Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeterianka

Co na drugie danie do rosołu?

Polecane posty

Gość kafeterianka

Jutro jest swięto, więc będziemy gotować typowy świąteczny obiad: ja zrobię rosół, a mój misiek przygotuje drugie danie: schabowy, ziemniaki z koperkiem i buraczki. Potem pójdziemy z naszą córeczką do parku zrzucić te kalorie. 😉 A co u was będzie jutro oprócz rosołu? A może przełamiecie tradycję i podacie coś innego? Piszcie. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina

jeszcze nie wiem co mi sie bedzie chciało ugotowac:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

świateczny obiad, -schabowy i rosół ;D:D:DPamietaj powiedzieć staremu zeby podwójnie bułki napanierował, bedą kotlety wyglądać na większe:D

Ja zrobie kaczkę z jabłkiem i czarną polewkę, bośmy akut=rat wczoraj byka utukli, bo świeta idą, to trza kiełbasy narobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka

Czarną polewkę? Jakiś kawaler przychodzi do twojej córki (jeśli masz takową)? Pana Tadeusza też zamiast Ewką raczyli czarną polewką i wszyscy wiemy jak to się skończyło. :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tradycyjne świąteczne danie to to na co mamy ochotę. Na rosół mamy ochotę może ze 3 razy do roku, i traktujemy to jako zwykłe codzienne danie. Jutro będzie coś z kuchni azjatyckiej albo risotto z owocami morza, zależy na co nas najdzie chęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

Rosół z perliczki (korpus) z makaronem. Perliczka pieczona w ziołach na ziemniakach z kapustą czerwoną. A do tego na deser Rogale Marcińskie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggyy

Po rosole na drugie to tylko schabowy smazony na smalcu w podwojnej panierce z jajka i bulki do tego tkuczone ziemniaki i kapusta gotowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×