Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulina_3

Obawiam się ciąży

Polecane posty

Gość Paulina_3

Witam, 

Wiem, że tytuł od razu Was zniesmaczy i uznacie mnie za niedojrzałą gówniare, która nie umie sie zabezpieczać i brać konsekwencji swoich czynów ale... 

Stało się. 

Moj okres spóźnia się tydzień, a wczoraj wieczorem był u mnie mój partner.. Jestem bardzo przewrażliwiona, obawiam sie, że moge być w ciąży.. Teoretycznie jestem dziewicą, jednak moja błona wygląda tak, jakby jej nie było - więc nie wiem,czy była taka od początku czy też przez masturbację lub treningi uległa zmianie.. Nie doszło jeszcze do pełnego stosunku seksualnego.. Jego członek wszedł na 1/5 długości, a nadal obawiam się, że mogło dojść do zapłodnienia, przez to, że nie mam okresu od tygodnia. Co mam robić? To był nieoczekiwany zwrot akcji, oboje nie myśleliśmy.. Wiem, że preejakulat może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia, to nas najbardziej przeraża.. Proszę was o porady... 

Powinnam sie udać do lekarza?

Czy tabletka dzien po będzie skuteczna? Otrzymam receptę? Ile kosztuje taki lek? Czy jesli okaze sie jednak ze nie jestem w ciąży to tabletka zaszkodzi mojemu zdrowiu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
13 minut temu, Gość Gość napisał:

To obawiaj się dalej. 

Po co sie wypowiadac jak nie wnosisz nic sensownego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Xyz napisał:

Po co sie wypowiadac jak nie wnosisz nic sensownego? 

A ty wnosisz? No właśnie nie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

A ty wnosisz? No właśnie nie! 

Nie ma to wogóle związku z tematem ...o. Chcesz się bawić w 'chyba ty'? Żałosne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Test zrób. Albo idź do lekarza. My Ci nie pomożemy. W ciąży możesz być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Paulina_3 napisał:

Witam, 

Wiem, że tytuł od razu Was zniesmaczy i uznacie mnie za niedojrzałą gówniare, która nie umie sie zabezpieczać i brać konsekwencji swoich czynów ale... 

Stało się. 

Moj okres spóźnia się tydzień, a wczoraj wieczorem był u mnie mój partner.. Jestem bardzo przewrażliwiona, obawiam sie, że moge być w ciąży.. Teoretycznie jestem dziewicą, jednak moja błona wygląda tak, jakby jej nie było - więc nie wiem,czy była taka od początku czy też przez masturbację lub treningi uległa zmianie.. Nie doszło jeszcze do pełnego stosunku seksualnego.. Jego członek wszedł na 1/5 długości, a nadal obawiam się, że mogło dojść do zapłodnienia, przez to, że nie mam okresu od tygodnia. Co mam robić? To był nieoczekiwany zwrot akcji, oboje nie myśleliśmy.. Wiem, że preejakulat może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia, to nas najbardziej przeraża.. Proszę was o porady... 

Powinnam sie udać do lekarza?

Czy tabletka dzien po będzie skuteczna? Otrzymam receptę? Ile kosztuje taki lek? Czy jesli okaze sie jednak ze nie jestem w ciąży to tabletka zaszkodzi mojemu zdrowiu? 

Test ciążowy, ewentualnie beta. Tabletka "po" tylko do 48-72 h po stosunku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z twojego postu nie wynika, kiedy doszło do tej opisanej sytuacji. Jeśli tydzień temu, to żadna tabletka po już nie pomoże. Jeżeli wczoraj - to jakim cudem okres spóźnia się tydzień? Tak czy owak musisz zrobić test i porozmawiać szczegółowo z ginekologiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak okres Ci się spóźnia tydzień to na tabletkę po już za późno. Zrób test jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Paulina_3 napisał:

Witam, 

Wiem, że tytuł od razu Was zniesmaczy i uznacie mnie za niedojrzałą gówniare, która nie umie sie zabezpieczać i brać konsekwencji swoich czynów ale... 

Stało się. 

Moj okres spóźnia się tydzień, a wczoraj wieczorem był u mnie mój partner.. Jestem bardzo przewrażliwiona, obawiam sie, że moge być w ciąży.. Teoretycznie jestem dziewicą, jednak moja błona wygląda tak, jakby jej nie było - więc nie wiem,czy była taka od początku czy też przez masturbację lub treningi uległa zmianie.. Nie doszło jeszcze do pełnego stosunku seksualnego.. Jego członek wszedł na 1/5 długości, a nadal obawiam się, że mogło dojść do zapłodnienia, przez to, że nie mam okresu od tygodnia. Co mam robić? To był nieoczekiwany zwrot akcji, oboje nie myśleliśmy.. Wiem, że preejakulat może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia, to nas najbardziej przeraża.. Proszę was o porady... 

Powinnam sie udać do lekarza?

Czy tabletka dzien po będzie skuteczna? Otrzymam receptę? Ile kosztuje taki lek? Czy jesli okaze sie jednak ze nie jestem w ciąży to tabletka zaszkodzi mojemu zdrowiu? 

Tabletka dzień po, jak sama nazwa wskazuje, działa do 72 godzin po stosunku, a Tobie spóźnia się okres już tydzień. To raz. A dwa chciało się uprawiać seks bez zabezpieczenia to trzeba myśleć o jego konsekwencjach. I tak, uważam Cię za niedojrzałą gówniarę, która nie potrafi się zabezpieczyć, a później trzęsie portkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

Do seksu wszystkie są pierwsze, "żeby chłopak nie rzucił", a potem "boję się ciąży". I potem kolejne dziecko wychowane w beznadziejnej atmosferze albo w domu dziecka...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×