Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lkjhgf

Średnio ile razy w tygodniu sie kochacie?

Polecane posty

Gość Basior
32 minuty temu, Gość Lkjhgf napisał:

Matko to ja jakas niedoj.ana jestem na to wychodzi. Nawet jak sie rozstanjemy z obecnym partnerem, to z kolejnym, jesli sie trafi, bedzie to samo.

Dzieki kochani, pojde do seksuologa.

Spróbuj najpierw się  bzyknąć z innym, może się "rozbudzisz- przełamiesz" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara
2 godziny temu, Gość Basior napisał:

Spróbuj najpierw się  bzyknąć z innym, może się "rozbudzisz- przełamiesz" 😉

Coś w tym jest . Może twój mąż ,jest słaby w te klocki .Mój jest super i chyba  dlatego ciągle mi się chce . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

Każdy to pewnie powie: różnie. Jest tydzień, gdy nie mamy ochoty, bo są inne wersje relacji pomiędzy dwojgiem. Ale bywa tez inaczej jak w mijający dlugi weekend. 10 razy mimo ze mamy zgrana ekipę „dzieciaków” pod nosem 🙂 a robiliśmy to tylko w domu. Dodam ze nie jesteśmy gowniarzami : 46 i 38 lat

innymi słowy jak się kochasz to dobrze ci „z” i „bez”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rwczej czesto ale bywaja przerwy 3-5 dniowe. W przeciegu ostatnich 24h bylo 6 razy bo 3 dni sie nie widzielismy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 33
3 godziny temu, Gość Lara napisał:

Coś w tym jest . Może twój mąż ,jest słaby w te klocki .Mój jest super i chyba  dlatego ciągle mi się chce . 

 

Prawda! Mialam faceta z którym chcialo mi sie ciagle i non stop i zawsze. Nie było nigdy ze odmawialam albo on mi. Robilismy to bardzo często w dzien i kazdej nocy. I chcialo mi sie zawsze bo byl w tym dobry i na sama myśl sie podniecalam. 

Potem długo szukalam kogos kto bedzie mial tak samo wysokie libido jak ja ale niestety nie znalazlam co jest dla mnie dziwne bo zazwyczaj wszedzie slyszy sie ze facetom sie nin stoo chce a to kobiety odmawiaja.

Tak wiec kobiety odmawiaja bo widocznie seks nie daje im satysfakcji. Gdyby bylo im dobrze i mialy orgazm to watpie ze mowily by nie. Ale jak facet bzyka 10 sekund i konczy to nie ma co sie dziwic.

Teraz jestem w zwiazku i kochamy sie srednio 3 razy w tygodniu ale to dla mnie za malo. Niby seks to nie wszystko ale na mnie wplywa na calosc, kiedy nie jest idealnie w lozku to wali sie reszta, bo jestem niezaspokojona, rozdrazniona i wkurzam sie o byle co. 

Nigdy nie umialabym ztc na dluzsza mete z kims z kim nie ukladaloby mi sie w lozku nawet gdyby w innych sprawach było ok.

Kocham seks i chce partnera ktory tez to kocha a nie sie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 godziny temu, Gość Lkjhgf napisał:

Partner zarzuca mi ze kochamy sie zbyt rzadko. Jak to jest u was?

Dziwny masz nick, robisz artykuł do WP? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkjhgf
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dziwny masz nick, robisz artykuł do WP? 

Nie xD wpisalam cokolwiek. 

 

19 godzin temu, Gość Basior napisał:

Spróbuj najpierw się  bzyknąć z innym, może się "rozbudzisz- przełamiesz" 😉

W sumie mozesz miec racje, bo mimo ze nie mam problemu z dojsciem, tyle samo satysfakcji sprawia mi to, co masturbacja. Faktycznie trochę jest nudnawo jak porównam z moim byłym, ale bez przesany, nie jest tak, ze slychac tylko skrzypienie materaca w niezręcznej ciszy 😛 sprobuje urozmaicić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eme

Ja mam 44 lata 

A moja średnia w tygodniu to 0.2 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mos

Ja z moim chłopakiem jesteśmy młodzi, po 20 kilka lat. Na początku było spoko, ale teraz jak dwa razy na miesiąc to jest dobrze. On się wstydzi bo ma problem z wytrzymanie długo, i przez to nigdy tego nie robimy tak sadze albo ma małe libido. Nie wiem co robić bo przecież nie będę naciskała na niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia

nie liczę, ile się da ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Ja prawie że codziennie, sam ze sobą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×