Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co powoduje autyzm u dzieci? Pytanie do mam.

Polecane posty

Gość Gość

Co waszym zdaniem powoduje autyzm? Dlaczego tyle dzieci rodzi się z tą chorobą? Czy waszym zdaniem dziecko w łonie matki ma już cechy dziecka autystycznego?

A może to prowadzenie ciąż przez ginekologów i przepisywanie leków, które ciezarne łykają jak cukierki ma wpływ na rozwój tego zaburzenia?

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola

Mój brat ma syna z zespołem aspergera i oni sami nie wiedzą dlaczego go ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
1 minutę temu, Czarny Księżyc napisał:

Pewnie przez trucizny z syfów a zwłaszcza szpilowania.W każdym razie dawniej tyle tego nie było.

Najprawdopodobniej ze szczepionek i syfu z nich podawanych, jak Al, Hg, _ jakieś 11 dni temu Dr Hubert Czerniak dostał wyrok za szerzenie tej wiedzy z okręgowej izby lekarskiej sponsorowanej przez zdradzieckich żydów z nowego jorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Syf i coraz wrazliwsze mózgi dzieci. Ludzie rodzą się coraz bardziej inteligentni i mają bardziej skomplikowane mózgi ale przez to są  bardziej podatni na uszkodzenia

Nie tylko autyzmu jest więcej wśród dzieci ale i nowotworow...onkologia dziecięca w każdym szpitalu pęka w szwach. Dawniej tyle dzieci nie chorowało na raka:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skąd się bierze autyzm?

Wasz żydowski Bóg go zsyła na wasze dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Syf i coraz wrazliwsze mózgi dzieci. Ludzie rodzą się coraz bardziej inteligentni i mają bardziej skomplikowane mózgi ale przez to są  bardziej podatni na uszkodzenia

Nie tylko autyzmu jest więcej wśród dzieci ale i nowotworow...onkologia dziecięca w każdym szpitalu pęka w szwach. Dawniej tyle dzieci nie chorowało na raka:((

Dawniej dzieci po prostu umierały, nie wiadomo było po prostu, że na raka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuua

Dlaczego pytasz mam, przypadkowych osób, na kafeterii? Lepiej poczytaj  strony medyczne, mozesz zadac takie pytania na forach specjalistycznych, znajdziesz na pewno sensowniejsze wypowiedzi, wyniki badan.Jest w internecie mnostwo artykułow na ten temat, wybieraj te, za ktorymi stoja najwybitniejsze swiatowe instytucje badawcze,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kto by tam głupich doktorów czytał czy słuchał?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A kto by tam głupich doktorów czytał czy słuchał?

 

Mam w rodzinie chore dziecko, lekarz nie potrafił powiedzieć dlaczego. Stąd te pytanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

Najprawdopodobniej ze szczepionek i syfu z nich podawanych, jak Al, Hg, _ jakieś 11 dni temu Dr Hubert Czerniak dostał wyrok za szerzenie tej wiedzy z okręgowej izby lekarskiej sponsorowanej przez zdradzieckich żydów z nowego jorku.

XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×