.

Gość Gość
Dnia 8.11.2019 o 17:52, Gość Gość napisał:

Zdradza tylko dla zabawy i chęci odkrywania nowych horyzontów. Kocha i zawsze będzie kochał żonę!!

Niestety, nie jest to prawdą. 

Gość Uroczy Pan
1 godzinę temu, Gość ANK napisał:

Byłam tą z którą facet  zdradzał swoją żonę (pisaliśmy, całowaliśmy się,przytulaliśmy się). Doszło między nami do zbliżenia i koniec. Wybrał żonę, z którą podobno był z przyzwyczajenia.

Trzeszczałaś był wspaniały, nikt tak ogromnego wciskał między nogi. 

Gość ANK
1 godzinę temu, Gość Uroczy Pan napisał:

Trzeszczałaś był wspaniały, nikt tak ogromnego wciskał między nogi. 

No raczej nie. Powiedziałabym raczej ,że trochę miękki był z niego wafel. Trochę to trwało zanim doszedł.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować