Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosc

Kochajaca kobieta powinna byc wyrozumiala wobec zdrowotnych problemow meza

Polecane posty

Gość gosc

poczartkujacy artrezytm, stan na granicy stanu przedcukrzycowego i cukrzycy, przerost prostaty (ale tylko nieznaczny) ..... kochajaca kobieta powinna rozumiec, ze jej maz raz na 3 tygodnie idzie do lekarza bo badanie lub recepte itp

nie chcialbym takiej za zone, ktora by miala takie chwile, ze by wysmiewala ulomnosc meza

a jak starszy maz bedzie mial 80 lat i chodzil o lasce, ona powinna to szanowac i sie nim opiekowac !

Gość Marla

Serio ja nie chciałabym dożyć takiej daty żeby ktoś koło mnie robił a w szczególności dzieci 

Gość gosc

a jak maz zlapie grype, to powina podchodzic i mowic: kochanie przynioslam ci sniadanie i herbate malinowa, taka jaka uwielbiasz

a teraz poczekaj, otule cie mocniej kocykiem ! ide na zakupy, jak bedziesz czegos potrzebowal, dzwon w kazdej chwili

Gość gosc

I powinna mi obciągac godzinę, bo mam  problemy ze wzwodem i będzie mi wiedl 7 razy w trakcie robienia loda. Musi byc cierpliwa, bo moje popuscic wtedy mocz. 

Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

I powinna mi obciągac godzinę, bo mam  problemy ze wzwodem i będzie mi wiedl 7 razy w trakcie robienia loda. Musi byc cierpliwa, bo moje popuscic wtedy mocz. 

chyba czas skonczyc pisanie na tym forum, jesli ktos ma uzywac tego samego pseudonimu, by zabawiac sie w pseudo-zartownisia

Gość gość

A kochający mężczyzna- wobec zdrowotnych problemów żony.

Gość gość
54 minuty temu, Gość gosc napisał:

poczartkujacy artrezytm, stan na granicy stanu przedcukrzycowego i cukrzycy, przerost prostaty (ale tylko nieznaczny) ..... kochajaca kobieta powinna rozumiec, ze jej maz raz na 3 tygodnie idzie do lekarza bo badanie lub recepte itp

nie chcialbym takiej za zone, ktora by miala takie chwile, ze by wysmiewala ulomnosc meza

a jak starszy maz bedzie mial 80 lat i chodzil o lasce, ona powinna to szanowac i sie nim opiekowac !

I vice versa.

Gość gość
52 minuty temu, Gość gosc napisał:

a jak maz zlapie grype, to powina podchodzic i mowic: kochanie przynioslam ci sniadanie i herbate malinowa, taka jaka uwielbiasz

a teraz poczekaj, otule cie mocniej kocykiem ! ide na zakupy, jak bedziesz czegos potrzebowal, dzwon w kazdej chwili

a jak zona zlapie grype, to powinien podchodzic i mowic: kochanie przynioslem ci sniadanie i herbate malinowa, taka jaka uwielbiasz

a teraz poczekaj, otule cie mocniej kocykiem ! ide na zakupy, jak bedziesz czegos potrzebowala, dzwon w kazdej chwili

Gość gość
56 minut temu, Gość gosc napisał:

Takie rzeczy to tylko u opiekunki. Odkładaj na godną emeryturę. 

Gość Opiekuncza
4 minuty temu, Gość gość napisał:

a jak zona zlapie grype, to powinien podchodzic i mowic: kochanie przynioslem ci sniadanie i herbate malinowa, taka jaka uwielbiasz

a teraz poczekaj, otule cie mocniej kocykiem ! ide na zakupy, jak bedziesz czegos potrzebowala, dzwon w kazdej chwili

Ja taka jestem, gdy kocham

Gość vvv
55 minut temu, Gość gość napisał:

Oczywiście. I ja bym się o ukochaną kobietę tak troszczył. Tyle że żadna mnie nie chce, bo nie jestem przystojny...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować