Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania

Faceci mnie podrywają, a ja zawsze uciekam

Polecane posty

Gość Hania

Mam 19 lat. Nigdy nie miałam faceta. Zawsze jak ktoś powie mi coś miłego to uciekam. W sensie mówię, że muszę już iść albo odwracam głowę. Nie wiem czemu tak się dzieje. Jestem zawstydzona i jak najszybciej chce się ulotnić. Sama nie wiem czemu się tak boje. Już nie mówiąc o tym jak kiedyś facet który był na urodzinach koleżanki zaprosił mnie do knajpki. Wtedy odmówiłam. Jestem taka żałosna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przykre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zagadaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Czego się boisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez tak kiedys mialam 😂 zdarzylo mi sie tez doslownie uciekac, az tak bylam dzika 😂😂😂 Pozniej mi to przeszlo, jakos samo - moze sie z tym oswoilam po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
11 minut temu, Gość Hania napisał:

Mam 19 lat. Nigdy nie miałam faceta. Zawsze jak ktoś powie mi coś miłego to uciekam. W sensie mówię, że muszę już iść albo odwracam głowę. Nie wiem czemu tak się dzieje. Jestem zawstydzona i jak najszybciej chce się ulotnić. Sama nie wiem czemu się tak boje. Już nie mówiąc o tym jak kiedyś facet który był na urodzinach koleżanki zaprosił mnie do knajpki. Wtedy odmówiłam. Jestem taka żałosna 

Odzywa się szczątek twojej inteligencji...bo jeśli chcesz osiągnąćcoś w życiu to musisz siękształcić, a chopaka mieć dopiero po studiach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falco

Spotkałem kiedyś taką dziewczynę.Miała 18 lat. Przegadaliśmy i przetańczyliśmy z sobą prawie całą noc. Potem bez pożegnania uciekła z imprezy jak kopciuszek, ale pantofelka nie zgubiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×