Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kochajaca kobieta powinna byc wyrozumiala wobec zdrowotnych problemow meza

Polecane posty

Gość gosc

poczartkujacy artrezytm, stan na granicy stanu przedcukrzycowego i cukrzycy, przerost prostaty (ale tylko nieznaczny) ..... kochajaca kobieta powinna rozumiec, ze jej maz raz na 3 tygodnie idzie do lekarza bo badanie lub recepte itp

nie chcialbym takiej za zone, ktora by miala takie chwile, ze by wysmiewala ulomnosc meza

a jak starszy maz bedzie mial 80 lat i chodzil o lasce, ona powinna to szanowac i sie nim opiekowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marla

Serio ja nie chciałabym dożyć takiej daty żeby ktoś koło mnie robił a w szczególności dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a jak maz zlapie grype, to powina podchodzic i mowic: kochanie przynioslam ci sniadanie i herbate malinowa, taka jaka uwielbiasz

a teraz poczekaj, otule cie mocniej kocykiem ! ide na zakupy, jak bedziesz czegos potrzebowal, dzwon w kazdej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I powinna mi obciągac godzinę, bo mam  problemy ze wzwodem i będzie mi wiedl 7 razy w trakcie robienia loda. Musi byc cierpliwa, bo moje popuscic wtedy mocz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

I powinna mi obciągac godzinę, bo mam  problemy ze wzwodem i będzie mi wiedl 7 razy w trakcie robienia loda. Musi byc cierpliwa, bo moje popuscic wtedy mocz. 

chyba czas skonczyc pisanie na tym forum, jesli ktos ma uzywac tego samego pseudonimu, by zabawiac sie w pseudo-zartownisia

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie będziemy tęsknic. Baj baj 👋 👋 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A kochający mężczyzna- wobec zdrowotnych problemów żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 minuty temu, Gość gosc napisał:

poczartkujacy artrezytm, stan na granicy stanu przedcukrzycowego i cukrzycy, przerost prostaty (ale tylko nieznaczny) ..... kochajaca kobieta powinna rozumiec, ze jej maz raz na 3 tygodnie idzie do lekarza bo badanie lub recepte itp

nie chcialbym takiej za zone, ktora by miala takie chwile, ze by wysmiewala ulomnosc meza

a jak starszy maz bedzie mial 80 lat i chodzil o lasce, ona powinna to szanowac i sie nim opiekowac !

I vice versa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 minuty temu, Gość gosc napisał:

a jak maz zlapie grype, to powina podchodzic i mowic: kochanie przynioslam ci sniadanie i herbate malinowa, taka jaka uwielbiasz

a teraz poczekaj, otule cie mocniej kocykiem ! ide na zakupy, jak bedziesz czegos potrzebowal, dzwon w kazdej chwili

a jak zona zlapie grype, to powinien podchodzic i mowic: kochanie przynioslem ci sniadanie i herbate malinowa, taka jaka uwielbiasz

a teraz poczekaj, otule cie mocniej kocykiem ! ide na zakupy, jak bedziesz czegos potrzebowala, dzwon w kazdej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 minut temu, Gość gosc napisał:

a jak maz zlapie grype, to powina podchodzic i mowic: kochanie przynioslam ci sniadanie i herbate malinowa, taka jaka uwielbiasz

a teraz poczekaj, otule cie mocniej kocykiem ! ide na zakupy, jak bedziesz czegos potrzebowal, dzwon w kazdej chwili

Takie rzeczy to tylko u opiekunki. Odkładaj na godną emeryturę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opiekuncza
4 minuty temu, Gość gość napisał:

a jak zona zlapie grype, to powinien podchodzic i mowic: kochanie przynioslem ci sniadanie i herbate malinowa, taka jaka uwielbiasz

a teraz poczekaj, otule cie mocniej kocykiem ! ide na zakupy, jak bedziesz czegos potrzebowala, dzwon w kazdej chwili

Ja taka jestem, gdy kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
55 minut temu, Gość gość napisał:

a jak zona zlapie grype, to powinien podchodzic i mowic: kochanie przynioslem ci sniadanie i herbate malinowa, taka jaka uwielbiasz

a teraz poczekaj, otule cie mocniej kocykiem ! ide na zakupy, jak bedziesz czegos potrzebowala, dzwon w kazdej chwili

Oczywiście. I ja bym się o ukochaną kobietę tak troszczył. Tyle że żadna mnie nie chce, bo nie jestem przystojny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×