Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość McMoney

Sex od tyłu

Polecane posty

Gość McMoney

Hej ✋

Post skierowany zarówno do Pań jak i Panów 😛

Kobiety co lubicie jak facet robi z rękoma podczas stosunku od tyłu? 👩

Panowie co robicie z rękoma podczas gdy kochacie swoją kobietę od tyłu? 👵

Ja podczas gdy posuwam swoją kobietę od tyłu dotykam ją gdzie się tylko da tzn. ściskam  szyje, ramiona, piersi (biorę sutki w palce i je stymuluje) , ciągnę za włosy, daje mocne klapsy, drapię mocno  plecy aż zostają ślady, nawilżam palce i stymuluje łechtaczkę. Tempo tych działań zależy od jej jęków im są szybsze, głośniejsze to i ja przyśpieszam swoje ruchu członka jak i rąk, trwa to około 5-10 minut x 4-5 razy w ciągu nocy.

Teraz kolej na Was opiszcie jak to robicie. Wymieńmy się swoimi doznaniami i doświadczeniem.  🙃

Proszę darujcie sobie żałosne wypowiedzi bo po co zaśmiecać i tak już zasyfione forum?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość McMoney napisał:

Hej ✋

Post skierowany zarówno do Pań jak i Panów 😛

Kobiety co lubicie jak facet robi z rękoma podczas stosunku od tyłu? 👩

Panowie co robicie z rękoma podczas gdy kochacie swoją kobietę od tyłu? 👵

Ja podczas gdy posuwam swoją kobietę od tyłu dotykam ją gdzie się tylko da tzn. ściskam  szyje, ramiona, piersi (biorę sutki w palce i je stymuluje) , ciągnę za włosy, daje mocne klapsy, drapię mocno  plecy aż zostają ślady, nawilżam palce i stymuluje łechtaczkę. Tempo tych działań zależy od jej jęków im są szybsze, głośniejsze to i ja przyśpieszam swoje ruchu członka jak i rąk, trwa to około 5-10 minut x 4-5 razy w ciągu nocy.

Teraz kolej na Was opiszcie jak to robicie. Wymieńmy się swoimi doznaniami i doświadczeniem.  🙃

Proszę darujcie sobie żałosne wypowiedzi bo po co zaśmiecać i tak już zasyfione forum?

 

 

 

Kocham od tyłu, najlepszy sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moja kiedyśmnie naprowadziła na ostrzejsze traktowanie jak jest od tyłu. Wyjaśniła potem żebym nie próbował w żadnej innej pozycji, ale jak ma bezbronnie wypięty tyłek to lubi być potraktowana jak suczka. Pokazała - po prostu zacisnęła moje palce na sutku, mocno tak że piszczała, ale chciała jeszcze i mocniej. Tak że z wyczuciem, tzn nie na maksa mojej siły, ale mocno, ściskam i tarmoszę sutki w górę i na boki, oczywiście klapsy, domaga się nawet takich że na trochę zostają czerwone placki na pośladkach. No i mój wynalazek, tego jednego ona nie chce i się wstydzi, ale jak podporządkowanie to nie ma lekko, jak już jest bardzo bardzo podniecona to wsadzam jej kciuk do pupy i wiercę i ciągnę do góry. Najpierw piszczy i prosi, wykręca i zaciska tyłek ale nie ma zmiłuj, każdy protest to nagły klaps i znowu kciuk w tyłek. Jak wreszcie się podda i miękko przyjmuje palec w tyłku jest cudownie rozluźniona i potem - po seksie - zachowuje się skrajnie nieprzyzwoicie. Dlatego lubię robić jej takie sesje przy porannym seksie. Potem nie daję jej się wylegiwać tylko szybki prysznic. Nagi wyskok na balkon - nie ma problemu, wyjście z domu w minówce bez majteczek z biustem kołyszącym się swobodnie pod bluzeczką bez stanika - proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaluś

Ja jak żnę moją od tylca to z przodu szarpię ją za wargi. Ciągnę jej wargi sromowe małe i duże, łechczę łechtaczkę, gilgam macicę i pieszczę pochwę. Czasem jak ją tak ugniatam to aż popuści szczochami, ale nigdy się nie zesrała na bolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w domu, w łóżku od tylca to rzadziej, raczej preferujemy bardziej wyszukane pozycje nie zapominając o klasyce. Od tylca zarezerwowane jest na plener co bardzo lubimy, chociaż moja się wstydzi. Dlatego początek tylko z lekko opuszczonymi spodniami, broni się, ale zawsze od razu uwalniam jej piersi - nie wyobrażam sobie seksu bez zabawy nimi. Jak ma już gołe cycki to po kolei rozbieram - bluzka, stanik i do końca spdnie i majty. Fajnie się zachowuje jak już jest zupełnie naga w plenerze - wstyd odpływa i strasznie potrzebuje ostrego rżnięcia, nie wystarcza cipsko, kręci się i manewruje żebym zerżnął ją w dupę. Fajne to jest, warczy jakby się broniła, ale znacząco wypina i rozluźnia dupsko, no to grzech nie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od tyłu to najlepszy seks z możliwych. Uwielbiam go... Uwielbiam gdy ciągnie mnie za wlosy, gdy daje mocne klapsy, gdy już prawie wychodzi.... A później głęboko wchodzi tak bardzo jak się da... Uwielbiam gdy rozszerza mi pośladki... 100% więcej doznań... A łechtaczka to już do mnie należy żeby się nią zająć ... I tak to można się .....całą noc . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Od tyłu to najlepszy seks z możliwych. Uwielbiam go... Uwielbiam gdy ciągnie mnie za wlosy, gdy daje mocne klapsy, gdy już prawie wychodzi.... A później głęboko wchodzi tak bardzo jak się da... Uwielbiam gdy rozszerza mi pośladki... 100% więcej doznań... A łechtaczka to już do mnie należy żeby się nią zająć ... I tak to można się .....całą noc . 

Też tak uwielbiam !!!!!! Jak o tym myślę to robię się wilgotna , choć samotnie leżę w łóżku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on.

ja wtedy piję browara, albo jaram fajke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia

wolę na łyżeczkę od tyłu... i wtedy musi mi miętolić także paluszkiem niunię. Dochodzę szybko i czasami nawet z tego wszystkiego nie wytrzymuje i zsikuję podczas seksu na niego. Ale on to lubi. Tak na prawdę nie wiem czy to siki czy damski wytrysk ale mokro jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ostatnio to z malolata od tylu. Ona na czworakach, a ja od tylu zlapalem ja za biodra i wsadzilem do tylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość  biznes women
Dnia 13.11.2019 o 00:02, Gość on. napisał:

ja wtedy piję browara, albo jaram fajke

😂😂😂😂🤣🤣🤣😂😂🤣🤣🤣🤣😂🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość  biznes women
Dnia 11.11.2019 o 22:19, Gość McMoney napisał:

Hej ✋

Post skierowany zarówno do Pań jak i Panów 😛

Kobiety co lubicie jak facet robi z rękoma podczas stosunku od tyłu? 👩

Panowie co robicie z rękoma podczas gdy kochacie swoją kobietę od tyłu? 👵

Ja podczas gdy posuwam swoją kobietę od tyłu dotykam ją gdzie się tylko da tzn. ściskam  szyje, ramiona, piersi (biorę sutki w palce i je stymuluje) , ciągnę za włosy, daje mocne klapsy, drapię mocno  plecy aż zostają ślady, nawilżam palce i stymuluje łechtaczkę. Tempo tych działań zależy od jej jęków im są szybsze, głośniejsze to i ja przyśpieszam swoje ruchu członka jak i rąk, trwa to około 5-10 minut x 4-5 razy w ciągu nocy.

Teraz kolej na Was opiszcie jak to robicie. Wymieńmy się swoimi doznaniami i doświadczeniem.  🙃

Proszę darujcie sobie żałosne wypowiedzi bo po co zaśmiecać i tak już zasyfione forum?

 

 

 

Ożeż  Ty !  Po wyeliminowaniu klapsów i drapania ,wszystko w moim guście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

odtyłu - super, to nasza ulubiona pozycja na ekscesy w plenerze. Oczywiście nie tylko w plenerze, ale to taki specjalny smaczek, że od początku do końca z wypiętym tyłeczkiem. Na takie wyjścia od razu zaczynam prowokować odpowiednio przygotowanym strojem - albo minióweczka albo nawet króciutka tunika plus legginsy. Smaczek jest taki że wracam już bez dołu - majtek lub legginsów. Niezależnie jak krótką mam resztę w czasie seksu zdejmuję całkiem dół, potem używam go zwykle do wytarcia się i nie nadaje się do założenia. Lubimy te emocje - od początku do samego końca, nie tylko sam seks, ale również całą otoczkę. Na szczęście nie jest jakimś chorobliwym zazdrośnikiem i jak wracamy i coś tam mi nieuchronnie widać to nas to tym bardziej nakręca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
8 minut temu, Gość gość napisał:

odtyłu - super, to nasza ulubiona pozycja na ekscesy w plenerze. Oczywiście nie tylko w plenerze, ale to taki specjalny smaczek, że od początku do końca z wypiętym tyłeczkiem. Na takie wyjścia od razu zaczynam prowokować odpowiednio przygotowanym strojem - albo minióweczka albo nawet króciutka tunika plus legginsy. Smaczek jest taki że wracam już bez dołu - majtek lub legginsów. Niezależnie jak krótką mam resztę w czasie seksu zdejmuję całkiem dół, potem używam go zwykle do wytarcia się i nie nadaje się do założenia. Lubimy te emocje - od początku do samego końca, nie tylko sam seks, ale również całą otoczkę. Na szczęście nie jest jakimś chorobliwym zazdrośnikiem i jak wracamy i coś tam mi nieuchronnie widać to nas to tym bardziej nakręca. 

Fajnie to napisałaś a jeszcze jak masz super odstający kuferek  😉 . Co zrobię, lubię jak kobieta ma z przodu wypięte a z tyłu popchnięte 😄 /pupa do tyłu!/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

niestety ani z tyłu ani z przodu nie jest jakoś szczególnie wyróżniająće się, ale śmiało prezentowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
12 minut temu, Gość gość napisał:

niestety ani z tyłu ani z przodu nie jest jakoś szczególnie wyróżniająće się, ale śmiało prezentowane.

 No to już nie jest źle 😉  Podejrzewam że trochę ściemniasz  😉  Musiałbym sam obadać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×